Nokia 603 ile 700 tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 ile 700 tavsiye
Arkadaşlar açtığım kaçıncı konu bilmiyorum ama hayatımda bu kadar kararsız kaldığımı hatırlamıyorum. Nokia 603 ve 700 arasında aşırı derecede çok kararsız kaldım.Lütfen bi fikir verin.

603 almak isteme nedenlerim ;

Ucuz olması
700'ün ekranının çok küçük olması

700 almak isteme nedenlerim:
1.3 ghz işlemci
C5-03'e çok alıştım boyutları neredeyse aynı
Flash'ının olması
Gorilla Glass

Sizce 700'ün ekranı çok mu ufak ?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Alışkanlıklardan bir süre sonra vazgeçmek gerekir.

Kerim.

Kerim.

Üye
Evet cok ufak.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Nokia 700 :oke:

Black-killing

Black-killing

Üye
Her türlü 603 alırım hem daha uygun fiyatı var :) işlemci farklarını fazla kafaya takma symbian işletim sisteminde o kadar fark etmez bence

ferhat burak

ferhat burak

Üye
kardeşim ben 9 kasımda bimekste Nokia 700 aldım hemde 579 tl ve aynı gün belle fp2 cıktı çok süper. Teknosa da 800 e satılıyordu orada da indi fiyatı 600 tl. Ekran o kadar küçük değil ve yüksek konstratlı gorilla ekran ve dolby çıkışı var

MaxipmaN

Üye
çok kùçuk :D sanki 6300 kadar ekranı var işlemci hızını boşver oyun falan çıkmıyo zaten

Polymath

Polymath

Üye
çok kùçuk :D sanki 6300 kadar ekranı var işlemci hızını boşver oyun falan çıkmıyo zaten

yuh diyorum abart. 6300 daha neler!!. C601 ile ayni değil mi ekranlari? Yani 3.2 inc. Okadar kucuk değil. Gıdın gorun. 700 ustun fakat hoparlorunun sesi az cikiyor diyorlar. Ama onun haricinde çok şık telefon

kelooo

Üye
valla ben ikisinide kullandim ve 700 diyorum. 603un ekrani büyük ama dokunmatik baya fark ediyor 700 çok daha hassas

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi ki 603. Hemen hemen aynı özelliklerde olmasına rağmen daha ucuz ve millet büyük ekranlı telefon kullanıyor artık. Büyük ekran daha iyi bence, 700'deki 1.3 ghz işlemcinin karşılığı çöp onu da söyleyeyim, Android'den bahsetmiyoruz ki burda fark etsin Symbian'dan bahsediyoruz hani şu artık oyun çıkarılmayacak bitirilmiş sistemden. Ayrıca Symbian'a fazla para vermenin de alemi yok. 700'de Gorilla Glass olabilir ama onun kadar olmasa da 603'te de çizilmeye dayanıklı ekran var. Bir de iki telefonun karşılaştırmasını yaptığımda ne hikmetse 603 daha iyi görüntü veriyor. Bunu forumda da söylemişlerdi zaten. Hoperlör konusunda da 603'ün iyi olduğu biliniyor. Birtek kamera flaşı kalıyor geriye o da pek önemli değil bence ama o ekran boyutuna alıştım daha fazla para da veririm sorun olmaz dersen de 700'ü al gitsin.

avcitalip

avcitalip

Üye
700 çok fazla radyasyon yayıyor bilgilendirmek isterim + o fiyata iyi kötü bir android cihaz almak sizin için bence çok iyi olacaktır :evet: 1.3 ghz var var olmasınada 1.3 ghz gerektiren uygulama oyun yok çünkü yapılmıyor artık symbian'dan destek kesildi s^3 v2 ler bence bu saatten sonra batan geminin mallarıdır :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt