NDrive v10.1.15 S60v3 S^1^3 Kırılmış Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

asali97

Üye
Arkadaşlar ben sertifika bölümünü yapamadım yardım edermisiniz çok acil

askiseven

Üye
ellerine sağlık kardes ama imzalamayı basaramadım bende 9 versiyonu yüklü haritayı ona atsam çalısırmı simdiden teşekkürler

----------Eklendi @ 07:26:36 ---------- Yazıldı @ 07:26:17 ----------

ellerine sağlık kardes ama imzalamayı basaramadım bende 9 versiyonu yüklü haritayı ona atsam çalısırmı simdiden teşekkürler n96 nokia

bicer79

Üye
nadir hocam garminin yeni haritası çıktı acaba ndrivede yeni harita gelecekmi bilgin varmı ( garmin navcity 2011,07 )

deejayss

deejayss

Üye
teşekkürler :)

akdemir

akdemir

Üye
teşekkurler

diyarsur

Üye
unsigned sertifika hatası veriyor haberin olsun lütfen linki tazeleyip facebook ta bana msj olarak yolarmısın msn [email protected]

atakantan

atakantan

Üye
5800 da calışırmı acaba

nurikaratas

nurikaratas

Üye
yükledim açtım loading landmarks deyip atıyo birader..

oserbir

Üye
bu son sürümümü ben en son 1.5 yıl önce yüklemiştim ndrive 'ı bilmedğim için soruyorum bilglendirirseniz sevinirim :)

tosun-1980

tosun-1980

Üye
teşekkürler i8510 innov oldu çalışıyo

rpc

Üye
arkadaşlar ndrive yükledim, haritayı koydum ama navigasyon haritayı görüyor, chech yapıyor ok! diyor ama uyumsuz ikazı veriyor. haritayı zar zor açtığımda boşluk içinde imleç gözüküyor. adres gireyim dediğimde harita modeli çıkıyor ama çalıştırmıyor. Nokia E 52 hacklenmiş. yardımcı olsanız...

karabali

karabali

Üye
Nadir kardesim paylasim icin tesekkürler ama su imza olayini anlamadim tam opdaya girdim sertifika diyor onu yaptim bekliyorum imza sertifikami oluyor ve onu aldiktan sonra ne yapmaliyim bi yardim eder detayli bi anlatirsan sevinirim simdiden cok tesekkürler...

Cuska

Üye
teşekkürler hocam

bunun 2012 haritası yokmu acaba?

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
:oke:

BARMEN81

BARMEN81

Üye
bende bi konuda yardım istemek durumunda kaldım. 4shared sitesi yasaklı. dns ayarlarımı deişmekte istemiyorum . başka bir yerden upload etme imkanınız varmı acaba?

boz10kurt

Üye
haritayı maps klosere atarsam program açılmıyor atmadan açılıyor çıkartıyorum yine açılıyor bu sefer harita olmuyor sebebini bilen varmı lütfen yardım

Üst Alt