nokia benim için bitmiştir. telefon durduk yere çatlıyorsa , ters giden birşeyler var.

Sponsorlu Bağlantılar

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
nokia benim için bitmiştir. telefon durduk yere çatlıyorsa , ters giden birşeyler var.
kasanın yan tarafta kılcal bi çatlak. belli olmuyor. çok dikkatli bakınca belli oluyor. ama insanın sinirini bozuyor. telefon düşmedi , darbe görmedi.

sakınan göze bilmem ne batarmış ya aynen o durum.

durduk yere bi baktım ki , kıl gibi bi çatlak var. çatlak olduguna eminim leke iz kalem vs. değil.
araştırdım çok yaşayanda olmuş.
garantiye gitmez,giderse kullanıcı hatası derler kesin. ben garanti peşinde değilim. ama bu bana büyük bir ders oldu. bir daha kesinlikle nokia almayacagım.

---

çatlaktan ssler.

• Beğen
Tepkiler: akinkptn

pRime.

pRime.

Üye
E haksız sayılmazsın ama her Nokia'da böyle olcak diye bişey yok.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
O kadar küçük bir ayrıntı ince bir göze çarpmayan bir çizgi anladığım kadarıyla ve bunun yüzünden Nokia'dan vazgeçtin?
Peki sen değilde başkası telefonunu düşürmüş olmasın?

apobaba1234

apobaba1234

Üye
bise digil onlar heycanlanma ;D dikkat et dort kosedede simetrik olarak var birlesme yeri onlar bende ve tum c7lerde var bende basta heycan yapmistim ama her kosede olunca ve baska c7lerdede gorunce rahatladim icin rahat olsun yani problem yok :D

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
her köşede değil. tam ortada tuş kilit tuşunun hemen üstünde.
köşede bi sıkıntı yok.

açıkcası sogudum. tamam hepsinde olacak birşey yok ama 4 ay herşey güzelken böyle bir sorunun olması kötü. o çatlak büyürse ? düşürülmeye imkan yok.

ByWorth

ByWorth

Üye
Valla geçen gün N8'in USB takılan yerin orası azıcık içeri doğru eğilmişti.. Çok küçük ama belli oluyor. Arkadaşlarda oynuyolar telefonu belki onlardan birinin elinde olmuştur dedim ama düşürdüklerinide hatırlamıyorum.. Şimdi şüphelendim ister istemez.. Kendi kendine oluyosa eyvah yani...

yilan53

Üye
arkadaşlar benim de kulaklık girişinde bariz bir büyük çatlama var hiç bir şelilde de düşmedi telefon sadece bendeydi kendi kendi ne çatladı arkadaşın dediği gibi de garantiye versem benden bilirler ne yapmam lazım baya çatlamış yani dikkatli değil normal bakan da görüyor

Rap3g

Üye
bende n8 de devamlı kulaklıkla müzik dinliyorum kulaklık soketinin üstündeki kaplama çatladı :s. ayrıca gayet nazik bi şekilde kullanmama rağmen.

• Beğen
Tepkiler: akinkptn

yilan53

Üye
bende n8 de devamlı kulaklıkla müzik dinliyorum kulaklık soketinin üstündeki kaplama çatladı :s. ayrıca gayet nazik bi şekilde kullanmama rağmen.

aynen benim de tam orası çatladı sinir bozucu bir durum birşey yapamıyoruz değilm mi garanti bunu yapmaz yani

tasarimx

Üye
EVET ARKADAŞLAR BENDE DE ÜST SİYAH PLASTİKTE KILCAL BİR ÇATLAMA VAR .. SERVİSİ ARADIM DEĞİŞTİRECEKLER , N8 LERDE YAYGIN BİR HATA OLSA GEREK , yurt dışındada çok sık rastlanan bir çatlakmış, ücretsiz değiştiriyorlar.. yalnız benim dediğim gibi üst plastik ..

