Android NDrive 10.1.15 en son sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
Android NDrive 10.1.15 en son sürüm
Android NDrive 10.1.15 en son tam sürüm

android için güzel bir navigasyon uygulaması. Şuan daha i bulunamadı ama ben bir program buldum ve onunla tr haritayı yükledim halada kullanıyorum.
Öncelikle ekte sadece ndrive 10.1.15.apk dosyasını upload ettim hafıza kartına atın ve kurulumu başlatın.

*İlk dosya apk uzantılı onu telefonumuza kuruyoruz.
** ikinci dosyayı pc mizde rardan çıkartıyoruz masa üstümüe
*** Tlf usb ile pc bağlıyoruz.
**** pc deki programı çalıştırıyoruz ve ordan android seçip ileri diyoruz. n drive telefonumuzda muhtemelen dahili hafızaya kurulmuştur yerini gösterip devam diyoruz.. bukadar. ) ndrive 2011.02.02 türkiye haritası ,) (Boyut: 2.81 MB / İndirilme: 1951) harita doyalarını ndrive olarak tek dosya içine koyup direk havıza kartına atın. harita dosyaları

Alternatif olarak..

Arkadaşlar android için çok kullanışlı kaliteli bir navigasyon programıdır. Ben Samsung Gio'da sorunsuz kullanıyorum.

Kurulum için önce "NDrive-10.1.15-androboost.apk" dosyasını telefona kurun. Sonra Türkiye haritasını SD karttaki NDrive/Maps klasörünün içine atın, hepsi bu

Önemli Not: Programı ilk çalıştırdığınızda data dosyalarını bir defaya mahsus internetten indirecek, bu nedenle wifi açık olsun.. daha sonra internete bağlanma ihtiyacı olmaz.. ilk kullanımda gps uydularını bulması 5 dk kadar sürebilir ama artık 10 sn içinde uydulara bağlanıyor.

apk linki:
harita linki:

Bu da tanıtım ve eğitim videosu:
[video=youtube;vL4QBNSVLGY]http://www.youtube.com/watch?v=vL4QBNSVLGY[/video]

Güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: muhodo

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
sim kart olmasa bile çalışır güle güle kullanın

zızzz

zızzz

Üye
ikinci dosyayı pc mizde rardan çıkartıyoruz masa üstümüe
**** pc deki programı çalıştırıyoruz ve ordan android seçip ileri diyoruz. n drive telefonumuzda muhtemelen dahili hafızaya kurulmuştur yerini gösterip devam diyoruz.
bu kıs mı anlamadıom ve yapmadım kurdum ve açtım.35 mb dosya indirdi. 7günlük demneme sürümü dedi haritaları kopyaladım bir de ses klasörünü şimdilik çelışıyor bakalım teşekkürler.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
güzel paylaşım..ndrive markette 50 lira fakat burda beleşş :d: bende bi ara applanetten yükledim fakat haritayı indirmem için markete yönlendirdi e harita olmadan olmuyor bende pek uğraşmadım sildim igo kullanıyorum bence o da çok iyi hele karadeniz şivesi mannak olmuş :ehe:ehe

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
ikinci dosyayı pc mizde rardan çıkartıyoruz masa üstümüe
**** pc deki programı çalıştırıyoruz ve ordan android seçip ileri diyoruz. n drive telefonumuzda muhtemelen dahili hafızaya kurulmuştur yerini gösterip devam diyoruz.
bu kıs mı anlamadıom ve yapmadım kurdum ve açtım.35 mb dosya indirdi. 7günlük demneme sürümü dedi haritaları kopyaladım bir de ses klasörünü şimdilik çelışıyor bakalım teşekkürler.

Arkadaşım programı da hafıza kartına kur birşey değişmez hafıza kartına ndrive dosyası oluştur telefon direk görücektir

zızzz

zızzz

Üye
iyide bu olay 2.2 de var herkes için geçerli değil mesela ben hala 2.1 kullanıyorum ama şimdilik bi sorun ok gibi.

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
iyide bu olay 2.2 de var herkes için geçerli değil mesela ben hala 2.1 kullanıyorum ama şimdilik bi sorun ok gibi.
bu tam sürüm 2011 /02 türkiye haritası var hiçbir şey yapmadan direk kurup kullanabilirsin diğeri triel sürüm

ysgul

ysgul

Üye
şimdiye kadar v9 kullanıyordum.bu daha hızlı ve harika.teşekkürler

nexpow

nexpow

Üye
uygulama için saqol

cebim44

Üye
teşekkürler gerçekten de harika bir navigasyon prog.

TUTKUNUM_Sana

Üye
icinde sadece turkiyemi mevcut yoksa avrupada varmi ?? arti ndrive klasörünün icinde pc de acilip calisacak bi program bulamadim setup dosyasinin icinde bile bir kilobaytlik birsey. NDrive_10.01.15_unsigned bu seyi calistirmamizi istiyorsan bu dosyanin tipi nokia icin gecerli sanirim cunki dosya tipi Nokia Application Installer dosyası (.sis) diye belirtilmis

COWABUNGA

Üye
uydu bulmada problem yaşıyorum bir müddetdir öyle uydu arıyo nedendir acaba ..

nebutube

Üye
bende aynı programı kullanıyorum. paylaştığın haritalar eski harita bende yeni diye indirdim. ndrive.rar içinde başarsoftun v2.18 versiyonlu 2010.08 haritası var harita dosyaları diye paylaştığın da tele atlasın 2.18 2009.12 haritası var. bu bahsettiğin 2011.02.02 haritası nerde onu anlayamadım.

Android NDrive 10.1.15 en son tam sürüm

android için güzel bir navigasyon uygulaması. Şuan daha i bulunamadı ama ben bir program buldum ve onunla tr haritayı yükledim halada kullanıyorum.
Öncelikle ekte sadece ndrive 10.1.15.apk dosyasını upload ettim hafıza kartına atın ve kurulumu başlatın.

*İlk dosya apk uzantılı onu telefonumuza kuruyoruz.
** ikinci dosyayı pc mizde rardan çıkartıyoruz masa üstümüe
**** pc deki programı çalıştırıyoruz ve ordan android seçip ileri diyoruz. n drive telefonumuzda muhtemelen dahili hafızaya kurulmuştur yerini gösterip devam diyoruz.. bukadar. ) ndrive 2011.02.02 türkiye haritası ,) (Boyut: 2.81 MB / İndirilme: 1951) harita doyalarını ndrive olarak tek dosya içine koyup direk havıza kartına atın. harita dosyaları

asi430

asi430

Üye
tsk-ler

umut55555

Üye
neden 2 ci linki inddiremiyorum !!!!

muhodo

muhodo

Üye
:D bu ne dosya yok

ademklc