[NC1][15/6] >[ HASSAN ROM ] [ V7.0 ] [ 4.4.2 KITKAT ]< [Fast-stable][Mods][Aroma][S5-Theme-Apps]

Sponsorlu Bağlantılar

klavyeci

klavyeci

Üye
Bu yazılımda zil sesi gecikmesi sorunu giderme var mı ?

klavyeci

klavyeci

Üye
Yok orjinal yazılımda varda aracı program yükleyince düzeliyorda ondan dedim.Peki sence Hassan mı Omega mı Özcan mı ?

Son düzenleme:
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Yok orjinal yazılımda varda aracı program yükleyince düzeliyorda ondan dedim.Peki sence Hassan mı Omega mı Özcan mı ?
en sorunsuzu omega. Özcan Sürekli güncelleme alıyor S5 özelliklerinin çoğunu barındıriyor. hassan kötü. Özcanı bi dene derim

klavyeci

klavyeci

Üye
en sorunsuzu omega. Özcan Sürekli güncelleme alıyor S5 özelliklerinin çoğunu barındıriyor. hassan kötü. Özcanı bi dene derim
Eyyyvallah sağolÖzcan Romda Hava durumu şeffaf değil.Bunun için ne yapmak gerekir ? Ayrı bir modu veya aracı bir program falan var mı ? Ayrıca hafıza kartına atılarak yüklenen yazılımlarda zip olarak mı yazılımı kopyalıyoruz yoksa içindeki klasörleri mi atıyoruz ?

ismail863

Üye
bende yukledim ama sebeke gitti imei cakma ama imei duruyor ama sebeke yok ne yapmam lazim bi yardim lutfen

abdullahtanrikulu

abdullahtanrikulu

Üye
şu son ekli olan download 190mb felan yazıyor onu bi açarmısınız yüklemesek de olur mu?

devilmy

devilmy

Üye
Ozcan rom 4.0 bunu 3 e katlar bence bi deneyin pisman olmazsiniz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız