Nihayet najanaja ve @@DiAbLo@@ buluşması gerçekleşti :)

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bak yine büyük konuşuyon bu oyunda da aynı şeyi yaptın yenildin hatırlatırım :D neyse bu kadar tavla muhabbeti yeter. öyle yada böyle seni yendim mi bu bana yeter düştün artık ağzıma kurtuluşun yok bunu sana bol bol hatırlatırım :D

dediğim gibi herzaman beklerim :D hadi bakalım senmi benmi daha ballı :D diablo abi mi bence aynı yaşlardasınız :D
Fotoğrafta büyük duruyo ondan dedim :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe, Anil-D ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu unutmuşum :D yalnız senin evde bişey var benim telin hiç bu kadar kötü çektiğini görmedim ben, zoom yapınca çok karıncalı görünüyo :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
ben bunu unutmuşum :D yalnız senin evde bişey var benim telin hiç bu kadar kötü çektiğini görmedim ben, zoom yapınca çok karıncalı görünüyo :D

Ama sen en önemli fotoğrafı unutmuşsun abi :D Azeri Türkü Azerbaycan sigarası içer :D Eve gelirsek ışık yok abi ondan öyle çekiyor. Ben de çok sorun yaşadım

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Ama sen en önemli fotoğrafı unutmuşsun abi :D Azeri Türkü Azerbaycan sigarası içer :D Eve gelirsek ışık yok abi ondan öyle çekiyor. Ben de çok sorun yaşadım
aynen asıl resmi unuttuk :) bi florasan tak sende 1300 e tv alıyon eve bi florasan takamıyonmu :D şuanki ışık yetersiz bence valla değiştir florasan daha iyidir :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Anil-D

Anil-D

Üye
Sigara parlament bir numaradir

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sen bir de bunun tadına bak :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
o konuda haklı evine laf yok gerçekten ev güzel ve temiz :D ama odası çok dağınık :islik

Anil-D

Anil-D

Üye
Winston himm

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Parlement güzelde parası olana ayrı bir güzel ben alınca içmeye kıyamıyorum :D Monte carlo mavi 6 lira devam napalım öğrenci adamız :D

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Parlement güzelde parası olana ayrı bir güzel ben alınca içmeye kıyamıyorum :D Monte carlo mavi 6 lira devam napalım öğrenci adamız :D
Onun da Azerbaycan'a ait olanını getirtiriz sıkıntı yok :D Ama Winston ayrı bi güzel orjinaldir diğer freeshop lar gibi değildir :D Gelirsen veririm ya paket paket :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Onun da Azerbaycan'a ait olanını getirtiriz sıkıntı yok :D Ama Winston ayrı bi güzel orjinaldir diğer freeshop lar gibi değildir :D Gelirsen veririm ya paket paket :D
kışın izmire arkadaşımın yanına gitme düşüncem var eğer gidersem aydına geçicem najanajayı görmeye o zaman seninlede görüşürüz :D

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
kışın izmire arkadaşımın yanına gitme düşüncem var eğer gidersem aydına geçicem najanajayı görmeye o zaman seninlede görüşürüz :D
Ayıpsın tabi ki istersen misafirim de olursun hiç sıkıntı değil :D

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja ve Enpatsu Shakugan
Anil-D

Anil-D

Üye
Ben sigara icmiyorumki