NDrive 10.1.15 android - Sesli Navigasyon ve Türkiye Haritası (kurulumu çok basit) "link yenilendi"

Sponsorlu Bağlantılar

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
NDrive 10.1.15 android - Sesli Navigasyon ve Türkiye Haritası (kurulumu çok basit) "link yenilendi"
Arkadaşlar android için çok kullanışlı kaliteli bir navigasyon programıdır. Ben Samsung Gio'da sorunsuz kullanıyorum.

Kurulum için önce "NDrive-10.1.15-androboost.apk" dosyasını telefona kurun. Sonra Türkiye haritasını SD karttaki NDrive/Maps klasörünün içine atın, hepsi bu :)

Önemli Not: Programı ilk çalıştırdığınızda data dosyalarını bir defaya mahsus internetten indirecek, bu nedenle wifi açık olsun.. daha sonra internete bağlanma ihtiyacı olmaz.. ilk kullanımda gps uydularını bulması 5 dk kadar sürebilir ama artık 10 sn içinde uydulara bağlanıyor.

apk linki:
harita linki:

Bu da tanıtım ve eğitim videosu:
[video=youtube;vL4QBNSVLGY]http://www.youtube.com/watch?v=vL4QBNSVLGY[/video]

Güle güle kullanın :oke:

• Beğen
Tepkiler: ahmetzvdr, manyak_adam, ermisares ve 15 diğerleri

dertlikes1

dertlikes1

Üye
Merhaba güzel paylasim.

Avusturya haritasi yokmu????

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Elimde yok ama bulmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: osmanide
calis84

calis84

Üye
Cok sagol, birde Almanya haritasini bulmaya calissan süper olur.

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
ok. akşama bakarım..

----------Eklendi @ 11:39:06 ---------- Yazıldı @ 11:29:28 ----------

Buraya bir bakmanızı öneririm.. çeşitli ülke haritaları var.. linklerden emin değilim, yurt dışına pek çıkmadığım için ben sadece Tr haritası kullanıyorum. Yine de araştırmaya devam edeceğim.

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Bir de tüm avrupa haritası buldum toplam 7 part. Ben indirmedim, isteyen indirebilir :) ben sadece kendi yüklediğim Türkiye haritasına kefilim :)

----------Eklendi @ 21:28:04 ---------- Yazıldı @ 20:35:12 ----------

Yurt dışı haritalar benden bu kadar arkadaşlar..

dertlikes1

dertlikes1

Üye
Tessekürler

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın..

cafcuf_1987

Üye
çok teşekkürler uygulama kuruldu 35 mb lık bi indirme de yaptı harita da tamam fakat hala konum belirlenemedi sorun ne olabilir acaba ?
yaklaşık 10 dk dır bekliyorum hala geçerli bir GPS sinyali bekliyor yazısı gitmedi...
yardımcı olabilirmisiniz ?

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, ilk açılışta bana da aynı şey oşmuştu.. ilk bağlanmada gündüz açık havada bağlanmayı denerseniz sorun çıkmayacaktır.. ondan sonraki bağlanmalarda 10 saniyede buluyor uyduları..
Gece kapalı ortamlarda (bina içi, kuytu ve uydu görmeyi engelleyecek yerler gibi) gps veri çekmekte sorun yaşayabilir, tüm navigasyonlarda olur bu.. dediğim gibi deneyin, sorun çıkmayacaktır.. iyi günlerde kullanın.. :)

delikanli006

delikanli006

Üye
TESEKURLER DOSTUM BU YÖNTEMLE YAPTIM SONUNDA CALISAN BİR GPS YUKLEYEBİLDİM. ----htc wildfire'de calısıyor--- SAOALSIN DOSTUM TERKARDAN

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Sayaca baktım da epey indiren olmuş. Diğer modellerde de deneyen arkadaşlar buradan yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim, teşekkürler.

delikanli006

delikanli006

Üye
Eyw kardesim saolasın sd ye aktardım hepsini

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
:rica: Güle güle kullan :oke:

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Sayfa 700'ün üzerinde reyting almış, 50'ye yakın download var, hani yorumlar nerede? Sesimi duyan var mı? :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: dogsatilmis
dertlikes1

dertlikes1

Üye
Merhaba
Avusturya haritasi ni indirdim winrar dan cikardim ama parola istiyor winrar
parola yi nasil ve nerden bulacam.????

Saygilar

xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
Dostum gerçekten hatırlamıyorum çok üzgünüm :( ama seni böyle yüzüstü bırakmak ta bana yakışmayacağından senin için aradım buldum açtım test ettim ve parolasız olarak yükledim. 58 MB Avusturya 2010 sonu haritası, parolasızdır, kendi upload'umdur, başka yerden alıntı link değil. Lütfen kusura bakma, hakkını helal et.

delikanli006

delikanli006

Üye
ilk baglantı 10 dk kadar surebiliyor. acık ve gunesli havcada bi 10 dk uyduyu bulmasını bekle daha sonra gayet stabil calıstıgını göreceksin

• Beğen
Tepkiler: xinsurer
xinsurer

xinsurer

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: osmanide

Üst Alt