Nokia 5800 Sertifika Sorunu için Resimli ve Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
Arkadaşım çok teşekkürler allah razı olsun bu bilgiler çok işime yaradı az daha 5800 telefonumu iade atmeye gidiyordum olmasaydı senin sayende halloldu bu sorunda şimdi istedigim gibi program kurabilicem çok teşekkürler

bekoc038

Üye
saolasın kardeş işe yaradı

tribal38

Üye
kardeslerım arkadaslarım bnm 5800 ben resımlerdekı anlatımlara harfıyen uydum ama artık telefona hıcbırsey yukleyemıyorum suresı gecmıs sertıfıka dıyor yardım edebılecek arkadasların msjlarını beklıyorum tsklr.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
telefonunun tarihini 1 yıl geriye al...

hakanozgur

Üye
ben sertifikayı indirmiştim bi siteden sonra s60singsis.SIS die bir dosya daha indirdim s60singsis.SIS dosyasını telefona attım yüklendi ama bu aşamadan sonra ne yapacagımı bilmiyorum sertifika öle boşta kaldı nasıl yüklüyecegimi bilmiyorum yardım ederseniz memnnun olurum şimdiden tşk.

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
Bende resimdeki söylenenleri yaptım nokia 5800 telefonumla hiç bir sorun ile karşılaşmadım teşekkürler emegi gecenlere

batukula

Üye
Emeğine sağlık çok saol deli çıkartacaktı valla

seminay

Üye
arkadaşım ben bir kaç ay önce sertifika almıştım ama imzalayamıyorum senin verdiğin ikinci seçeneği denemek istedim ama siteye üye olduğum halde giriş yapamıyorum yanlış isim diyor bunun bir çözümü varmı acaba

tribal38

Üye
nadır topragım cok sagol tarihı 1 yıl gerı aldım ama faydası olmadı hala suresı gecmıs sertıfıka dıyor hıc bır şey yukleyemıyorum bunun bır cozumu yokmu

selim6186

selim6186

Üye
siteden verdiğin yöntemle sertifika olayını hallettim çok teşekkürler emeğine sağlık cer ve almayı beklemedim

tribal38

Üye
arkadaslar yokmu yardım opdada ıse yaramadı

cvsozcan

Üye
kerdesim emegine saglik. devamini bekliyoruz.

aşka inat

aşka inat

Üye
Kemalçakır sorunu bi türlü çözemedim yardım edermisin

seminay

Üye
ikinci seçenekteki gibi yapıp hellooxu indirip telefona attım ama'' program sadece geliştirme amaçlıdır yüklemeye devam ederseniz telefona ciddi hasarlar verebilirsiniz'' diye uyarı veriyor ne yapmam lazım

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
Kemalçakır sorunu bi türlü çözemedim yardım edermisin

aşka inat arkadaşım sorun nedir acaba anlayamadım sorunu

--------------- Ekleme ---------------

ikinci seçenekteki gibi yapıp hellooxu indirip telefona attım ama'' program sadece geliştirme amaçlıdır yüklemeye devam ederseniz telefona ciddi hasarlar verebilirsiniz'' diye uyarı veriyor ne yapmam lazım

seminay arkadaşım aslına bakarsan bende 5800 telefonuma kurdum bende de aynı uyarıyı verdi bende devam ettim kurdum şuan kullanıyorum bir sorun yok bence sadece bir uyarı o telefona zarar falan vermiyor diye düşünüyorum

arkadaslar yokmu yardım opdada ıse yaramadı

Nasıl yani opdada ise yaramadı derken anlamadım kullanamadınmı telefonun markası modeli ney sorun ney açıklarsan yardımcı oluruz

arkadaşım ben bir kaç ay önce sertifika almıştım ama imzalayamıyorum senin verdiğin ikinci seçeneği denemek istedim ama siteye üye olduğum halde giriş yapamıyorum yanlış isim diyor bunun bir çözümü varmı acaba

seminay yeniden farklı bir kullanıcı adı ile üye ol belkide e-posta adresine bir aktivasyon maili falan göndermişlerdir bunlara dikkat et ama tavsiyem başka kullanıcı adı ile tekrar üye ol

beton35

Üye
Teşekkürler Ellerine sağlık:oke:

ertu55

ertu55

Üye
hiç explore ile uğraşma yokmu bide open4all dosyasını sildiğimiz zaman bir daha bişey yükleyemiyormuyuz

seminay

Üye
arkadaşım çok sağol cevap verdiğin için ben de bu sorun sadece benim telefonumda mı var diye merak ediyordum ama bu sorunla başka karşılaşan arkadaşlar varsa eğer onlarda cevap yazarsa çok sevinirim onlar ne yaptılar acaba şimdiden teşekkürler

aşka inat

aşka inat

Üye
Kemalçakir19 sertifika sorunu 2 gün önce imei no verdim yabancı siteye hala sertifika çıkmadı ne yapacağımı bilmiom

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
Kemalçakir19 sertifika sorunu 2 gün önce imei no verdim yabancı siteye hala sertifika çıkmadı ne yapacağımı bilmiom

aşka inat arkadaşım sitede login ol ve altaki resimdeki ekrana ulaş ve bak burda yeşil olarak tık varmı normal yazıyormu bakman gereken yerin resmini ekledim bakarsın

kırmızı yuvarlaga alınmış ekranları görebiliyormusun

Üst Alt