►►Symbian Belle FP2◄◄ |19.06.2013|-Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

sevimliomer

Üye
phoenix de Rm-697 no lu dosyayı bulamadım sorun ne olabilir acaba

theeternal

theeternal

Üye
aynen güncelleme ne zaman beklıyoz

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Bana kullandığınız uygulamaların isimlerini buraya yazınız. O uygulamaların iconlarını anna'ya çeviricem ve tekrar paylaşacam. Böylece kullandığınız eski uygulamalarda Anna ikonlu olacak zaten yeni uygulama çıkarsa anna ikonlu olarak çıkıyor. Böylece eski ikonlarla telefonun görselliği bozulmayacak :) Güncellemeyi bunları düzenledikten sonra paylaşacam kusursuz olması için uğraşıyorum. Çok beklediniz ama beklediğinizin karşılığını alıcaksınız ;)

CryuS

CryuS

Üye
Bana kullandığınız uygulamaların isimlerini buraya yazınız. O uygulamaların iconlarını anna'ya çeviricem ve tekrar paylaşacam. Böylece kullandığınız eski uygulamalarda Anna ikonlu olacak zaten yeni uygulama çıkarsa anna ikonlu olarak çıkıyor. Böylece eski ikonlarla telefonun görselliği bozulmayacak :) Güncellemeyi bunları düzenledikten sonra paylaşacam kusursuz olması için uğraşıyorum. Çok beklediniz ama beklediğinizin karşılığını alıcaksınız ;)

O önemli değil be. Sen bir an önce paylaşsan daha iyi tek isteğim shazam olsun.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
O önemli değil be. Sen bir an önce paylaşsan daha iyi tek isteğim shazam olsun.

Shazam olmayacak ama shazam yuklenmeme sorununu cozdum forumda var shazam yuklersın. Bu arada skın paketıne ıkı uc rutus daha atıcam sonra yayınlayacam

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Bir sıkıntı olmazsa en geç yarın saat 2'ye kadar Yeni Sürüm gelicek. Yeni bir konu açıcam. Sürümün İsmide Symbian Conquest. İyi Forumlar...

a_snmz

Üye
Heyecanla Bekliyoruz:aha:

kerimetlec

kerimetlec

Üye
"E-Posta"yı kaldırmışsın. Tekrar ekleyebilirsen çok iyi olur. Kolay gelsin

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
oviden filan indirirsin tekrae yukleyemem kullanissiz gereksiz

sata3

sata3

Üye
Arkadaşlar dosya silinmemiş ama sunucu hatası diyor indirirken indirenler başka biryere upload edebilirlermi

Üst Alt