Nokia 2730c aldım birkaç sorun yaşıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şimdi sen benim bilgisayara uzaktan bağlanıp ne yapicanki? Uzaktan bağlantıyı müsait olduğum zaman yapalım. Uzaktan bağlantıyı yapana kadar bu sorunu çözmeye çalışalim. Şimdi senin verdiğin driverları kurdum yine algılamadı
PC Suite Nokia Suite kurdum olmadı. Nokia fuse kurmadım bitek. Ve ben Nokia fuse yi nerden bulcam link ver aradım bulamadım.
Neyse şimdi ne yapcam ben? Şu telefona bı yazılım atayım dedim yılan gibi uzadı sorunlar.
Başkasının bilgisayarında denicem birgün birine gidersem.
Nokia fuse kendisi kurması gerekli yahu . Yoksa bağlanmaz ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Nokia fuse nedir ve aşağıda linkte olan programı indir .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tmm sağol. Denemeye korkuyorum çift işletim sistemini ama basitmiş. Birde USB boot ayarını yapmaya korkuyorum çünkü bios menüsünden anlamam yanlış işlem yaparsam bios menüsünde sıkıntı olur. Birde telefona yazılım atmaya korkuyorum ya açılmazsa? Bazıları Nokia telefonuna yazılım atınca sorun yaşamışlar zor kurtarmislar telefonu. Neyse çift işletim sistemini yaparım zaten basit işlem. Gerekirse yazılim atmam telefona sorun olmaz ama gene atacağım bu yazılım olayını iyice araştırıp. Birde sen orjinal kablo ile mi bağlıyorsun bilgisayara?
Birde telefonu yazılım atıp son sürüm yapınca ne gibi farklılıklar olur yeni özellikler gelirmi
çift yazılımda başlangıçta sana şeçtirmiyormuydu bu kadar neden uğraşıyorsun kı 1 sefere mahsun kur geri kendi sistemine geçersn

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@XXXturi01 daha denemedin mi ?:pokey:

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
şun deniom ilk verdiğin fuse drivers linkinde indirme butonu bulamadım nasıl indircem fuse u
Mesaj birleştirildi:

Win10 ve 8de denedim. Olmadı. Birde installing pending suceeded ekranindakileri kurdu ama fuse,IMEI reader, vb. gibileri kuramadi. Sen bana direk fuse indirme linki at ondan fuse kurmayı deniyim

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
şun deniom ilk verdiğin fuse drivers linkinde indirme butonu bulamadım nasıl indircem fuse u
Mesaj birleştirildi:

Win10 ve 8de denedim. Olmadı. Birde installing pending suceeded ekranindakileri kurdu ama fuse,IMEI reader, vb. gibileri kuramadi. Sen bana direk fuse indirme linki at ondan fuse kurmayı deniyim
Nasıl kuramaz arkadaş anlamıyorum . Zaten hepsi içinde mevcut dosyalar. Direkt link ne alaka ?

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
  • Kızdım
Tepkiler: MAERKEK
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl kuramaz arkadaş anlamıyorum . Zaten hepsi içinde mevcut dosyalar. Direkt link ne alaka ?
Fuse'ü Win10da denedim olmadı. Win8 de fuse gelmesi için Phoenix kurmak gerekti kurmaya çalışıyom olmadı. Bana direk fuse un normal fuse un kurulum dosyasını at

• Beğenmedim
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fuse'ü Win10da denedim olmadı. Win8 de fuse gelmesi için Phoenix kurmak gerekti kurmaya çalışıyom olmadı. Bana direk fuse un normal fuse un kurulum dosyasını at
Emir verir gibi konuşmalarınız hiç hoş değil . Size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben öyle komuşmadım ama eğer öyle anladıysan özür dilerim.
Mesaj birleştirildi:

Bu arada ben direk fuse un setup ını bulamadım. Bulup atabilirmisin?
Nokia care suite yükle

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia care suite yükle
Dur onu denicem. Bide telefonda sohbet uygulaması yok oldu kendi kendine git menüsüne girdim sohbet in yanında geçersiz uygulama simgesi vardı tıkladım geçersiz uygulama dedi ve sohbet yok oldu mesaj menüsünde girdim ve ordada yoktu. Bu nasi oluyo anlamadım?????

• Düşünceli
  • Şaşırdım
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia care suite yükle
Onu denemiştim olmamıştı. Şimdi aklıma geldi. Ne yapacam ben olmuyo bı turlu. Başka bilgisayarda denicem. Veya sorun donanımsal olabilir müsait vakitte telefonu söküp bakacam MicroUSB soketi sıkıntılımı diye inşallah donanimsal arizadirda hallederim düzelir daha başka bişe yapmaya ihtiyaç kalmaz.

• Beğen

Üst Alt