Nokia 701 Hakkında Bilgi Sahibi Olan Gelsin.

Sponsorlu Bağlantılar

chucky35tr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 Hakkında Bilgi Sahibi Olan Gelsin.
Arkadaşlar ben 1 haftadır araştırıyorum telefon alıcam; 701 almaya karar verdim. Fakat türkiyede şuanda sadece VODAFONE satıyor. Türkiyede tam olarak satışa ne zaman sunulucak ve fiyatı min.-max. olarak ne kadar olur bilen var mı ? Nokia C6-01 Alıcaktım vazgeçtim, ram-cpu-yükseklik yüzünden :D Axess 12 Taksit yaparak alıcam bu arada. Ona göre fiyat söylerseniz sevinirim. :)

pRime.

pRime.

Üye
Nokiashopta ve elektronik mağazalarda 701 satılmaktadır! Fiyatı 900-1000 arasında değişiyor.

kalbimdesiin

Üye
Boşa alırsın Bence asphalt 6 c7 de yağ gibi giderken 701 de takılıyormuş anlamadım nerde 1ghz işlemci 512mb ram

Türe

Türe

Üye
Boşa alırsın Bence asphalt 6 c7 de yağ gibi giderken 701 de takılıyormuş anlamadım nerde 1ghz işlemci 512mb ram

muş derken ? kulaktan dolma bilgilerle alıcıları etkilemek hoş değil . Eline alıp incelemediysen vesvese vermeye gerek yok ;)

• Beğen
Tepkiler: cortex47, 1mNeverLose ve serbest888
afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
arkadaşlar benim telefonum kamera cook güzeldi ama bugün karli havada baya bir fotoğraf çektim güzel çıkarıyordu sonra yine evde akşam fotoğraf çektim kalitesi öncekine göre çok düşük renk olarak daha kötü kamera ayarlarını yaptim ama yinede değişmedi buna bir çare bulurmusunuz nden Böyle oldu ?

kalbimdesiin

Üye
Kullanan arkadaşlar var hd oyunlar 701 de vasat kasma takılma yapıyor asphalt 6renk soluk 5800 gibi takılmalar oluyo :s

hellord

hellord

Üye
yoo ben on numara oynuyorum kasma falan yok hdlerin tümüde yüklü bunlar bir takım uydurmalar arkadaşlar kim söylüyorsa yanıma gelsin

vForOttoman

vForOttoman

Üye
Bunlar iftira Nokia yı cekemeyenler var :aha: Bende alacam Nokia 701 Vodafone ve internet satışları var. Fiyatlar ise
Vodafonede Min:900 Lira - Max:1100 Lira
İnternet satışında Min:800 Lira - Max:989 Lira

• Beğen
Tepkiler: joe_cenk
Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye

Ben kullanıyorum bütün HD oyunlar yağ gibi gidiyor.Rengi solukmuş diyenler nokia'nın en parlak telefonu 701 ve oyunlarda cam gibi oluyor.C7 ve N8 kullanan arkadaşlarım var onların telefonlarından kat ve kat hızlı ve parlak.HD oyunlar çalışmıyor konusu palavra forumdaki bütün HD oyunlar var C7'den daha iyi çalıştırıyor.Mesela NFS Shift arkadaşımın C7'sinde açılmasını 1-2 dk beklerken bende max 45 saniye sürüyor.Delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış...

Ayrıca Vodafone'de fiyatlar değişiyor RED+ tarifen varsa ayda +15 liraya geliyor (24 ay)...N8'mi 701'mi dersen kamera olay.Kamera önemliyse N8 ile 701 karşılaştırılamaz ama kamera çok ta önemli değil diyorsan 701 tabiki.Kamerası da çok kötü değil sadece N8'in aşırı iyi :D

• Beğen
Tepkiler: joe_cenk ve Sensation

maxici55

Üye
Ben kullanıyorum bütün HD oyunlar yağ gibi gidiyor.Rengi solukmuş diyenler nokia'nın en parlak telefonu 701 ve oyunlarda cam gibi oluyor.C7 ve N8 kullanan arkadaşlarım var onların telefonlarından kat ve kat hızlı ve parlak.HD oyunlar çalışmıyor konusu palavra forumdaki bütün HD oyunlar var C7'den daha iyi çalıştırıyor.Mesela NFS Shift arkadaşımın C7'sinde açılmasını 1-2 dk beklerken bende max 45 saniye sürüyor.Delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış...

