NDrive 10.1.15 android - Sesli Navigasyon ve Türkiye Haritası (kurulumu çok basit) "link yenilendi"

Sponsorlu Bağlantılar

wizardmoon

Üye
kardes cok güzel bir paylasim ama (Almanya) haritasi icin arastirma yaptigimda bulamadim varsa imkan olanak (tek link) simdiden tesekkür ederim.

together7

Üye
teşekkürler kardeşim

yasartugrul

Üye
teşekkür ederim sorunsuz yüklendi. telefonum samsung glaxy fit:)

sahdar

Üye
selam ben belcikadan belcika haritasi yada benelux olarak varmi .yoksa butun haritalari indirecegiz herhalde .simdiden tesekurler

bugber

Üye
Çok ama çok teşekkür ederim uzun süredir navigasyon arıyoyordum buldum.Evdedim GPS sinyalı geç geldi camın yakınında olmasına rağmen.LG P503 de denenmiştir :)

Slamoth

Üye
Bunu Tablete kuran var mı?

fyavuzz

Üye
paylaşım için teşekkürler ben gerekli yüklemeyi yaptım apk den sonra ndrive maps linli yok haritayı nereye atmamız gerekiyor

alikazann

Üye
teşekkürler çok makbule geçti

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler ben gerekli yüklemeyi yaptım apk den sonra ndrive maps linli yok haritayı nereye atmamız gerekiyor

Uygulamayı cihazında çalıştırdın mı acaba? internetten 50 mb civarında veri indirmiş olması gerekir, maps klasörünü kendisi oluşturuyor olması gerekirdi, oluşturmadıysa sen NDrive klasörünün içinde bir maps klasörü oluşturup haritayı içine yapıştırabilirsin.

----------Eklendi @ 09:42:28 ---------- Yazıldı @ 09:42:00 ----------

Yabancı ülke haritaları isteyen arkadaşlar, elimde yok ancak bulmaya çalışacağım.

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
Ben galaxy tab 'e yükledim turkçe sesi sectim daha sonra "Unable to access application name or version!" diye bi hata geldi ve kapandı :S hiçbir şey indirmedi :S

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Tab'ın android sürümü nedir?

enenengin

Üye
||
Yaşar tuğrul ve diğer arkadaşlar,
Galaxy fit kullanıyorum ancak cepten internet acik olmaz ise GPS açılmıyor.google a da bağımlı çalışıyor üstelik.

Nokia 5800 daki gibi simkart bile takılı olmadan gps.i kullanabilir miyiz bu galaxy fitte.

Nokia 5800 daki gps'i ücretsiz ve cepten net olmadan kullanabiliyor idim bilginize.

mmctasdemir

Üye
Arkadaşım eline sağlık çok teşekkürler paylaşım için

engncskn

Üye
samsung gıo ya seslı navıgasyon nasıl ındırecegım bılgınız varmı

feyyazevci

feyyazevci

Üye
Vodafone 945 çalışırmı

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
onunla denemedim ne yalan söyliyim.. :hmmm

feyyazevci

feyyazevci

Üye
Deneyip yazarim bilgi acisindan :)

----------Eklendi @ 04:02:37 ---------- Yazıldı @ 03:37:08 ----------

Programi yukledim 2.1 androide sorun yok simdilik suan 35 mb indirme yapiyor tamamen inince yazarim tekrar

----------Eklendi @ 04:03:35 ---------- Yazıldı @ 04:02:37 ----------

Telim vodafone 945 2.1

----------Eklendi @ 04:59:41 ---------- Yazıldı @ 04:03:35 ----------

Kurulum bitti sorunsuz calisti vodafone 945 gps i cok iyi cekiyor 5 saniyede sinyal buldu evde ustelik.tesekkurler program icin
..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Deneyip yazarim bilgi acisindan :)

----------Eklendi @ 04:02:37 ---------- Yazıldı @ 03:37:08 ----------

Programi yukledim 2.1 androide sorun yok simdilik suan 35 mb indirme yapiyor tamamen inince yazarim tekrar

----------Eklendi @ 04:03:35 ---------- Yazıldı @ 04:02:37 ----------

Telim vodafone 945 2.1

----------Eklendi @ 04:59:41 ---------- Yazıldı @ 04:03:35 ----------

Kurulum bitti sorunsuz calisti vodafone 945 gps i cok iyi cekiyor 5 saniyede sinyal buldu evde ustelik.tesekkurler program icin
..

Buna sevindim, bilgi için teşekkürler.. :oke:

Üst Alt