NAVIFIRM FIRMWARE ile Nokia BB5 yazılımlarını indirin

Sponsorlu Bağlantılar

ahm3dov

Üye
seLamun aLeykum..

eLimde nokia n97 war yurtdısından geldi hediye olarak ingilizce rm505

ben türkce indirdim C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-505

kopyala yapıstır yaptım birsey olmadı. türkce dili yoktu pc suiete gerek warmı ?

azararaz

Üye
beyler n97mini SIM sifresi istiyor ne yapmam lazim bi yardimci olurmussunuz
saygilar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

mc4291

Üye
RM-576 EUROPA_32.005_v1.03exe arkadaşlar bana bu lazım ama bı turlu ındıremedım lınk verebılecek özel msj atabılırmı acaba

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
RM-576 EUROPA_32.005_v1.03exe arkadaşlar bana bu lazım ama bı turlu ındıremedım lınk verebılecek özel msj atabılırmı acaba

şu an versiyonunuz bu mudur.bu eski versiyon geriye dönemezsiniz.

6700s (RM-576) Major 061.004 v4 (EURO)

navifirm ile sonyazılım

Cihazınız için en son yazılım:
Sürüm:: 062.001

indirebilirsiniz.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
tesekkurler

kaanbaba__06

Üye
ben telefon modelini giriyorum sürümüde işaretliyorum yaklaşık 5 dk bekledim ama ülke gelmedi hala kaç dk beklemem gerek?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ben telefon modelini giriyorum sürümüde işaretliyorum yaklaşık 5 dk bekledim ama ülke gelmedi hala kaç dk beklemem gerek?

internetinizde problem vardır veya bazen karsı serverdada olabiliyor.tekrar deneyin..

pamukk27

pamukk27

Üye
SLM Pardonn ama BU BI HATA WERIYO KURAMIYORUM YARDIM EDINNNN[

orions

orions

Üye
Herkese selam ben yükledim telefonumu sıfırdan yeni versiyon ile kullanıyorum benim cihazım nokia n96 suan versiyonu 30.101 bakalım fark ne olacak 2 gün oldu ..

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Herkese selam ben yükledim telefonumu sıfırdan yeni versiyon ile kullanıyorum benim cihazım nokia n96 suan versiyonu 30.101 bakalım fark ne olacak 2 gün oldu ..

iyi günlerde kulllanın...

yılmazsincar

Üye
:ağlarım::oke:|-):P: teşekür ederim

gmkiöo

Üye
yha burda bisürü ülke ismi filan var hangisini seçiyoruz bu arada ben 5800 kullanıyorum:hmmm

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

seyfokarizma

Üye
tşk ler