Ayrıca Vodafone'de fiyatlar değişiyor RED+ tarifen varsa ayda +15 liraya geliyor (24 ay)...N8'mi 701'mi dersen kamera olay.Kamera önemliyse N8 ile 701 karşılaştırılamaz ama kamera çok ta önemli değil diyorsan 701 tabiki.Kamerası da çok kötü değil sadece N8'in aşırı iyi :D
hocam sizin cihazda nfc destekli asphalt 5 ve angry birds üzerinde geldi mi?
bende cihazla beraber geldi fakat geri yükleme yaptıktan sonra geri gelmedi. acaba telefon bayiinde mi yüklediler oyunları onun için mi gelmedi oyunlsr?
asphalt 6 ya gelince; 701 kasıyor çünkü işletim sistemi bell. bell'e göre versiyonu çıkınca kasılmalar kesilecektir. yoksa fiziksel özellikleri c7 nin iki katı.

chucky35tr

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten axess kartı ile 12 taksit yaparak alacağım bir site atarsanız sevinirim arkadaşlar.

joe_cenk

joe_cenk

Üye
valla q.asphalt dışında oyunlar mükemmel bu arada asphaltı normal indiren 701kullanıcısı varsa bana linki atsın bende soluk ve kasıyorr

chucky35tr

Üye
    Konu Sahibi
Böyle bir site var 796TL. Burdan alsam sorun olurmu sizce ? Güvenlimidir ? Hiç internetten alışveriş yapmadım ondan dolayı soruyorum. :)

serinaga

serinaga

Üye
Walla internetteki her siteye güvenme, buradan alışveriş yapanların yorumlarını oku derim ...

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
hocam sizin cihazda nfc destekli asphalt 5 ve angry birds üzerinde geldi mi?
bende cihazla beraber geldi fakat geri yükleme yaptıktan sonra geri gelmedi. acaba telefon bayiinde mi yüklediler oyunları onun için mi gelmedi oyunlsr?
asphalt 6 ya gelince; 701 kasıyor çünkü işletim sistemi bell. bell'e göre versiyonu çıkınca kasılmalar kesilecektir. yoksa fiziksel özellikleri c7 nin iki katı.

Telefonu aldığımda söylediğin 2 oyunu ve 5-6 uygulamayı biz yükledik dediler ama ne kadar doğrudur bilemem.

vForOttoman

vForOttoman

Üye
Böyle bir site var 796TL. Burdan alsam sorun olurmu sizce ? Güvenlimidir ? Hiç internetten alışveriş yapmadım ondan dolayı soruyorum. :)

Bende o siteden alcam ama belli olmaz iyce araştırıyorum ben siteleri olmazsa vodafoneden alcam

ca_caca

Üye
Telefonu aldığımda söylediğin 2 oyunu ve 5-6 uygulamayı biz yükledik dediler ama ne kadar doğrudur bilemem.

arkdslar mrb, bn yenıyım bu sıtede, bn 701 aldım ilk gunler cok gusel calısıodu sonra veri sil geri yukle yaptım oyunlarım duvar kagıtları gıttı,,sonrasında telefonda takılmalar basladı menuyu assagıya yukarıya dogru ıterken takılmalar oluyor, acaba yardımcı olabılırmısnız neden olur????

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
arkdslar mrb, bn yenıyım bu sıtede, bn 701 aldım ilk gunler cok gusel calısıodu sonra veri sil geri yukle yaptım oyunlarım duvar kagıtları gıttı,,sonrasında telefonda takılmalar basladı menuyu assagıya yukarıya dogru ıterken takılmalar oluyor, acaba yardımcı olabılırmısnız neden olur????

geri yükle yapmandaki amaç neydi ? Formatla telefonu düzelir ama uygulama ve oyunların gelmez tekrar yüklemen gerekir duvar kağıtlarınıda belle orjinal duvar kağıtları diye ara bulursun

spartuas

spartuas

Üye
İnternetten alabilirsiniz ama yurddışı oluyor. Ben 694 tlye aldım c7mi. Ucuz diye internetten aldık ama telefon yurddışı oldu. Tesadüf ise finlandiya telefonu geldi ve kutu numarası 246. güncelleme felan türkiyeden önce bana geliyor. çoğu zaman dili ingilizce olarak çekiyoruz. Ama sorun yok dewam :D