NDrive 10.1.15 android - Sesli Navigasyon ve Türkiye Haritası (kurulumu çok basit) "link yenilendi"

Sponsorlu Bağlantılar

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
arkadaşım yardımların için çok sağol..:d: şimdi indiriyorum...

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan.. ama dikkat et ilk çalıştırmada bir defaya mahsus olarak 50-60 mb veri dosyası indirecek.. bu nedenle wi-fi açık olsun.. ondan sonra birşey indirmez.. bir de ilk kullanımda gps'in uyduları bulması 4-5 dakika sürebilir (sürmeyebilir de), ilk kullanımı açık havada yap ki cihaz uyduları rahat görsün ve bulsun.. sonraki kullanımlarda 10 saniyede bağlanır :oke:

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
tmm..wi-fi den dosyayı indirmesi uzun sürermi?çünkü bnm modem kablolu ona göre komşudan izin alıp onun kablosuz interneti kullancam... :d:

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Toplamda 50 - 55 mb civarına bir veri.. internet hızına bağlı olarak 5-20 dk arası sürebilir..

sayi77

sayi77

Üye
N Drive"ı uzun zamandır kullanıyorum gayet başarılı,güncel haritalarla daha da iyi olmuş:oke:

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Bişey diil :evet:

• Beğen
Tepkiler: osmanide
murat0068

murat0068

Üye
bi deneyelim bakalım

edarguner

edarguner

Üye
Teşekkürler paylaşım için

ytarımoglu

Üye
arkadaşlar bende çalışmadı galax s de kullanmaya calıştım kurdum haritayıda ilgili yere yükledim ancak YOL DIŞI VE BOŞ GÖRÜNTÜDEN BAŞKA BİŞEY YOK ?YARDIMCI OLURMUSUNUZ

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Haritayı maps klasörünün içine attın değil mi? Bir de internetten ilk bağlanmada 50 MB civarında data indirmesine izin verdin değil mi? Şimdiye kadar çalıştıramayan olmadı sorunu anlayamadım. Önce apk dosyasını kurmuş olmalısın, sonra maps klasörünün içine haritayı yapıştırıp sonra da wifi ile internete bağlanarak NDrive çalıştırıp veri indirecek, hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: osmanide ve deksuri

deksuri

Üye
Eline saglık:oke:

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın..

OğuzcanAbi

Üye
çok teşekkürler güzel olmuş :oke:

LOTU_6666

Üye
Azebaycan harıtası koyarmısın bı zahmet

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Azerbaycan mı? Bakalım bulabilecek miyiz (h)

dertlikes1

dertlikes1

Üye
Sagol kardesim Ellerine Saglik
yükledim ve süper calisiyor
HELAL OLSUN sende HELAL ET
:evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet:

Dostum gerçekten hatırlamıyorum çok üzgünüm :( ama seni böyle yüzüstü bırakmak ta bana yakışmayacağından senin için aradım buldum açtım test ettim ve parolasız olarak yükledim. 58 MB Avusturya 2010 sonu haritası, parolasızdır, kendi upload'umdur, başka yerden alıntı link değil. Lütfen kusura bakma, hakkını helal et.

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Buna çok sevindim :) tabi ki helal olsun :oke:

----------Eklendi @ 11:42:42 ---------- Yazıldı @ 11:41:19 ----------

Bu arada duckload'a girebildiğine sevindim, biz artık Türkiye'den giremiyoruz.

basakkimya

Üye
harika bir navigasyon teşekkür ederim daha önce igo kurdum hiç beğenmedim ndrive çok güzel telefonum samsung gio harika yol buluyor

ysgul

ysgul

Üye
haritanın sürümü kaç acaba?

Üst Alt