Nokia Amber + GDR2 Güncellemesi İle İlgili Soru Ve Sorunları Burada Paylaşalım.

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bende çok komik bir durum var. Gdr2+amber güncellemesini flasladım. E posta adresini tanımladım eski yedeği yükleme dedim. Temiz bir başlangıç yaptım. Buraya kadar her şey normal da anormal olan kişilerimi yuklemedi. Sıfırlama yapmadan kişilerimi geri yükleme yolu var mı ?

- - - Eklendi - - -

Yuh diyorum ya. Aynı e posta adresini hesaplardan ekledim kişiler geri geldi ama aynı adres iki tane oldu :)))

Hesabını girdikten sonra sistem tam olarak açıldığında kişilerini microsoft hesabından geri yükler.
Bu işlem genellikle açıldıktan sonra birkaç dakika içinde olur.
Anladığım kadarıyla siz beklemeden aynı hesabı tekrar eklediğiniz için ikişer tane olmuş her şey. :hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Hesabını girdikten sonra sistem tam olarak açıldığında kişilerini microsoft hesabından geri yükler.
Bu işlem genellikle açıldıktan sonra birkaç dakika içinde olur.
Anladığım kadarıyla siz beklemeden aynı hesabı tekrar eklediğiniz için ikişer tane olmuş her şey. :hmmm

2 saat geçmişti üzerinden.program indirdim o esnada. Rehbere girince sürpriz yumurta ile karşılaştım:)

ÖEY

ÖEY

Üye
Ben daha şimdiye kadar hiç sıfırlama sonrası kurulumda hesabımı girmeyi başaramadım sen yine iyisin :kıskıs: :D

HalfEvil333

Üye
Kardeşler siyah l920 ye beyaz l920 romu yükledim birkaç gündür kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı ancak ilerde çıkarır mı merak ediyorum siyah rom yüklesem mi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kardeşler siyah l920 ye beyaz l920 romu yükledim birkaç gündür kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı ancak ilerde çıkarır mı merak ediyorum siyah rom yüklesem mi

Herhangi bir sorun olmaz, gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. :oke:

BraveHeart...

Üye
biri bana yardım edebilirmi ya lütfen :( ben amber yazılımı yapamıyorum

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
BANA BİRİ yardım edebilrmi ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şuan pc'ye geçme imkanım yok ama şunu sormak istiyorum nsu ile mi deniyorsun?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Numaranı Pm ile gönder.

ahmeterray

Üye
benim bir sorunum var. Bu elimizle telefonun önünden kücük bir hareket edip saati aktif hale getirecektik hani, niyese bende bu özellik yok. Sadece bende mi var bu sorun?

Birde hani Nokia Pro cam, video trimmer ve ve Nokia video upload (youtube icin) bizlerede gelecekti, onlar niye halen yüklenmiyor?

Ekran ayarlarından bunu yapabilirsiniz. çok basit

skynet

Üye
SND'de gdr3 amber güncellemesi haberini okuyodum yorumların birinde "Gdr2 24ağustosda salınacak telefonlara." demiş biri ayın 14'ünde değilmiydi yaa:ağlarım:

ÖEY

ÖEY

Üye
14 Ağustos olacak o. Arkadaş tarihi yanlış hatırlamış. O siteye pek kafa yorma sen zaten :D Ne yaptıkları belli olmayan ve gayet taraflı bir site:nono:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
SND'de gdr3 amber güncellemesi haberini okuyodum yorumların birinde "Gdr2 24ağustosda salınacak telefonlara." demiş biri ayın 14'ünde değilmiydi yaa:ağlarım:

1 yerine 2'ye basmıştır ;)

Üst Alt