Nokia 5800 Sertifika Sorunu için Resimli ve Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

selimben

Üye
arkadaşlar bende sertifikalandırdım ama helloxs programı cıkmıdı sitede bende kendim aynı sürümü indirdim ve yüklemeye kalktımğımda bana sertifika hatası uygulama sağlayıcısı ile görüşün diye hata geliyor lütfen allah rızası için yardım cı olun bana

bekiraksu50

Üye
Aynı sorun bende de çıktı "selimben" kardeş. Resimli anlatım 2009 da yapılmış ve şimdi 2011 site de güncellenmiş haliyle. Sitenin şimdiki hali ile güncellenebilir mi?

cellat_0652

cellat_0652

Üye
teşekkürler..emeğine sağlık..

emre_alper

emre_alper

Üye
artık işe yaramıyo

worm1234

Üye
aga site açılmıyo ya bi baksan

dale77

dale77

Üye
eyvallah emeğine sağlık kardeş

aslan_3457

Üye
kardes olmadı kaç gündür vermedi sertivikayi genede cok tşkler

ÖMER BABA

ÖMER BABA

Üye
arkadaşım dediklerini harfiyen uyguladım 4 gün oldu daha sertifikamı vermedi site "State" kısmında sürekli kırmızı var saat başı kontral ettim 4 gün oldu neden vermiyor

erenkuçlu

Üye
24 saat geçti ama daha gelmedi ne olucak . gelir mi ?

cigdeemm16

Üye
1 aydır bekliyorum olmuyor yardımcı olurmusun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1 aydır bekliyorum olmuyor yardımcı olurmusun

Arkadaşım sertifika ile uğraşma telefonu hack et gitsin. Hiç bir zararı yok.
Buradan yapabilirsin hack olayını

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/2012-tum-symbian-cihazlari-3-dakika-da-hacklemek-guncellendi-547695.html

O_S_E_S

O_S_E_S

Üye
Kardes ben siteye kayıt oldum, gösterdiginiz adımları yaptım. Siteye imeimi falan yazdım. 1 gün oldu, hala sertifikayla alakalı yazı gelmedi :( Gelir mi acaba, bekleyeyim mi?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kardes ben siteye kayıt oldum, gösterdiginiz adımları yaptım. Siteye imeimi falan yazdım. 1 gün oldu, hala sertifikayla alakalı yazı gelmedi :( Gelir mi acaba, bekleyeyim mi?

Öyle sitelere üye olup Imeı vermek cesaret ister herhangi bir durumda telefonun kapatılabilir ve hiçbirşey yapamazsın sitede programla 3 dakika da yapılıyor ve hiçbir sorun yok.

80gokhan80

Üye
15 gün oldu halen site sertifika vermedi ben napacam şimdi

lider63

lider63

Üye
Telefonu hackle sorun gider.

Üst Alt