Nokia C5-03 v23 [ By_GaBLiN ] Link Ve Görsel Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

askmmm

Üye
içinde tüm dosyalar mevcut mu yoksa v02 te c00 uzantılı dosyalar mi var .

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
o kulaklığın reset moduyla bir alakası yok bence çünkü o mod gömülmemiş bir yazılımdada kısık

Var. Sysap.exe Sysap.14 ten kaynaklanıyor. Onları yne dğştrmştr ondan olmuştur

anılbaran

anılbaran

Üye
İndiriyorum bakalım QT,şarj sorunu yoktur umarım

anılbaran

anılbaran

Üye
İyi bişeye benziyor :D neyse ben fotoları çekip konuna ekliyorum dostum

c hafızası 121 mb :yuru

anılbaran

anılbaran

Üye
Kinetik kaydırmada bir sıkıntı var ama oguz onu nasıl anlatayım bilmiyorum sanki hiç yokmuş gibi yani :hmmm Bence bi yukle bak belki de bana öyle geliyodur

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Sağolasın Oğuz hemen telefonu flashlıyorum.

2dk beklemek istemeyenler için Alternatif Link:

erkan5441

Üye

YENİDEN BAŞLAT MODU İLE ALAKASI YOK BEN O MODDAN MI KAYNAKLANIYOR DİYE DENEDM AMA O MODDAN KAYNAKLANMIYOR.. BU ARADA CFW AYNEN BÖYLE KALSIN PROGRAM GOMME :)

Valla Anıl O 8 Ev Ekran Modunu Atmamayı Düşünüyorum Tekli Olsa Atarım Da, Hızını Bilmiyorum, Şarj Modunu Atarım Da İşe Yarar Mı Bilmem, Tamam Tester Sensin :D

- - - Eklendi - - -

O Moddan Mı Kaynaklanıyormuş Sorun Gerçi Bilmiyorum Ben v22 Kullanıyorum O Yüzden Bilmiyorum

- - - Eklendi - - -

Onu Yapamayız

- - - Eklendi - - -

:good:

- - - Eklendi - - -

Program Gömmeyi İstemiyorum Pek Ama Bakalım Duruma Göre, İstediğin Gibi Ram Politikasınıda Atacam İçine, Klavyeye Gelince De v22 Yazılımında Verdiğin Resimdeki Gibiydi, Bunda Öyle Değil Üstteki Rakamlar Yok

- - - Eklendi - - -

Müzik Sesi Kısık Geliyor Diyorlar Öyle De
[/QUOTE]

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Evet müzik sesi kulaklıktan nasıl geliyor ram durumu nedir Ayrıntılı bilgi alabilir miyiz ?

anılbaran

anılbaran

Üye
menü kaymıyor yahu oguz şunu hallet atacam telefonu camdan :(

CryuS

CryuS

Üye
Tv- Out Özelliği var mı?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Ram durumu nedir ???

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Yeniden Başlat Modunu Bunda Atmamıştım Şimdi Menünün Kayması İçin Mod Uygulayacam Ondan Rofs2yi Tekrar Yapacam Da Ses Nasıl Geliyor Hala Kısıksa Yeniden Başlat Modunu Atacam

vedatvedat

vedatvedat

Üye
merhaba oldukca güzel bir cfw olmuş ama sevmedigim tuş kilidi ve titreşimi keşke orijinal kalsaymış.kulaklıkdan gelen sesin yükselmesi için sesi sonuna kadar açıp sonra o uyarı geldiginde yani uzun süre yüksek sesli dinlemeyin dediginde tamam dediginizde düzelecektir bende öyle oldu.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
merhaba oldukca güzel bir cfw olmuş ama sevmedigim tuş kilidi ve titreşimi keşke orijinal kalsaymış.kulaklıkdan gelen sesin yükselmesi için sesi sonuna kadar açıp sonra o uyarı geldiginde yani uzun süre yüksek sesli dinlemeyin dediginde tamam dediginizde düzelecektir bende öyle oldu.

Tuş Kilidine Bastığında Orjinali Gelmiyor Mu Gelmesi Lazımdı

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
v22 cfwlerinde kullandığın yeniden başlat modunu kullanırsan eğer zaten yüksek ses bilmem ne uyarı gelmiyor ses te yarıda kalıyor. Sysap.exe düzenlemen lazım Oğuz test edildi çunku sorun o modda

KeremS23

KeremS23

Üye
iyi günler ram politikası yüklü mü ben yüklemeyi denedim ancak sys nin içinde data klasörü yoktu yardımcı olursan sevinirim...

User46m

Üye
ben denemedım oyuzden soruyom orjinal halını nasl gerıyuklerım format atmadan bı yolu warmı tsk.

Üst Alt