Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu konu kullanıcılar arasında yardımlaşmayı ve bilgi alışverişini sağlamak, almayı düşünenlere veya merakı olanlara bilgi vermek, düşünceleri, olumlu ya da olumsuz eleştirileri paylaşmak için açılmıştır.

Lütfen gereksiz tartışmalarla konuyu şişirmeyin, tartışma çıkarmayın, tartışmaya girmeyin, rahatsız olduğunuz mesajları şikayet edin. Yöneticiler gerekli olanı yaparlar.
Umarım faydalı olur.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, smh60, ua_hasan.32 ve 5 diğerleri

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Kötü bir performansı yokmuş. :D Zaten günü çıkarsın yeter.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Aynen böyle bi konuya gerek vardı umarım dahada genişler :)

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kardeşim telefon almadan once senden 2 tavsiye almıştım xperia ve nexus 5 en sonunda xperia sp yi almıştım simdide nexus 5 ile karsındayim galaxy ace kullanıyorum ve en son deli oldum ve değiştirme kararı aldım evde xperia oldugu için nexus yada ascend p6 dusunuyorum biraz bakındım ve nexus markasından dolayı daha cazip geldi ozellikleri ve fiyatı nedir bana biraz yardmcı olabilrimisiniz =)

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
kardeşim telefon almadan once senden 2 tavsiye almıştım xperia ve nexus 5 en sonunda xperia sp yi almıştım simdide nexus 5 ile karsındayim galaxy ace kullanıyorum ve en son deli oldum ve değiştirme kararı aldım evde xperia oldugu için nexus yada ascend p6 dusunuyorum biraz bakındım ve nexus markasından dolayı daha cazip geldi ozellikleri ve fiyatı nedir bana biraz yardmcı olabilrimisiniz =)

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kardeşim eyvallah zahmet etmişsinde o anlamda demedim inceledim özelliklerini tartışılmaz kalite :D ben kullanıcıların yorumlarına göre soruyorum =)

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
kardeşim eyvallah zahmet etmişsinde o anlamda demedim inceledim özelliklerini tartışılmaz kalite :D ben kullanıcıların yorumlarına göre soruyorum =)

O zaman @-qarapapaq- yardımcı olur. :D

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
sordum kendisine =) konunun canlanması için burayı tercih ettik hem ben faydalanıyım her arkadaslar yararlansın yardımlar için sağolun tekrar :D

avast

avast

Üye
Bencede lazimdi anakonu bu yaznexus6 cikmassa bende 5 alcam yada z1c ama karar vermekte kullanici yorumlari faydali

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
@-qarapapaq- adlı arkadasımızın paylasmıs olduğu z1c vs nexus 5 adlı bir konu var incelemenizi tavsiye ederim =)
bizim evde xperia oldugu için farklılık istiyorum nexus diyorum abim sonucta telefonlarımızı değiştirebiliriz arada sırada :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Performans konusunda fazlasıyla yeterli :)

avast

avast

Üye
On kamerada odaklama varmi ?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Şuan sordun diye baktım var :D ve devamlı yüzünü takip eden bi çember var :D

avast

avast

Üye
Tamamdir :D bide dedikleri gibi kamera kotumu ya ne alirsam aliyim iyi gelecek kamera suanda 3 mp odaklama bile yok :D bide 4.4.2 4.2.2 ye gore fark ediyormu

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Tabikide fark eder. Kamerası gayet iyi incelemelerde falan G2 ye göre daha detaylı çektiği söyleniyo gerçekten öyle detayları iyi yakalıyo. Merak etme odaklamalı ois li 8 mp kamera ölümüne yeter :D

• Beğen
Tepkiler: avast
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Bir iki güzel resim çekmelik fırsatım olursa eklerim ama benim için gayet yeterli.
Derste tahtaya 4-5 metre kadar uzaktan çektiğim fotoğrafı yaklaştırdığımda net okunuyor her şey. (Pek not tutmuyorum da :ehe )
G2 ile karşılaştırma yapmadım, çok da izlemedim kamera karşılaştırmalarını ama G2den iyi olduğunu düşünmüyorum.

P6 ile Nexus 5 arasından ben Nexus 5 derim kesinlikle ama hafıza sıkıntı olabilir. Benim 4GB boş yerim kaldı daha alalı 3-4gün oldu yav. :ah Z1C ile SP de bir tutulacak cihazlar değil bu arada. :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Konu sahibisi bey hangi rengini aldın :)

avast

avast

Üye
Yazilim olarak nexus ama z1c de tasarim harika bence

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
kesinlikle siyah olmali :-D :-D yardimlar icin sagolun su anda ace kullaniyorum 5mp oto fokuslu ve benim icin mukemmel kalite sagliyor nexus 5 inki her turlu daha iyidir sorun yok yani :-D muzik sesi yuksek olsun oyun oynarken zevk aliyim yeter :-D

Üst Alt