Nokia C5-03 v23 [ By_GaBLiN ] Link Ve Görsel Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 v23 [ By_GaBLiN ] Link Ve Görsel Eklendi
Beyler Öncelikle Belirtmeliyim Ki v23 Cfwsini Yaptım Ama Deneme Fırsatım Olmayacak Çünkü v22 Kullanıyorum ve Gayette Memnunum O Yüzden Buraya SS Koyamayacağım. Eklenen ve Çıkarılanları Yazacağım ve Aranızdan Bi Arkadaş Deneyip SS Eklerse Çok İyi Olur. Bu Arada Çoğu Kişinin Rahatsız Olduğu Bi Durum Vardı Tuş Kilidine Basınca Direk Açılıyordu O Çalışıyor Artık.

Yazılımdan Çıkarılanlar

1. Türkçe Hariç Tüm Diller Silindi
  2. Nokia Tune, Alarm 1, E-Mail 1, Message 1, Beep, Chat Alert, Clock Alert 1 Dışındaki Zil Sesleri Silindi
  3. Tüm Temalar Silindi
  4. Quick Office Silindi
  5. Adobe Reader Silindi
  6. My Nokia Silindi
  7. Hakkında Silindi
  8. Phone Switch Silindi
  9. Yardım Silindi
  10. Ses Komutları Silindi
  11. Aksesuar Kurulumu Silindi
  12. Ovi Rehber Silindi
  13. Ovi Senkron Silindi
  14. Ovi Müzik Silindi
  15. Ovi Mağaza Silindi
  16. Burada ve Şimdi Silindi
  17. Online Paylaşım Silindi
  18. Video Sharing Silindi
  19. Video Arama Silindi
  20. Sözlük Silindi
  21. Chat Silindi
  22. Podcasting Silindi
  23. Menüde Seçeneklere Girince Yardım Satırı Kaldırıldı ( Del Rey'e Teşekkür Ederim )

Eklenenler

1. Nokia Tune, Alarm 1, E-Mail 1, Message 1, Beep, Chat Alert, Clock Alert 1 Belle Versiyonları Eklendi
  2. Anna İconlar Eklendi
  3. Yeni Nokia Theme White Eklendi
  4. Orange Tsunami Belle Ev Ekranı Eklendi
  5. Yeni Yazı Fontu Eklendi ( Beğeneceğinize Eminim )
  6. Sohbet Eklendi

Eklenen Modlar

1. Boot'dan Gereksiz Programlar Kaldırıldı
  2. Genişletilmiş Dikey Menü
  3. Güç Düğmesine Yeniden Başlat Satırı
  4. Hızlandırılmış Telefon Açılışı
  5. Arama Sesi Yüksekliği Ahizede %100 Hoparlörde %100
  6. Açılış Animasyonu Değiştirildi.
  7. Symbian Belle Tema Efekti
  8. Bluetooth İle Her Dosya Gönderilebilir
  9. N8 Klavye Eklendi
  10. 3x3 Yatay Klavye Eklendi
  11. Müzik Çalar E:\Music Okur
  12. Nokia N8 Arayan Kişi İkonu Annalı
  13. Formattan Sonra Sms Gönderme İptal Edildi
  14. Parlaklık Ayarı %100 Zaman Aşımı 45
  15. Rehber Sim Kişilerini Görür ve Sim'e Kaydeder
  16. Rom Patcher 3.1 Eklendi ve Otomatik Başlat Sorunu Giderildi
  17. Sensör Ayarlarına Dokunma Kontrolü Eklendi
  18. Tarayıcı Önbelleği E'ye Çekildi
  19. Varsayılan Web Ana Sayfa Google
  20. Yer İmleri Kaldırılıp Sadece Google Eklendi
  21. Fota Cache Kaldırıldı
  22. Kamera Sesi Kapatıldı
  23. Yeni Meşgul İkonu Eklendi
  24. Menüdeki Sohbet Gizlendi
  25. N8 Kitetik Kaydırma Eklendi
  26. Arka Planda Çalışan Bazı Uygulamalar Otomatik Kapatılacak ( Rehber, İşlem Kaydı vs. )

Modların Bir Çoğu Rambo_FT'nin Arşivinden Alınmıştır Kendisine Teşekkürlerimi İletiyorum.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: burak2116, CilginTurk1, RnB4u ve 2 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
Vodafone ev ekranıda ekleyi ver Oguzum :) Hızlıdır inşşallah :ehe bekliyoruz

anılbaran

anılbaran

Üye
Şarjıda iyi gitsin :D

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Güzel olucağına eminim.Beklemedeyim.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Yeniden başlat modunu kaldır bence Oğuz kulaklıkla müzik dinlerken ses az geliyor.

anılbaran

anılbaran

Üye
Oğuzcum test için bana gönderebilirsin .Ama telefonun açılsın bak haa ona göre :D

RnB4u

Üye
Merhabalar.
Öncelikle seni tebrik ediyorum ve çalışmalarını takip ediyorum gerçekten güzel işler başarıyorsun ancak en çok isteidğim şeylerden biriside ev ekranının belle veya anna gibi çok güzel bişey olmasını istiyorum şu ana kadar çok cfw yükledim ama hiç memnun kalmadı ev ekranlarını hiç beğenmedim ama symbian anna veya belle tarzı bir ev ekranı olursa gerçekten çok çok mutlu olacağım. İnşallah böyle birşey yaparsın.

gobbels

gobbels

Üye
Yeniden başlat modu yerine touch restart gibi bir program gömmen daha iyi olur kulaklık sıkıntısı yaşanmaz.
Jbak Taskmanager da gömebilirsin onunda araçlarında mevcut yeniden başlatma ve iyi bir program.

C hafızasını ve RAM çok önemli iki konu.Chayanne RAM politikasını ve rambo_ft arşivindeki CPU modlarını birleştirirsen iyi bir CFW olur.

Memcheck - autoinstaller programları gömersen iyi olur :)

Yatay klavyeyi çok merak ettim 3x3=9 dokunmatik tuş yapar hayırlısı :)

( sanırım linkteki gibi yaptın)

Kişisel görüşüm ama yemeği yapıp sonra yememek olmaz :nono: telefonuna kurmanı isterdim :oke:

erkan5441

Üye
Oğuz yeniden başlat butonu kalsin cfw ye haricen hiç bir program gömme lütfen isteyen sonra istediği programi kursun saygilar..

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone ev ekranıda ekleyi ver Oguzum :) Hızlıdır inşşallah :ehe bekliyoruz

Şarjıda iyi gitsin :D

Oğuzcum test için bana gönderebilirsin .Ama telefonun açılsın bak haa ona göre :D

Valla Anıl O 8 Ev Ekran Modunu Atmamayı Düşünüyorum Tekli Olsa Atarım Da, Hızını Bilmiyorum, Şarj Modunu Atarım Da İşe Yarar Mı Bilmem, Tamam Tester Sensin :D

- - - Eklendi - - -

Yeniden başlat modunu kaldır bence Oğuz kulaklıkla müzik dinlerken ses az geliyor.

O Moddan Mı Kaynaklanıyormuş Sorun Gerçi Bilmiyorum Ben v22 Kullanıyorum O Yüzden Bilmiyorum

- - - Eklendi - - -

Merhabalar.
Öncelikle seni tebrik ediyorum ve çalışmalarını takip ediyorum gerçekten güzel işler başarıyorsun ancak en çok isteidğim şeylerden biriside ev ekranının belle veya anna gibi çok güzel bişey olmasını istiyorum şu ana kadar çok cfw yükledim ama hiç memnun kalmadı ev ekranlarını hiç beğenmedim ama symbian anna veya belle tarzı bir ev ekranı olursa gerçekten çok çok mutlu olacağım. İnşallah böyle birşey yaparsın.

Onu Yapamayız

- - - Eklendi - - -

Güzel olucağına eminim.Beklemedeyim.

:good:

- - - Eklendi - - -

Yeniden başlat modu yerine touch restart gibi bir program gömmen daha iyi olur kulaklık sıkıntısı yaşanmaz.
Jbak Taskmanager da gömebilirsin onunda araçlarında mevcut yeniden başlatma ve iyi bir program.

C hafızasını ve RAM çok önemli iki konu.Chayanne RAM politikasını ve rambo_ft arşivindeki CPU modlarını birleştirirsen iyi bir CFW olur.

Memcheck - autoinstaller programları gömersen iyi olur :)

Yatay klavyeyi çok merak ettim 3x3=9 dokunmatik tuş yapar hayırlısı :)

( sanırım linkteki gibi yaptın)

Kişisel görüşüm ama yemeği yapıp sonra yememek olmaz :nono: telefonuna kurmanı isterdim :oke:

Program Gömmeyi İstemiyorum Pek Ama Bakalım Duruma Göre, İstediğin Gibi Ram Politikasınıda Atacam İçine, Klavyeye Gelince De v22 Yazılımında Verdiğin Resimdeki Gibiydi, Bunda Öyle Değil Üstteki Rakamlar Yok

- - - Eklendi - - -

Oğuz yeniden başlat butonu kalsin cfw ye haricen hiç bir program gömme lütfen isteyen sonra istediği programi kursun saygilar..

Müzik Sesi Kısık Geliyor Diyorlar Öyle De

azrock

azrock

Üye
Hocam, ev ekranlarını atmayacağım demişsin. Bu benşm için iyi oldu açıkçası. :D

Bir de şöyle; bu temel ev ekranını da değiştirmezsen iyi olur. Alt kısımda küçük simgeler vb. çok kötü duruyor, orjinalliği kalmıyor bence.

Teşekkürler.

catlax66

catlax66

Üye
Operatör Menüsünü ek olarak koyabilir misin ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
v23 e geciver gitsin daha hatasiz olur fw :)

mustea1992

Üye
eğer müzik dinlerken kulaklıktan az ses gelme problemine çözüm bulunursa seve seve kullanırım bu cfwyi

anılbaran

anılbaran

Üye
Oğuz link bekliyorum

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun Beyler

- - - Eklendi - - -

Operatör Menüsünü Silmedim Üstteki Arkadaş Öyle İstemişti, Yeniden Başlat Satırını Eklemedim Bi Bakın Sese Kısık Mı Geliyor

anılbaran

anılbaran

Üye
yarın atacam cfw ni mobilim şuan :D

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

azrock

azrock

Üye
Hocam CFW için teşekkürler deneyeceğim.

Sormak istediğim bir soru var. Ben Mağazayı ve Sözlüğü kullanıyordum. Bunları nasıl geriye yükleyebilirim?

Joker.

Joker.

Üye
o kulaklığın reset moduyla bir alakası yok bence çünkü o mod gömülmemiş bir yazılımdada kısık

Üst Alt