Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bu telefonu kılıfsız incecik kullanması daha güzel ya

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Xda da ne guzel soft keyler var ya

avast

avast

Üye
Denedinmi

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Yoo görüntüleri var hoşuma gitti. Ama neyle alakalı bilmiyom lock screen boot screen görüntüleri falanda vardi

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Onlar cwmden flashlanıyor.
----
Ben hep mp3 tag ile düzenleyip hdd ye atarım müzikleri. Düzenli olduğundan sorunum yok ama hem mp3tag kullanmak istemiyorsanız hem de albumart istiyorsanız poweramp yoksa geriye playerpro kalıyor. :D

-----

Xiaomi 10400Mah Taşınabilir Şarj Aletii - MaxiCep

Son düzenleme:
avast

avast

Üye
Ben 4.35 verdim aldim power amp i

mr.bell

Üye
Şimdi o fiyat o ürüne çok gibi sonuçta 50 tl ye orjinal alınabiliyor dx yada aliexpress den.Birde kargo ücreti alıyor bu adam:)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
avast

avast

Üye
Şimdi o fiyat o ürüne çok gibi sonuçta 50 tl ye orjinal alınabiliyor dx yada aliexpress den.Birde kargo ücreti alıyor bu adam:)
Bulursaniz alalimBeyler bi forumda bu resimle karsilastim
Kronik bi sorunmus beyaz siyah her modelde catlak oluyomus bende dikkatlica baktim benimkimdede bi çentik var henuz catlamamis iade etmek istiyorum :D 12.04.2014 de vatan bilgisayardan almistim g2 ile değişimde kabulum iPhone 5c ile de ama hani bi şekilde vereyim su telefonu ufakta isim sizmasi var siyah renklerde nasil iade edebilirim

mr.bell

Üye
Link vardı bir yerde ama şuan hatırlamıyorum en kısa zamanda atarım linki mesela akşam:)

avast

avast

Üye
Yav benimkinde çatlak yok ufak bi çentik var ama huylandim :D

mr.bell

Üye
Şimdi öncelikle tamamen siyahken kenardan ışık sızması ve tuş sallanması ile servise gidince sorun yok deyip geri yolladılar.Ama ben en azından ilerisi için elimde imzalı belge olsun diye servise götürmüştüm:)

avast

avast

Üye
Simdi sorun yok mu diyorlar benimde çatlak yok tirnaga gelen 1-2 mm lik bi çentik gibi birşey var ayni bolgede babada aynisini diyecekler o zamanBi herkes kontrol etsin ya :D kronik bi sorubmus bu catlak

mr.bell

Üye
Benimki siyah.Sadece beyaz modelde demedin mi:D

mr.bell

Üye
Öyle bir şey varsa değişim talep edilmesi gerek.
Sonuçta bir daha eskisi gibi oturmaz o plastik

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
N'olamaz. Telefon çatlak diyorsunuz yani? :D İade edebilen var mıymış? Varsa biz de verelim üstüne ekler nexus 6 alırız. :ehe

avast

avast

Üye
N'olamaz. Telefon çatlak diyorsunuz yani? :D İade edebilen var mıymış? Varsa biz de verelim üstüne ekler nexus 6 alırız. :ehe
Abi çatlak varmis ilerde catliyomus yani ama garanti napar bilmiyorum dh de vardi

mr.bell

Üye
Öyle bir şey varsa gerçekten durum vahim.
Tamir kabul edilmemeli ve eğer para iadesi çıkarsa belgesini paylaşın ki bizde de olursa bizde değiştiebilelim;)

avast

avast

Üye
Ben yollamadim yollayanlarin sonucunda bilmiyorum

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz değişimi öyle çok da kolay değil ya. :/

Üst Alt