NAVIFIRM FIRMWARE ile Nokia BB5 yazılımlarını indirin

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
NAVIFIRM FIRMWARE ile Nokia BB5 yazılımlarını indirin
NAVIFIRM FIRMWARE ILE NOKIA BB5 YAZILIMLARINI DİREK İNDİRME
NAVIFIRM V 1.7 plus

Buradanda Nasıl yükleme yapacağınıza bakın.
http://www.maxicep.com/symbian-dest...-olmadan-istedigin-dili-sec-yukle-225547.html

LÜTFEN SAĞ ALTTAKİ TEŞEKKÜR ET İLE
TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYALIM.SAĞ ÜST KÖŞEDENDE DEĞERLEME PUANI VERELİM.

Navifirm, Nokia BB5 firmware kurulum dosyalarını direkt indirebilir.
Navifirm yazılımı çalıştırdıktan sonra (internet bağlantısı gerekir)
30 saniye bekleyin daha sonra soldaki listeden telefonun modelini seçin sonra ortaki sürüm listesinden çıkan firmware sürümünü kontrol edip en son sürümü seçin ve daha sonra ülke koduna göre uygun modeli ve ürün kodunu seçin ve en sağda çıkan listedeki dosyaların tümünü seçmek için üstteki (All) tuşuna tıklayın hepsini seçtikten sonra en altta ''Download from FiRe'' yazan yere tıklayın. Böylece firmware kurulum dosyaları bilgisayarınıza indirilmeye başlanacaktır.

Dikkat edilmesi gereken husus dosyaların doğru yere kaydedilmesidir.
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-XXX veya şu şekilde
C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-XXX olmalıdır. Aksi takdirde Phoenix veya J.A.F. yazılımı firmware dosyalarını görmez. Yazılımı aşağıdaki ücretsiz bağlantıdan hemen indirebilirsiniz.

Navifirm v 1.7
http://www.maxicep.com/attachments/107617d1329497024/

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...-v1-7-son-guncelleme-17-02-2012-a-458239.html

• Beğen
Tepkiler: BLACK PRINCE, goldmobile, aksekili3257 ve 248 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yok böyle de iyi oldu bütün telefonlar için kullanılır artık sağolasın..garminci dostum sağol..:ehe

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Navifirmden telefon modelinize ait son türkçe yazılımın hangi versiyon olduğunu kontrol edebilirsiniz.

scorpion11

scorpion11

Üye
bu verdiğin navifirm firmware ile eski sürümleri tekrar yükleyebilirmiyiz peki?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bu verdiğin navifirm firmware ile eski sürümleri tekrar yükleyebilirmiyiz peki?

hayır bu sadece yazılım bulup indirme programı .Yazılımı kurmak için yine phoenix kullanacaksınız.
eski yazılım yüklemek downgrade yapmaktır.buda yavsiye etmiyorum gidin bir telefoncuya yaptırın derim.

under taker

Üye
navifirm.exe çalıştırıyoruz(navifirm.exe-uygulama hatası...uygulama düzgün olarak başlayamadı) diyor.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
sağolun...

salihtolu

Üye
arkadaşlar 6680 telim var güncellemeden sonra malum ing oldu sitede bu problemi halledecek yolları şu sırayla denedim
yüklü olan nokia yaya ait bütün programları your unistal ile kaldırdım ilk phoneix i kurdum sonra pc suit,sonra navifirimi calıştırdım tel,e ait dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM- olarak yolu gösterdim ,indirme işlemini tamamladı.
phoneix programını actım,file,manege connection,usb diye devam eden yolları yapıp programın usb yolunu tanıtıp test ettim baglantı tamam uyarısını aldım.yine file,scan product,flashing,frimware updata,ekranı geldi fakat hic birşey yok product code nin sagındaki kutcugu tıklayınca changing product code penceresinde şu hatyı veriyor
neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product,or the product cannot be identified
bunu halledemedim cösen arkadaşlardan acil yardım bilgi bekliyorum [email protected]

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Kardeşim Tam Anlatırmısın Navifirm İle İndirdi ğim Dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products atmammı gerekir attıktan sonra ne yapacağız ?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Tam Anlatırmısın Navifirm İle İndirdi ğim Dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products atmammı gerekir attıktan sonra ne yapacağız ?

attıktan sonra phoenix ile yazılımı telefona yükleyeceksiniz.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Sağol Kardaş Teşekkürler...

dolunay1979

Üye
teşekürler

djprofix

djprofix

Üye
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM- olarak yolu gösterdim ,indirme işlemini tamamladı.
phoneix programını actım,file,manege connection,usb diye devam eden yolları yapıp programın usb yolunu tanıtıp test ettim baglantı tamam uyarısını aldım.yine file,scan product,flashing,frimware updata,ekranı geldi fakat hic birşey yok product code nin sagındaki kutcugu tıklayınca changing product code penceresinde şu hatyı veriyor
neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product,or the product cannot be identified
bunu halledemedim cösen arkadaşlardan acil yardım bilgi bekliyorum nokıa e65

mekanik

Üye
teşekkürler...