►►Symbian Belle FP2◄◄ |19.06.2013|-Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

shadow_qw

Üye
tabiki de 2 :D mesaj yeri daha geniş.

Bunun yanında "Mesaj:" kısmını kaldıran bi mod vardı onu da kullanırsan daha fazla boşluk elde edersin. fp2'de çok fazla icon açığı vardı onları da düzeltebilirsen tadından yenmez. kolay gelsin merakla bekliyorum :D

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
tabiki de 2 :D mesaj yeri daha geniş.

Bunun yanında "Mesaj:" kısmını kaldıran bi mod vardı onu da kullanırsan daha fazla boşluk elde edersin. fp2'de çok fazla icon açığı vardı onları da düzeltebilirsen tadından yenmez. kolay gelsin merakla bekliyorum :D
3. Parti ikonlarım yok ofw için o dediğin modu uygulayacam son rütüş bunlar daha yok kusur :)

1amisos

1amisos

Üye
hocam benim şikayetleri unutma güncelleme de önceki mesajlarıma bak istersen

shadow_qw

Üye
olmayan ikonlar için anna ikonları kullanabilir misin? bu sayede ikonlar fazla göze batmaz. megoo ikonlarını bulmak zor olabilir ama anna veya belle ikonları bulunabilir. Kolay gelsin :D

--------------------------------------------------------------------------------------

300 tane ikon var megoo için. ama png formatında.

CryuS

CryuS

Üye
Senin cfwyi kurdum ancak videolari ayarlamada yukseltince kendiliginden atiyor telefon uani en dusuk seviyede video cekiyorsun.Daha deminde format attim ama yine ayni

shadow_qw

Üye
video sorunu bende de var

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Video sorunu realplayer sorun vb. bazı küçük sorunlar son güncellemede olmayacak tümünü kaldırmış bulunuyorum. Ama genede sizin dikkat çekmek istediğiniz başka hata başka gözümden kaçtığı küçük hata varsa söyleyin düzelteyim. Ve istediğiniz bir kaç şey varsa söyleyin yapmaya çalışayım güncelleme bir kaç güne çıkar inşallah son güncelleme olacak :)

shadow_qw

Üye
Video sorunu realplayer sorun vb. bazı küçük sorunlar son güncellemede olmayacak tümünü kaldırmış bulunuyorum. Ama genede sizin dikkat çekmek istediğiniz başka hata başka gözümden kaçtığı küçük hata varsa söyleyin düzelteyim. Ve istediğiniz bir kaç şey varsa söyleyin yapmaya çalışayım güncelleme bir kaç güne çıkar inşallah son güncelleme olacak :)

Busy app ikonunu değiştirdin mi ? Ve ikon eksikleri giderildi mi ?
ben başka eksik bulamadım, fp3'ü merakla bekliyorum :D kolay gelsin :)

a_snmz

Üye
Hocam ben bu cfw yi kuralı 1 ay falan oldu ama 1 haftadır video çekemiyorum video moduna geçince kameradan çıkıyor.Bunun bir çözümü var mı?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben bu cfw yi kuralı 1 ay falan oldu ama 1 haftadır video çekemiyorum video moduna geçince kameradan çıkıyor.Bunun bir çözümü var mı?
Güncellemede düzelttim 1-2 güne paylaşıcam inşallah

a_snmz

Üye
İnşallah hocam.Ben çok başarılı buldum bu cfw yi.Çok hoşuma Gitti.

Joker.

Joker.

Üye
ne zaman çıkıcak ?

1amisos

1amisos

Üye
güncelleme ne zaman çıkar acaba bilgilendirme olursa sevinirim şu an başka bi fw kullanıyorum baya yavaşladı seninki hızlı ama eskiyi kurmak istemiyorum

theeternal

theeternal

Üye
bu fw yi yaptıktan sonra video çekilmiyor 144p den düşük bi görüntü çıkyıo belkide oynatınca :d:

Üst Alt