Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 Edge için güncelleme geldi

hikmet366

hikmet366

Üye
Hiçbir şey yok yeni

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Hiçbir şey yok yeni

Aslında var
AOD ve bazı sistem uygulamaları kurulmuyordu ya artık kuruluyor apkmirror 'dan AOD ve Edge screen uygulamalarını indirdim direk kurdu :D hatırlsrsan bir önceki güncelleme ile bloklamışlardı
Yanlız şöyle bir olay var AOD sürekli olarak duruyor şarjım %5 ondan çalışıp çalışmadığına bakamadım ama sürekli çöküyor

hikmet366

hikmet366

Üye
Aslında var
AOD ve bazı sistem uygulamaları kurulmuyordu ya artık kuruluyor apkmirror 'dan AOD ve Edge screen uygulamalarını indirdim direk kurdu :D hatırlsrsan bir önceki güncelleme ile bloklamışlardı
Yanlız şöyle bir olay var AOD sürekli olarak duruyor şarjım %5 ondan çalışıp çalışmadığına bakamadım ama sürekli çöküyor
Zaten calismiyor ben daha önceden kurmuştum.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Zaten calismiyor ben daha önceden kurmuştum.

Romun içinde zaten aod var ama disable konumunda ondan böyle oluyor internette gördüm ronda zaten varmış aod

hikmet366

hikmet366

Üye
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Root ile acilmaz mi

Açılır büyük ihtimal ama bi aod için samsungpass gibi birkaç uygulamayı kullanamamaya değer mi kararsız kaldım vaz geçtim roottan
Xda da kernel atarak yapmış birisi s6 edge için sanırım root ya etki etmiyor bakmak lazım

hikmet366

hikmet366

Üye
Açılır büyük ihtimal ama bi aod için samsungpass gibi birkaç uygulamayı kullanamamaya değer mi kararsız kaldım vaz geçtim roottan
Xda da kernel atarak yapmış birisi s6 edge için sanırım root ya etki etmiyor bakmak lazım
Ben chrome kullandigim için ona ihtiyacım yok

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben chrome kullandigim için ona ihtiyacım yok

Bende chrome un saçmalıklarınsan bıktığımdan samsung vrowser a geçtim ilk 2 3 gün yadırgıyorsun ama daha sonra daha iyi olduğunu düşünüyorsun :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Galaxy s6 edge için 251 mb boyutunda güncelleme geldi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 ya gelen birşey yok içerik nedir

Bi değişiklik yok sadece göze çarpan galaxy fırsatları adlı bir uygulama geliyor
Yanlız bu güzel birşeymiş kahve dünyasından kahve falan indirimler var güzele benziyor sistem uygulaması değil zaten

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 edge güncelleme geldi otomatik yapmış bir değişiklik yok gibi

hikmet366

hikmet366

Üye
S6 ya da gelmiş bir Fark gibi

hikmet366

hikmet366

Üye
%100 full sarj yapıyorum gece yatarken çıkarıyorum sabah %90 a düşüyor gece bir telefon neler yapabilir.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
%100 fu ll sarj yapıyorum gece yatarken çıkarıyorum sabah %90 a düşüyor gece bir telefon neler yapabilir.

Bende de güncelleme yapmadan önce durduk yere sanki asphalt 8 oynuyormuşum gibi ısınıyordu nedense güncelleme yapıp sabaha kadar bekleyince düzeldi. Bende de %5 lik bir kayıp oluyor. Pili sıfıra vur kapalı full şarj et şarjdan çıkar telefonu aç teırar şarja tak piş ışığı yeşil olunca *#0228# yap birkaç kere quick reset yap şarj o zaman 94 e falan iniyor sonea full yapıp kullanıyorum bir süre idare ediyor. Gene sapıtınca aynısını baştan yap bu şekil idare ediyorum bataryalar aşırı pahalı yeni alamam

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben onu yapınca telefonun ayarı kaçmıştı dahada yapmam yeni batarya var bende

avast

avast

Üye
Teledonu yarın garantiye verecegüm ekrandaki bildirim cuvugunda burn in var gibi birde batarya için garantinin son 20 gün0 umarım değiştirirker
Merhaba Cihazımı bu ügn sabah servis açılır açılmaz elden verdim 9 da verdim servise Şarjı çabuk bitiyor bildirim cubugunda amoled yanığı var home tuşunda esneme var diye az önce mesaj geldi cihazın tamiri tamamlandı teslim alabilirsiniz diye internetten sorguladım tamamlandı diyor servisi aradım servis henüz tamamlanmamış 3. mesajı bekleyin dedi sonuç ne olur değiştirirlermi cihazın garantisi bu ayın 28 inde bitiyor 2 senelik

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
250 mb boyutunsa bi güncelleme gelmiş s6 edge

Teledonu yarın garantiye verecegüm ekrandaki bildirim cuvugunda burn in var gibi birde batarya için garantinin son 20 gün0 umarım değiştirirker
Merhaba Cihazımı bu ügn sabah servis açılır açılmaz elden verdim 9 da verdim servise Şarjı çabuk bitiyor bildirim cubugunda amoled yanığı var home tuşunda esneme var diye az önce mesaj geldi cihazın tamiri tamamlandı teslim alabilirsiniz diye internetten sorguladım tamamlandı diyor servisi aradım servis henüz tamamlanmamış 3. mesajı bekleyin dedi sonuç ne olur değiştirirlermi cihazın garantisi bu ayın 28 inde bitiyor 2 senelik

Değişim derken yeni cihaz vermezler hasarlı olan yeri onarırlar o kadar

hikmet366

hikmet366

Üye
Sarj erken bitiyor diye verdim ekran bataŕya ve sarj soket kartı komple değişti .

Üst Alt