Telefon Tavsiyesi nokia 500 yada N8 almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

hasanmalatya44

Üye
    Konu Sahibi
nokia 500 yada N8 almayı düşünüyorum
arkadaşlar belki yeri değil ama
Telefon almayı düşünüyorum elimde 5800 xm var yerine nokia 500 yada N8 almayı düşünüyorum ne dersiniz
Ya önerdiğiniz daha iyi bir model
Bir yorumu çok görmeyinarkadaşlar belki yeri değil ama
Telefon almayı düşünüyorum elimde 5800 xm var yerine nokia 500 yada N8 almayı düşünüyorum ne dersiniz
Ya önerdiğiniz daha iyi bir model
Bir yorumu çok görmeyin

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
hocam bende nokia e6 ile n8 arasında kalmıştım. Telefoncuya gittiğimde ikiside yoktu c6 aldım. Ama c6 n8 in bayağı altındaydı geri verdim nokia e6 aldım. C6da kasma sorunu çok fazla bence. Nokia e6 alalı 2 hafta oldu. Pes 2012 hd vs. Yükledim donma kasma vs. Olmadı daha. Ekran küçük dersen de televizyona bağlanıyor. Oyun oynarken güzel oluyor. Mesaj yazmak için klavyede var. Bu açıdan da güzel oluyor. Dokunmatikte mesaj yazması işkence benim için(ellerim terliyor okumuyor :ehe ) hocam tavsiyem e6 ama ila bu iki telefondan biri dersende n8 500 e göre gayet güzel bir cihaz.

MaxipmaN

Üye
hocam bende nokia e6 ile n8 arasında kalmıştım. Telefoncuya gittiğimde ikiside yoktu c6 aldım. Ama c6 n8 in bayağı altındaydı geri verdim nokia e6 aldım. C6da kasma sorunu çok fazla bence. Nokia e6 alalı 2 hafta oldu. Pes 2012 hd vs. Yükledim donma kasma vs. Olmadı daha. Ekran küçük dersen de televizyona bağlanıyor. Oyun oynarken güzel oluyor. Mesaj yazmak için klavyede var. Bu açıdan da güzel oluyor. Dokunmatikte mesaj yazması işkence benim için(ellerim terliyor okumuyor :ehe ) hocam tavsiyem e6 ama ila bu iki telefondan biri dersende n8 500 e göre gayet güzel bir cihaz.
nokia 500 alınmaz ekran kötüydü sanırım tft, c6-01de pes kasmazdı fakat hd olarak 2010 var diye hatırlıyorum,e6nın ekran küçük oyun için değil uzun şarj için alınır(e72nin avantajı batarya idi herhalde e6 da iyidir)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
nokia 500 alınmaz ekran kötüydü sanırım tft, c6-01de pes kasmazdı fakat hd olarak 2010 var diye hatırlıyorum,e6nın ekran küçük oyun için değil uzun şarj için alınır(e72nin avantajı batarya idi herhalde e6 da iyidir)
hocam e6 full internette gez dolaş rahat 17-18 saat gidiyor. Işık sensörü olması çok güzel. Karanlığa geçince hemen kısıyor ışığı. Şarj için e6 :tebessüm:ama nokia 500 ün ekran çamur gibi. N8 ezer :D kamerada n8 zaten 12mp

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Kingmortall

Kingmortall

Üye
onlar hala satiliyomu ya :bilmm

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bence imkanın varsa bulaşma iki üç gün sonra yeni oyunları oynamak istediğinde oynayamayacaksın ya da yeni uygulamaları kullanamayacaksın vs. bence yeni modellerden bir telefon al imkanın çok yoksa düşük fiyata güzel bi android alınabilir

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Bence imkanın varsa bulaşma iki üç gün sonra yeni oyunları oynamak istediğinde oynayamayacaksın ya da yeni uygulamaları kullanamayacaksın vs. bence yeni modellerden bir telefon al imkanın çok yoksa düşük fiyata güzel bi android alınabilir
Orası öyle ama düşük android kullanmadın sanırım. Dediklerinden öyle anlaşılıyor en azından :ehe . Whatsapp bile kasıyordu galaxy acede. Facebook uygulamasıda aynı kasıyor. Symbianda o kadar yok yine. Zaten yeni çıkan uygulamalar düşük androide gelmiyor. Bak mesela retrica vs. Gelmedi düşük androide.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Orası öyle ama düşük android kullanmadın sanırım. Dediklerinden öyle anlaşılıyor en azından :ehe . Whatsapp bile kasıyordu galaxy acede. Facebook uygulamasıda aynı kasıyor. Symbianda o kadar yok yine. Zaten yeni çıkan uygulamalar düşük androide gelmiyor. Bak mesela retrica vs. Gelmedi düşük androide.
androidin ne düşüğünü ne yükseğini kullandım :D androidin kastığını biliyorum daha çok düşük modellerde ama bütceye bakıyo bu işler. Mesela symbianda da sosyal ağlar uygulamaları dandik yani kasmaması doğal :D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
bu saatten sonra symbian alinmaz bence

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
androidin ne düşüğünü ne yükseğini kullandım :D androidin kastığını biliyorum daha çok düşük modellerde ama bütceye bakıyo bu işler. Mesela symbianda da sosyal ağlar uygulamaları dandik yani kasmaması doğal :D
hocam bende öyle dedim ace aldım ikinci telefon 3 gün kullandım attım çekmeceye :D facebook uygulamasındayken yazı yazıcam veya fb messenger da bişe yazıcam basıyosun klavye gelmiyor :D ram ı temizleyince geliyor anca :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
kardeşimde de galaxy mini var o daha beter :D bence en iyisi iosa geçmek ama oda bütce olana işte

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
ayfon 6 4 milyarmi ne olcakmis

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
  • Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Her sene yeni çıkacak iphone için uçuk fiyatlar söyleniyo ama 4 milyar olucağınıda sanmıyorum ön siparişlerde fiyatlar uçuk olur tabi ama o kadarda olmaz be

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
ben ip 5 almistim tusu kirik cikti s4 e dondum hem param cebimde kaldi

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Murdoc Massaka
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
İlla ikisinden birini alacaksan kesinlikle N8 almalısın. Nokia'nın Symbian'lı en güzel efsanesiydi bence, herşeyiyle herkesin tüm dikkatini çekmişti, o zamanlar Nokia ruhunu çok güzel yansıtıyordu ve kamerası şuan bile amiral gemileriyle yarışabilir düzeyde kaliteliydi.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
ByKatre

ByKatre

Üye
N8 :)