NAVIFIRM FIRMWARE ile Nokia BB5 yazılımlarını indirin

Sponsorlu Bağlantılar

gencmobil

Üye
bende kablo var ama arkadaşın dediği gibi ilk sayfada bahsedilen klasörler bende de yok..

cemilyyy

Üye
Bu nivifirmü indiremedim bi yardımcı olurmusunuz lütfen ?

mv_9522

Üye
BEn navifirm indirdim amma telefonumu seciyorum, yazilimi seciyorum amm variant alanina bir sey gelmeden error verir yazilimlar yuklenmiyor/ Acaba kimse benim icin Nokia C5-03 modeline uygun turk dil yamasini buraya yerlesdire bilirmi? RM-697

Yukaridada belirtdiyim gibi Navifirm-de model seciyom, yazilim numarasini seciyom bir sey yuklenmeye basliyor ama her defasinda -- there is an error in XML document (3.23)-- diye bi sorun cikiyor. Yani variants yerine bir sey gelmiyorki bende devam edeyim.
Bi yardimci olursaniz.
Hata neden kaynaklaniyor sizce?

crazzy45

Üye
tolga tşklr saolasın bi sorum olcak arkadaşlar apple ıphone 4S var bende yurtdışından geldiği için açılmıyor bunu açma gibi bi yöntemimiz var mıdır? acil cvp verirseniz sevinirim

hamarat57

Üye
indirilen dosyaları nasıl telefona yuklemem gerekiyo

hamarat57

Üye
bilgi için teşekkürler ama ben programı kurdum telefonumu seçtim dosyalarımı da indirdim buldum da onları ama telefonuma nasıl yükleyecegim ben şimdi bu dosyaları normal bi şekilde attım fakat desteklenmiyen dosya biçimi diyo fpsx uzantılı dozyaları desteklemiyo telefonum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

mustafa7o

mustafa7o

Üye
internet baglantım var. ama arkadasın dediği gibi hata verdi. galiba xp için uyumlu değl.

biltek

biltek

Üye
navifirm indirme yapmıyor :(

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
navifirm indirme yapmıyor :(
mrcrab nokia firmwire yaz google'dan en son yazılım yalnız var onu indirip phoenix'den yükle telefonuna,mesela nokia n8 için en son yazılım sürümü 111.040.1511 belle refresh var eskiden anna da vardı ama sonradan değiştirdiler sadece en son yazılım sürümlerini yayınlıyorlar