Nokia 701 Hepsiburada'ya Gelmiş ..! İşte Fiyatı..

Sponsorlu Bağlantılar

BUGATTI

Üye
Şu telefonda oto fokus olmaması tam bir rezalet

• Beğen
Tepkiler: hoss

pRime.

pRime.

Üye
Ama hala birçok telefondan daha iyi çekim yapıyor.

fuzzzuli

Üye
m542tf kardeş keyfim bildiği için zaten asla dedim alıntı olarak üstüne yorum yapmana gerek yoktu.sonrasında prima misin nesin konuşma senin gibiler olduğu sürece symbian zaten hep olur...

----------Eklendi @ 00:55:43 ---------- Yazıldı @ 00:43:14 ----------

Şu telefonda oto fokus olmaması tam bir rezalet

öyle bende c7 kullanıyorum tam bir rezalet

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
güzel telefon

_ardaa

_ardaa

Üye
Yalnız özelliğe bakın Telefon Rehberi Hafızası 1 Ghz demiş yeni bir teknoloji olsa gerek:D

• Beğen
Tepkiler: Asteroid9
uribaju

uribaju

Üye
böyle bir telefonu alma fırsatı elinize geçerse havada karada kapın derim.

atakan25

atakan25

Üye
c7 nin siyahı gibi birşey arkadaş tasarım olarak,hala 620 tl lik fiyatıyla c6-01 avantajını koruyor :D

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
bunun üstüne 200 ekleyip galaxy s alırım daha iyi c7 den sonra hayatta almam aynı tasarım

• Beğen
pRime.

pRime.

Üye
701 varken sırf oyun uygulama için üstüne 200 tl daha ekleyip hayatta galaxy s almam. paslanmaz çelik varken ucuz plastiğe geçmek çok saçma olur benim için. ;)

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
701 varken sırf oyun uygulama için üstüne 200 tl daha ekleyip hayatta galaxy s almam. paslanmaz çelik varken ucuz plastiğe geçmek çok saçma olur benim için. ;)

aynen katılıyorum :oke:

----------Eklendi @ 20:54:35 ---------- Yazıldı @ 20:53:47 ----------

bunun üstüne 200 ekleyip galaxy s alırım daha iyi c7 den sonra hayatta almam aynı tasarım

sanki tasarımı çok kötüde bence galaxy s ten çok daha güzel bi tasarımı var

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
tasarıma lafım yok ama aynı tasarım sıkıyor beni bikaç yılda aslında 701 güzel ama oyun uygulama çıkarılmıyor ve c7 nin tasarımı çok güzel buna lafım yok ama oyun çıkarılmayan sistemi almak aptallık olur 2 sene içinde nokia wp7 li güzel telefon çıkarırsa nokia alırım tabi ancak lumiayla kalırsa galaxy

Lenneth

Üye
Lumia , N9 ve 701

Nokia'nın 3 tane alınası telefonundan biri.

trontr

Üye
autofocus halen yok kimse almasın

• Beğen
emreilhan

emreilhan

Üye
    Konu Sahibi
Zaten şu telefonda autofocus olsaydı vazgeçemeyeceğim tek telefon olurdu.

by*cambaz

Üye
vodafone da 900 lira

caphuscha

caphuscha

Üye
Telefonu babanıza aldırmayın, 20 sene sonra çocuğunuz sizden IPHONE 24S ister. siz de olum nabacaksın 20,000ETL lik telefonu diceksiniz mecburen. (ETL: EN YENİ YÜRK LİRASI)
şu telefon 900TL olsunda aldırıyım babama şimdi 999 veya 1000 desem dicek 1 milyarlık telefonu napcan 900 az geliyo kulağa :ehe

----------Eklendi @ 21:06:20 ---------- Yazıldı @ 21:05:34 ----------

sadece işlemcideğil ekran ve ram farkıda var işlemciyle ram 2 katı ekranda dünyanın en parlak ekranı özelliğini taşıyor

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
telefonu başka kime aldırcaz babaanneme mi gitcem babaanne bana galaxy s al diye

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Asla symbiansa symbian bölümünde işiniz yok gidin kendi bölümünüze fandroidçiler

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Üst Alt