NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

mandinga662

Üye
ellerinize sağlıkk paylaşım güzel

oguzhan0770

Üye
ellerine sağlık

jackaltilki2

Üye
abi imza meselesi nasıl yapılacak bir yardımcı olsanız

wisayz

Üye
selam arkadaşlar ndrive10 5800 uyumlumudur acaba bilği verirseniz sevirim teşekürler..

----------Eklendi @ 15:38:05 ---------- Yazıldı @ 15:10:36 ----------

ndrive v9.3.14 (5800) kullanıyorum harika program bu nasıl acaba

mula2001

Üye
Bu program bilinen GPS yazılımlarının içinde en iyilerindendir. Programın içinde hakkında kısmına baktıgınızda zaten Başarsoft göreceksiniz. Başarsoft demek GOOGLE demekt. Google hangi işe girerse kalitelidir demektir. Bunu söylemeye gerek yok. Artılarını sayayım hemen..

+ Garmin ve Synic GPS yazılımlarından daha çabuk GPS e baglanabiliyor.
+ Sokakları ve caddeleri 3 boyutlu görebiliyorsunuz
+ Adres arama kısmı gayet başarılı ve Türkçe karakter sorunu yok

Kendim bizzat kullanıyorum. (Nokia e72)

tektonik1907

tektonik1907

Üye
emeğine sağlık kardeşim güzel paylaşım

adanay

Üye
saol arkadas

wisayz

Üye
Bunu upl eden arkadaş hani bunu 3 boyutluydu kardeş bina falan bulamadım 9,3,14 bir farkı yok ayarları varsa söyle :hmmm:angry::bann::off:

mespan4

Üye
3 boyut bina filan bende göremedim ama gayet iyi bir uygulama.buraya koyan saolsun.bende benim için sorun olan bir özellik hakkında bilgi vermek istiyorum.birinin işine yarar belki.sorunum şuydu otomatik yakınlaştırma.zoomdan az çıksam hemen geri yakınlaşıyordu.ayarlar kısmından düzelmiyo malesef yada çok gizli bir menü yapmışlar :)
zoomdan çıkınca 6 ve 9 tuşlarına bastığınızda büyüteç resmi kırmızı oluyor ve otomatik yakınlaştırma kapanıyor.ben başka yerde görmediydin.birinin işine yarar inşallah.

halil5

Üye
kardeş bizde iki tane var kurduk çalışıyo, geçen ay kurmuştum farklıu bi sürümdü çalışmadı

wisayz

Üye
ndrive 10-1-15 güzel program sinyali 25,30 saniyede yakalıyor açık alanda ama navigasyonu kullanırken dikkat edin kısa modu kullanmayın ara sokaklara sokuyor hızlı mod daha iyi birde dikkat edin bazı yollar unutullulmuş ist genelinde 5,veya 6 yol çizilmemiş yeni sürüm oldugu halde

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
5800 a yükleyen oldumu acaba? çalışıyor mu

sinansus

Üye
linkler olu

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

karcepoyt

karcepoyt

Üye
arjadaşlar uyduya bi türlü baglanamadım lütfen bir yardım

wisayz

Üye
benimki 5800 yüklü kardeş ğüzel çalışıyor

Premax

Premax

Üye
java var mı jar uzantılı

ertooth

ertooth

Üye
4shared.com sitesi türk telekom yasaklı :vur

apexible

Üye
gerçekten güzel bir program. özellikle hızlı bağlantı sağlaması da çok iyi olmuş. n85'e sorunsuz yükledim. tavsiye ederim.

xrasimxx

Üye
n73 te çalışırmı?

Üst Alt