NDrive 10.1.15 android - Sesli Navigasyon ve Türkiye Haritası (kurulumu çok basit) "link yenilendi"

Sponsorlu Bağlantılar

foreveryoungto

foreveryoungto

Üye
Emeğine sağlık teşekkürler

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın..

foreveryoungto

foreveryoungto

Üye
Hocam proğramı hafıza kartına kurmamış nasıl map dosyasını koplayacağız yardımcı olursan seviniriz teşekkürler

no_fear78

no_fear78

Üye
HTC EVO 3D ye kurdum. Program çalışıyor ama javalarda olduğu gibi tam ekran olmuyor :( sanırım programın 960 x 540 çözünürlük desteği yok :( ekran çözünürlüğü 960 x 540 olan arkadaşlardan kurabilen varmı ?

unfatalx

Üye
türkçe mi bu program??

kazoo_44

kazoo_44

Üye
teşekkürler.

muratyusuf43

Üye
Arkadasım emegine sağlık cok tesekkür ederim oldukca sorunsuz ve sapasağlam calısıyor herhengi bir sorun yok, yanlız bir sey soracaktım acaba radar dosyası vb. kullanılabilecek dosyaları bulmamız mümkünmüdür acaba

subsounds

Üye
Teşekkürler.

fatih_06

Üye
s.a hocam bu programı trident w-t5 model Android 2.2.1 yazılımlı telefona kurdum 10 saniyede uyduları buluyor fakat ben araba ile 40km hızla giderken gps 150km hızla gittiğimi gösteriyor.. yürüme hızı ise yavaş yürürsem 6-7 kmgösteriyor... hızlı yürürsem 8-12km arası gösteriyor bunda ne gibi hata olabilir_? normal yürüme hızı 3-4 veya 5km olur bunda aşırı atıyor

mehmetkilic

Üye
no_fear78 dostum mrb. Bende yeni Evo 3D aldım ama içindeki 3D resimleri yanlışlıkla sildim o resimleri mailime atabilirmisin birde bu telefonla görüntülü görüşme yapabiliyormusun? Şimdiden teşekkürler.

oğuzyararlı

Üye
paylaşım için teşekkürler ben galaxy s telefona koydum apk dosyayı kurmak istediğim vakit yükleme yapmaya başlarken kurulamadı diye hata veriyor devamlı.. nasıl halledebilirm bunu..

ozyst

Üye
Çok dandik bişey kurdum ama yarım saat bekledim ortadaki dönen şey bi bitmedi

hellboy01

hellboy01

Üye
Coooookk tesekkürler ellerine emegine sağlik sorunsuz ve gercekten basit aninda baglanıyo gps ye galaxy minide sorunsuz calısmakta

f4v0r1

f4v0r1

Üye
harita güncellem tarihi nedir?

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasım emegine sağlık cok tesekkür ederim oldukca sorunsuz ve sapasağlam calısıyor herhengi bir sorun yok, yanlız bir sey soracaktım acaba radar dosyası vb. kullanılabilecek dosyaları bulmamız mümkünmüdür acaba
İgo'da radar dosyası vardı ben bir ara yüklemiştim deneme amaçlı ama uyarmadı ve ben de Tekirdağ Kınalı ggişelere gelirken radara yakalandım, fazla güvenmemek lazım bu tür şeylere, km saatine bakmak en sağlıklısı :oke:

----------Eklendi @ 17:13:48 ---------- Yazıldı @ 17:09:04 ----------

s.a hocam bu programı trident w-t5 model Android 2.2.1 yazılımlı telefona kurdum 10 saniyede uyduları buluyor fakat ben araba ile 40km hızla giderken gps 150km hızla gittiğimi gösteriyor.. yürüme hızı ise yavaş yürürsem 6-7 kmgösteriyor... hızlı yürürsem 8-12km arası gösteriyor bunda ne gibi hata olabilir_? normal yürüme hızı 3-4 veya 5km olur bunda aşırı atıyor
Uydu ile hız ölçümü yapma ihtiyacım olmadı açıkçası km saati varken gerekli görmedim.. şimdi denediğimde bu sorunu bende vermedi, 3 aşağı 5 yukarı doğru hızları veriyor, sendeki sorun emin olmamakla birlikte cihazın gps'inden kaynaklanabilir ama dediğim gibi bu sadece bir tahmin..

muratyusuf43

Üye
Harita 2009/12. ay acıkcası biras eski yeni tarihli paylaşım olursa cok memnun olacagız

no_fear78

no_fear78

Üye
Ellerine sağlık çalışıor ama ufak bir hata ile. Benim tel HTC evo 3d ekran çözünürlüğü 540 x 960 programı kurdum ama tam ekran çalışmıyor :( sanırım ekran çözünürlüğünü desteklemiyor. Ama bu çalışmasına engel değil sorunsuz çalışıyor.

fatih_06

Üye
igo programıda kurdum ondada aynı hata araba ile 30la giderken hız limitini aştınız uyarısı veriyor sanırım sorun telefonda ndrive ile igoda aynı hata arabayla 40-50 hızlarında giderken gps 150-160km hız gösteriyor kimseye tavsiye etmem trident modellerden uzak durunuz

jamshot

Üye
teşekkürler bende gio için arıyordum, igo çalışmadı 200mb indirdim bi de

seref_06

Üye
Tesekurler........

Üst Alt