►►Symbian Belle FP2◄◄ |19.06.2013|-Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

cimbomlusinan

Üye
Videoyu izledim. Ben daha önce flashlama yaparken bataryayı takıp çıkarmıyordum hatta önce telefonu bağlayıp sonra phoenix programını açıyordum ve bir sorun olmuyordu.Videodaki gibi mi yapmalıydım?

theeternal

theeternal

Üye
Videoyu izledim. Ben daha önce flashlama yaparken bataryayı takıp çıkarmıyordum hatta önce telefonu bağlayıp sonra phoenix programını açıyordum ve bir sorun olmuyordu.Videodaki gibi mi yapmalıydım?

ilk önce telefonu bağla sonra phoenix i aç file den rm 697 yi seç sonra no connectıon olsun sonra flashing e bas orda firmware update yi seç telefonunu seçip kutucu isaretledikten sonra flaşla adımlar cıkıcak ilk olarak usb baglantısını cıkar sonra bataryayı cıkar sonra usb baglantısını tekrar yap ondan sonra bataryayı tak 1 kere kırmızı tuşa bas ve tamam de o sonuna kadar gider succes dedimi tamamdır

cimbomlusinan

Üye
Ben acemiyimde daha önce flashlama yaptığımda bataryayı çıkarıp takma olayını yapmıyordum.Telefon açıkken direk atıyordum telefon reset atıyordu pin yazıp açılında program yüklemeyi bitiriyordu ve bir sorun olmuyordu.Neyse FP3 güncellemesi gelsin dediğin gibi kurayım.Teşekkürler

theeternal

theeternal

Üye
Ben acemiyimde daha önce flashlama yaptığımda bataryayı çıkarıp takma olayını yapmıyordum.Telefon açıkken direk atıyordum telefon reset atıyordu pin yazıp açılında program yüklemeyi bitiriyordu ve bir sorun olmuyordu.Neyse FP3 güncellemesi gelsin dediğin gibi kurayım.Teşekkürler
önemli değil zaten flaşlarken uyarı gelıyor ıngılızce olarak yazar ne yapman gerektıgını yazdıklarımı uygula!

cimbomlusinan

Üye
Fw'yi kurdum çok güzel çok iyi performans aldım.Fakat tek bir sorunum var.Daha önce tarayıcıyı orta boy yazı tipi kullanırdım.Fakat bunda yazılar çok küçük olduğu için büyük yazı tip yaptım.Fakat şimdiden fazla büyük oldu.Telefon ilk açıldığında birşeyler kurmuş fakat bazıları kurulamadı gibi bir uyarı vermişti.Rom patcher'dan birşeyler açıp kapatmam gerekir mi?

theeternal

theeternal

Üye
Fw'yi kurdum çok güzel çok iyi performans aldım.Fakat tek bir sorunum var.Daha önce tarayıcıyı orta boy yazı tipi kullanırdım.Fakat bunda yazılar çok küçük olduğu için büyük yazı tip yaptım.Fakat şimdiden fazla büyük oldu.Telefon ilk açıldığında birşeyler kurmuş fakat bazıları kurulamadı gibi bir uyarı vermişti.Rom patcher'dan birşeyler açıp kapatmam gerekir mi?
Telefon ilk acıldıgında hafıza kartındaki oyunları falan kurmuştur!Bendede hata vermisti yarısında falan
Bilemedim simdi video çektikten sonra oynattıgımda cok düsük görüntü oldugu için baska fw ye dondum :)

- - - Eklendi - - -

Bu http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...3-s60v5-s-3-symbianos9-x-unsigned-507500.html ve http://www.maxicep.com/maxipda-turk...bianos9-4-unsigned-turkce-maxipda-398401.html bu linklerin ikisinede bakmanı tavsıye ederım yazı tıpı ıle alakalı

- - - Eklendi - - -

:oke:

• Beğen
Tepkiler: cimbomlusinan

cimbomlusinan

Üye
Video formatı 3gp oluyormuş sadece onunda kalitesini yükseltim dedim ama bu seferde hiç açılmıyor kamera.Daha doğrusu açılıp kapanıyor hemen.Sen hangi fw kurdun?

theeternal

theeternal

Üye
Video formatı 3gp oluyormuş sadece onunda kalitesini yükseltim dedim ama bu seferde hiç açılmıyor kamera.Daha doğrusu açılıp kapanıyor hemen.Sen hangi fw kurdun?

Ben su anda anna cover 130mb kullanıyorum ram falan iyi telefonda 50mb falan oluyor ram ama şu anda rapid linkleri kırık ben fertile ceres fp2 yi hasan karadağ v23e yapmış paylaşıcak ben onu beklıyorum fakat sen özkan ç son umut fw sini kullanabılırsın oda cok güzel tavsıye ederım

- - - Eklendi - - -

cimbomlusinan aga bide sen mesaj kutunu bosalt :D

• Beğen

cimbomlusinan

Üye
Boşalttım

cimbomlusinan

Üye
Abartmıyor musun?
Bu forumuda çözemedim yorumlarımı nereden silebilirim?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konudaki gereksiz tartışmalar silinmiştir.
Herkes yardımlaşabilir, konuyu baltalama, konuda karalama ve gereksiz mesaj yazılmamış ise yardımlaşmalar için fikir ve öneri için tartışma ortam yaratmayınız.

• Beğen
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
vay güzel olmuş ellerine sağlık :)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme ne zaman?

Dostum bu sürüm biraz sıkıntı çıkarttı güncellemede yeniden sil baştan yaptım hatasız şuan neredeyse bitmek üzere 1 2 gün test ediyim kendim paylaşıcam bu sürümde rom patcher menüde gözükmeyecek yamalar arka planda otomatik aktif olucak ;) ve daha bir sürü yeni mod tel hafızası büyük ihtimalle 100 mb civarı gelecek. şimdilik yeter bu bilgi tahminimce ;)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Eh arada giriyom işte :) sıkıldım alexis ten artık favorim bu :)

Hocam isim alabilir miyiz bu bizim tanıdıklarımızın dısında :D bu arada sen kendı c5-03unu nasıl nozdun ben bır turlu yapamadım 5800 ın rm sıı attım gene tık yok kopek gıbı cıhaz kurtulamıyorum :D

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Google a yaz çıkıyor :) şaka şaka yok ya bu karıya aşığım ben ondan :D :D ben c6 port la uğraşıyodum çok çok garip şeyler deniyodum aklımda değil en son jaf la yazılım atmaya bile çalıştım uğraştım en son rom u yaktım işte :D

Üst Alt