Telefon Tavsiyesi nokia 500 yada N8 almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

man20

man20

Üye
n8 kullanıyorum. 2'si arasında seçim yapcaksan n8 al tabikide. ama bence symbian'a bulaşmamalısın artık. bence düşük bütçeli android'de alınmaz o yüzden uygun fiyata hızlı telefon olarak lumia'ları öneriyorum. lumia'larda sana verebileceğim en büyük tavsiyem 1 gb ram'li olan bi tel alman. purewiev kameralı bi tel alamayabilirsin belki ama en azından 1 gb ram'li al o zaman sıkıntı çekmezsin oyun ve uygulamalarda :oke:

Son düzenleme:

Fenomenon

Fenomenon

Üye
bütçe ne kadar?

MaxipmaN

Üye
hocam e6 fu ll internette gez dolaş rahat 17-18 saat gidiyor. Işık sensörü olması çok güzel. Karanlığa geçince hemen kısıyor ışığı. Şarj için e6 :tebessüm:ama nokia 500 ün ekran çamur gibi. N8 ezer :D kamerada n8 zaten 12mp
500ü bilmem ama geri kalan hepsinde vardır ışık sensörü :oke: c6-01de vardı güzel çalışırdı

fk555897

fk555897

Üye
N8 daha akıllı bir telefon ayrıca daha sağlam duruyor. Bu fiyatlardaki telefondan fazla oyun performansı bekleme ama hız olarak bu fiyata alacağın Android'den memnun kalmayabilirsin. Bence N8 al.

gamlı.byks

gamlı.byks

Üye
1 düşük bütçeli android e bulaşma
2 zaten ios alacak gibi durmuyorsun
3 nokia lumia 525 olabilir
4 bu iksi arasıdan da n8 başka model olarak ta e6 olabilir yada 808
zenfone ailesine de bi bak derim

Son düzenleme:
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bütçeniz nedir diye ilk soruyu sorayım.?
Kullanım amacınız nedir diye ikinci soruyu sorup ona göre cevap yada öneri yapalım.

Hasand.

Hasand.

Üye
BENCE C7 veya 701 al nedenı ısse 500 ozellıklerı bıarz 5800 daha ıyı secım senın bence c7 kullAnıyorum hem 500 kullanıcısıyım c7 500 gore daha perforanslı
sarj konusu ıse 500
oyunlarda c7
ekran boyutu c7 ve kamera yonuyle daha ıyı

Fenomenon

Fenomenon

Üye
konuyu açan ortaklıkta görünmüyor :)

55EnGizli

Üye
nokia500 de gpu olmadığı için hd oyunları acmaz ama nokia n8hd oyunu acar ama cok pahalı bi telefon

55EnGizli

Üye
hangisnasıl ve nerden aldığın bakar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
kardeşim senn bütçen ne ve ben nokia 500 kullanıyorum ve tavsiye etmem sen bence n8 al bütçen 700 tl varsa lumia serisine göz at

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
n8 250 :tl: max

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Ben olsam lumialara geçerdim

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
bizim duzcede 350 tl ısstıyorrrrrrrr
telefoncuda baktım arka kapakta çizikleri vardı tek 220 lira diyor. Pazarlıkla 200e alınır. Bölgeden bölgeye değişiyor heraldeyada burda bi sıkıntı vardır.

55EnGizli

Üye
ben olsam nokia xl alırdım :)

Hasand.

Hasand.

Üye
telefoncuda baktım arka kapakta çizikleri vardı tek 220 lira diyor. Pazarlıkla 200e alınır. Bölgeden bölgeye değişiyor heraldeyada burda bi sıkıntı vardır.
ona bakcaksan ben 150tl buldum cızıK ICınde bır telefon rengı sıyahtı