• Beğen
Tepkiler: Shadow*

yilan53

Üye
EVET ARKADAŞLAR BENDE DE ÜST SİYAH PLASTİKTE KILCAL BİR ÇATLAMA VAR .. SERVİSİ ARADIM DEĞİŞTİRECEKLER , N8 LERDE YAYGIN BİR HATA OLSA GEREK , yurt dışındada çok sık rastlanan bir çatlakmış, ücretsiz değiştiriyorlar.. yalnız benim dediğim gibi üst plastik ..

evet benim üst tarafı çatladı cok sinir bozucu bir durum tam kulaklık girişi çatladı

tasarimx

Üye
arkadaşların bilgisine : nokia destek hattını aradım , MNG Kargoya karşı ödemeli olarak gönderiyorsunuz , KOZYATAĞI KVK /İSTANBUL ekte fatura olacak ... ücretsiz değitiriliyor....

mangdaşire

mangdaşire

Üye
valla benim eski 5310 umun üstünde 1cm kadar ayrık vardı yani gözle çok rahat görülüyodu,yinede servise vermemiştim

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Deformasyondur bence..

hoss

hoss

Üye
nokia iyice dandikleşti c5-03 modelinde de kasa catlamaları mevcut

kolera87

Üye
bugün telefoncuya gittim galaxy s ile takas için 700 tl fark istediler benim teli 700 tlye saydılar ama çok küçük ezik olduğu için 50 tl daha keseriz dediler way dedim wave 2 için bile 200 tl fark istediler yani ufacık ezik için 1150 tl lik telefon oldumu 650 hepi topu 3 aylık tel

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Benimki şimdiye kadar en azı 1metre olmak üzere 5 6 kere düştü. Alt kapağın sağ köşesinde 0.5cm lik göçme var; açık-çatlak-deformasyon asla yok. Siyah zaten hiç de belli olmuyor..

hoss

hoss

Üye
bugün telefoncuya gittim galaxy s ile takas için 700 tl fark istediler benim teli 700 tlye saydılar ama çok küçük ezik olduğu için 50 tl daha keseriz dediler way dedim wave 2 için bile 200 tl fark istediler yani ufacık ezik için 1150 tl lik telefon oldumu 650 hepi topu 3 aylık tel

bence cihazı sahibinden comdan satısa cıkar veya takasa sun telefonunu telefoncular 3 kagıtcı kazıklamaya calısıyorlar , sahibinden com dan garantli faturalı cihazlarla takas yaparsan hem daha az verirsin hemde daha temiz iş olur

EroL

EroL

Emekli Yönetici

kasanın yan tarafta kılcal bi çatlak. belli olmuyor. çok dikkatli bakınca belli oluyor. ama insanın sinirini bozuyor. telefon düşmedi , darbe görmedi.

sakınan göze bilmem ne batarmış ya aynen o durum.

durduk yere bi baktım ki , kıl gibi bi çatlak var. çatlak olduguna eminim leke iz kalem vs. değil.
araştırdım çok yaşayanda olmuş.
garantiye gitmez,giderse kullanıcı hatası derler kesin. ben garanti peşinde değilim. ama bu bana büyük bir ders oldu. bir daha kesinlikle nokia almayacagım.

aynen benim de tam orası çatladı sinir bozucu bir durum birşey yapamıyoruz değilm mi garanti bunu yapmaz yani

Garanti makyaj hatası olarak görüp ücretsiz tamir ediyor bu tür sorunları. Diğer arkadaşlara şunu söylemek istiyorum;

Telefon durduk yere çatlamaz muhakkak bir nedeni vardır, siz uyurken kardeşiniz kurcalamaya çalıştı düşürdü !! veya güneşe bıraktınız sıcaktan dolayı gevreyip çatladı !!! cebinize koyarken kot pantolununuzun demir tokasına sürtündü vs. muhakkak bir nedeni var. Sürekli elimizde olan bir alet muhakkak ki yıpranacak bu kadar üstüne düşmeyin şu telefonların bence.

hoss

hoss

Üye
Garanti makyaj hatası olarak görüp ücretsiz tamir ediyor bu tür sorunları. Diğer arkadaşlara şunu söylemek istiyorum;

Telefon durduk yere çatlamaz muhakkak bir nedeni vardır, siz uyurken kardeşiniz kurcalamaya çalıştı düşürdü !! veya güneşe bıraktınız sıcaktan dolayı gevreyip çatladı !!! cebinize koyarken kot pantolununuzun demir tokasına sürtündü vs. muhakkak bir nedeni var. Sürekli elimizde olan bir alet muhakkak ki yıpranacak bu kadar üstüne düşmeyin şu telefonların bence.

şu verdiğim linkteki konuyu incele arkadasım

Üst Alt