n900 1.2 ghz yapmanın bir yolu varmı???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baran79

Üye
    Konu Sahibi
n900 1.2 ghz yapmanın bir yolu varmı???
ilk önce selam n900 cülere arkadaşlar ben telefonu 900 de kullanıyorum ama cidden yetmiyo başka sitelerden baktım 1.3 ghz e kadar yükseltmişler yani bildiğiniz jet yapmışlar ama kernel felan yazıyo değişik proğramlarla yapıyolar ama benim istediğim bu sabit konularda 800 900 930 mhz ye yükseltmeye yarayan dosyalar var onun gibi kerneli ile oynamadan 1.2 yapmanın bir yolu varmı zaten ben artık bu telefona yeni bir güncelleme gelmesi ihtimalini çoktan unuttum bari şunu jete çevirip tadını çıkarayım

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
ilk önce selam n900 cülere arkadaşlar ben telefonu 900 de kullanıyorum ama cidden yetmiyo başka sitelerden baktım 1.3 ghz e kadar yükseltmişler yani bildiğiniz jet yapmışlar ama kernel felan yazıyo değişik proğramlarla yapıyolar ama benim istediğim bu sabit konularda 800 900 930 mhz ye yükseltmeye yarayan dosyalar var onun gibi kerneli ile oynamadan 1.2 yapmanın bir yolu varmı zaten ben artık bu telefona yeni bir güncelleme gelmesi ihtimalini çoktan unuttum bari şunu jete çevirip tadını çıkarayım

kerneL iLe oynamadan 1.3 yapabiLecegini hiç sanmıorm..

osmanayman

osmanayman

Üye
Max 1150mhz bizlerde... Yapılabilir ama cpu yu yakar... 1150mhz ve 600mhz dsp ile kullanınca telefon çok ısınıyordu... Bana 600'de yetiyor... Şuan batterypatch ile 805mhz... 600-1150 pek fark etmiyor... Hız istiyorsanız speed-patch yükleyin ve şuradaki transition dosyasını kullanın...

Dün denedim çok fark etti... Tabii karar sizin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt