[NC1][15/6] >[ HASSAN ROM ] [ V7.0 ] [ 4.4.2 KITKAT ]< [Fast-stable][Mods][Aroma][S5-Theme-Apps]

Sponsorlu Bağlantılar

efem360

efem360

Üye
Türkçemidir acaba?

efem360

efem360

Üye

telefonu alalı 1 seneyi geçti. Ve yenilik katmak istedim. Bunu yapmamı tavsiye edermisiniz acaba ve bu işlemi bilgisayara bağlayarak yani odin denilen sistemde mi yapmam gerekir?
Ayrıca bu işlem için 1.79Gb olan zip dosyası yeterlimi?

Son düzenleme:
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
telefonu alalı 1 seneyi geçti. Ve yenilik katmak istedim. Bunu yapmamı tavsiye edermisiniz acaba ve bu işlemi bilgisayara bağlayarak yani odin denilen sistemde mi yapmam gerekir?
Ayrıca bu işlem için 1.79Gb olan zip dosyası yeterlimi?

bu işlemi yaptığınız takdirde cihazıniz sonsuza kadar garanti dışı kalacaktır. bunu göze almaniz lazım.

• Beğen
Tepkiler: efem360
efem360

efem360

Üye
Anil-D

Anil-D

Üye
yoo garantinin gittigi yok

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Ne bakımdan

Hiçbişey anlamadım. Bilgilendirme şansınız varmı acaba?Arkdaşlar şimdi yüklemeye şimdi başlayacağım ama sizin cevap vermenizi bekliyorum.

garanti gider işte. servis eğer sayacı anlarsa ücretsiz işlem yapmaz ayrıca knox sayacı 1 olursa knox programı calismaz bunlari göze almak zorundasin dostum

• Beğen
Tepkiler: efem360
efem360

efem360

Üye
garanti gider işte. servis eğer sayacı anlarsa ücretsiz işlem yapmaz ayrıca knox sayacı 1 olursa knox programı calismaz bunlari göze almak zorundasin dostum
Knox'u kullanmıyorum. Hayırlısı olsun derim. Tek korkum bunda hayal kırıklığına uğrama korkusu. herhangibi bir problemi yok değilmi?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Knox'u kullanmıyorum. Hayırlısı olsun derim. Tek korkum bunda hayal kırıklığına uğrama korkusu. herhangibi bir problemi yok değilmi?

bunda derken? sakin olursaniz sorunsuz yüklenir ilk önce cwm 6.0.4.6 yi cihazıniza flaşlayacaksiniz akabinde istediğiniz rom dosyasını telefonun sd kartina atıp cwm modaan flaslayacaksiniz. daha çok s5 özelliği istiyorum derseniz size Özcan rom v3.0 öneririm. Forumda konusu var

buscaglia

buscaglia

Üye
Arkadaşlar ciddi bir sorunum var s4 kore var meditk diye aciliyor sim kabul ediyor ama sebeke yok ben bu hassan i sd kartta atip flash ladim install diyor sonra tekrar geri donuyor menuye olmuyoryani su anda ne yapmam gerek bir cozumu olan var mi ?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ciddi bir sorunum var s4 kore var meditk diye aciliyor sim kabul ediyor ama sebeke yok ben bu hassan i sd kartta atip flash ladim install diyor sonra tekrar geri donuyor menuye olmuyoryani su anda ne yapmam gerek bir cozumu olan var mi ?

Bu rom i9500 içindir. başka cihazlara yüklemeyin

buscaglia

buscaglia

Üye
İ9500 cihaz ?

buscaglia

buscaglia

Üye
Valla bu konuda hic bilgim yok benim icin bir onerin varmi acaba hocam ?

buscaglia

buscaglia

Üye
Cok sagol ;) zaten yukleyemedim ama ne yapicam odin felan olurmu bide onu mu denesem bilmiyorum ki ya offf

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi