NAVIFIRM FIRMWARE ile Nokia BB5 yazılımlarını indirin

Sponsorlu Bağlantılar

uyduturk

uyduturk

Üye
Merhaba 1 nolu mesajda yazılanları adım adım yapıyorum phoeniz ile firmvare uptade yapıp refurbish butonuna tıkladığım an aşağıdaki uyarıyı alıyorum,
RM484_003_000_M011_PR3_8G.fpsx is not found yazıyor.
Sanırım o dosyayı bulamıyor Oysaki tüm dosyaları eksiksiz indirdim.Ayrıyetten tekrar o dosyayı indirmek istedim ama bulamadım sizce ne yapmalıyım arkadaşlar???

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
sağolun...

centillboy

Üye
tolga bey dün dubaiden gelen fakat türkçeleştirilmiş bir telefona nokai software updaterden güncelleme yaptım sorunsuz bir şekilde tamamlandı fakat bittiğinde türkçe dilin yok olduğunu gördüm 2 gündür araştırıyorum yanlış birşeyde yapmak istemiyorum 2 sorum var
1-nemesisle dil kodu girersem ve akabinde ovi yada softwareden yazılım güncellemesi yaparsam(tabi yeni bir yazılım var dermi bilmiyorum) sorun düzelirmi yani telefon türkçe menüye tekrar kavuşurmu? cevabınız evet ise size zahmet rm-530 071-004 versiyonun tükçe dil kodu nedir
2-yoksa navifirmle anlatılan dosyaları indirip phonex ile yüklememi yapmam gerekiyor

size zahmet tek derdim türkçe menü olmayışı buna yardımcı olursanız sevinirim

----------Eklendi @ 10:18:43 ---------- Yazıldı @ 09:50:55 ----------

bu arada telefon E72

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
tolga bey dün dubaiden gelen fakat türkçeleştirilmiş bir telefona nokai software updaterden güncelleme yaptım sorunsuz bir şekilde tamamlandı fakat bittiğinde türkçe dilin yok olduğunu gördüm 2 gündür araştırıyorum yanlış birşeyde yapmak istemiyorum 2 sorum var
1-nemesisle dil kodu girersem ve akabinde ovi yada softwareden yazılım güncellemesi yaparsam(tabi yeni bir yazılım var dermi bilmiyorum) sorun düzelirmi yani telefon türkçe menüye tekrar kavuşurmu? cevabınız evet ise size zahmet rm-530 071-004 versiyonun tükçe dil kodu nedir
2-yoksa navifirmle anlatılan dosyaları indirip phonex ile yüklememi yapmam gerekiyor

size zahmet tek derdim türkçe menü olmayışı buna yardımcı olursanız sevinirim

----------Eklendi @ 10:18:43 ---------- Yazıldı @ 09:50:55 ----------

bu arada telefon E72

burada anlatıgım gibi phoenix ile yukleyin
http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html

guneyinoglu_80

Üye
teşekkür

_pedestrian_

_pedestrian_

Üye
meraba navifirmi açtığımda An error occurred when attemptıng to connect to the update server diyebir uyarı çıkıyo yardımcı olabilirmisiniz

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
meraba navifirmi açtığımda An error occurred when attemptıng to connect to the update server diyebir uyarı çıkıyo yardımcı olabilirmisiniz

böyle bir hata yok internetinizde veya ayarlarınızda problem olabilir...

__HeadshoT__

Üye
eline saglık inş yapabılırım

sizirli

Üye
N82 telefon için denedim olmadı herhalde servise gidecek

beyreli68

Üye
tesekkurler

faruknamdar

Üye
Teşekkürler hocam çok işime yaradı...allah razı olsun.

noriega

Üye
teşekkürler

biralemceyhun

Üye
slm bunu yaparken tel usb ye baglı olcakmi nasıl yapcaz telin içinemi atcaz

drfuchez

drfuchez

Üye
ben navifirm le indirdim bu dedigin klasorler yok benim pc de bunu nasil cebe aticam kablom yok blootot var sadece olurmu bu sekil ozelden yazarsaniz sevinirim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ben navifirm le indirdim bu dedigin klasorler yok benim pc de bunu nasil cebe aticam kablom yok blootot var sadece olurmu bu sekil ozelden yazarsaniz sevinirim
kablosuz yazılım yüklenmez