Nokia C3 Bilgi Soru istek Destek Sayfası

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet terli

Üye
Opera mini indirdim bir türlü bağlanmıyor tüm ayarları da denedim neden acaba bilgisi olan bir yardım etsin lütfen.

serseritürk

Üye
Opera mini yi indiriyorum ama qüncellemesini yapmıyor bu neden olur bilen varmı arkadaşlar.

Archonn

Archonn

Üye
Opera mini indirdim bir türlü bağlanmıyor tüm ayarları da denedim neden acaba bilgisi olan bir yardım etsin lütfen.

Telefonun dahili tarayıcısından girerken opera mini'den girmiyor yanlış anlamadıysam. Operatörünüzden internet ayarlarınızı alın.

Opera mini yi indiriyorum ama qüncellemesini yapmıyor bu neden olur bilen varmı arkadaşlar.

Internet menüsündeki tarayıcı versiyonu telefon yazılımına gömülüdür,değişmez. İndirdiğiniz güncel opera mini oyunlar veyahut koleksiyon klasörlerinden birindedir.

serseritürk

Üye

Telefonun dahili tarayıcısından girerken opera mini'den girmiyor yanlış anlamadıysam. Operatörünüzden internet ayarlarınızı alın.

Internet menüsündeki tarayıcı versiyonu telefon yazılımına gömülüdür,değişmez. İndirdiğiniz güncel opera mini oyunlar veyahut koleksiyon klasörlerinden birindedir.

Hayır onu demek istemedim opera mini'nin yeni sürümünü indiriyorum ama install yamıyor ve ovi mağazanın, e-postanın qüncellemesini de yapmıyor. Bu neden kaynaklı olur biliyormusunuz.

Archonn

Archonn

Üye
Hayır onu demek istemedim opera mini'nin yeni sürümünü indiriyorum ama install yamıyor ve ovi mağazanın, e-postanın qüncellemesini de yapmıyor. Bu neden kaynaklı olur biliyormusunuz.

Sizinki de aynı sebepten sanırım telefonun kendi tarayıcısından girerken java uygulamalardan girmiyor.Operatörünüzden internet ayarlarınızı alın siz de..

serseritürk

Üye
Sizinki de aynı sebepten sanırım telefonun kendi tarayıcısından girerken java uygulamalardan girmiyor.Operatörünüzden internet ayarlarınızı alın siz de..

hattım avea *100# yi arayıp ayarları yaptım ama olmadı. Direk müşteri hizmetlerini mi aramam qerek yoksa başka yolu varmıdır bunun.

Archonn

Archonn

Üye
hattım avea *100# yi arayıp ayarları yaptım ama olmadı. Direk müşteri hizmetlerini mi aramam qerek yoksa başka yolu varmıdır bunun.

Avea kullanmadığım için bilmiyorum tam ama şuraya bi göz atın isterseniz:
https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=staticwapsetting

Bir de Internet menüsündeki tarayıcı (yazılımla gelen opera mini) dan internete girmeyi denediniz mi acaba?

serseritürk

Üye

Avea kullanmadığım için bilmiyorum tam ama şuraya bi göz atın isterseniz:
https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=staticwapsetting

Bir de Internet menüsündeki tarayıcı (yazılımla gelen opera mini) dan internete girmeyi denediniz mi acaba?

sorunu çözdüm üstadım..

Aynı sıkıntıyı yaşayanlar için nasıl yaptıqımı söyleyeyim...
[Menü>Ayarlar>Yapılandırma>Tercih Edilen Erişim Noktası>Avea internet GPRS] olarak deqiştirirseniz sorun hallediliyor..

Hocam yardımların için teşekkür ederimm.

80gokhan80

Üye
bendeki c3 ün sertifikaları silinmiş herhangi bir uygulamaya girince sertifika simde veya telefonda değil diyor. format attım olmadı. firmware yüklemeyi denemek istiyorum yardımcı olursanız sewinirim.
teşekkürler ...

serseritürk

Üye
bendeki c3 ün sertifikaları silinmiş herhangi bir uygulamaya girince sertifika simde veya telefonda değil diyor. format attım olmadı. firmware yüklemeyi denemek istiyorum yardımcı olursanız sewinirim.
teşekkürler ...

En iyisi garantiye qöndermelisin sen yükleyemezsin diye biliyorum.

Archonn

Archonn

Üye
teşekkürler ...

http://www.maxicep.com/nokia-s40-ve-java-destek/s40-sertifika-sorununa-cozum-gecerli-sertifika-bulunamadi-hatasi-597026.html

yazılım atmadan ya da garantiye göndermeden bir göz atın isterseniz...

80gokhan80

Üye
neyse artık öyle yapalım. sağol

cebrail131

Üye
Varolan tarayıcının yerine başka tarayıcı yüklememiz mümkünmü daha önce görmüştüm sanırım ama şimdi bulamıyorum nerden degiştirecegimi

hasantr12

Üye
ben henüz teli almadım bilgisayardan indir çıkmadı telefondan çıkıyormu ? vede telefon güzelmi alıyımmı?

hasantr12

Üye
ben 330 a buldum bir turkcell bayide ama adam 300 yapıyor hemde c3-00 dı ben yakında alıcam ALLAH izin verirse

hasantr12

Üye
Eğer hafıza kartın varsa card riderle verl aktarabilirsin

maxbill

Üye
akış ayarlarınlı yaptım, wifi ile youtubeye baglanmak istiyorum tekrar deneyin,yanıt yok diyor yardııııııııııııııııım

onr_52_yrl

Üye
Cihaz Yeni Açıkcası bende Yeniyim Deneyip Kurcalayıp Göreceğiz.
Symbian lı tellerde en Kolay Video izleme BOLT browser ile oluyordu
Bakalım Buna Uyan (c3) 320*240 pixel uyumlu Bolt Browser varmı deneyip görelim
tam bolt kullanacağım zaman bir de ne öğreneyim bolt iflas etmiş bizdeki şans da bu arkadaş eğer boltta beyaz bi ekran geliyosa bilini iflas etmiştir yani bolt aramayın skyfire bulmaya çalışın

hamitt011

Üye
arkadaşlar nokıa c3 00 telefonumdan youtube den video izleye biliyorum ama başka sitelerden video izlemeye çalıştıgım zaman pc nize flash player yükleyiniz diyor heryere baktım bunun bi çözümü yokmu yardım lütfen

gokce7374

Üye
Arkadaşlar iki önemli sorunum var telefon yazılımını güncellemek istiyorum yalnız kablom olmadığı için telefon üzerinden ayarlar-telefon ayarlar-günceleştirmeler-günceleştirmeleri yükle diyorum avea internetinden yada wi-fi ile modemden de bağlansam sonunda "şebeke bağlantısı yok indirilemiyor iletisi alıyorum.

diğer sorun giriş ekranı menusündeki telegonun kendi facebookuna girmek istiyorum facebook adres ve şifre sayfası açılıyor ama sonra bağlantı hatası diyip sayfa açılmıyor.fakat normal internetten aratıp facebookuma girebiliyorum.ama ana sayfada olsun istiyorum niye açılmıyor sizce?

Üst Alt