Lg Optimus 3D Teknik Servis Bölümü (Kullanıcı Klübü)

Sponsorlu Bağlantılar

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
android 4.0.4 ün romunu yükledim bilmeyerek teli bricked yaptım sonra forumdaaki arkadaşlar sağolsun 2.3.5 i tekrar kurdum ama hattı görmüyor ve hafıza kartını görmüyor ne yapmalıyım...

senin imei uçtu büyük ihtimal.lg güncelleme programında kurtarma modu var onu kullan olmazsa eğer bin uzantıları orjinal türkiye romu kur olmaasa farklı başaranlar yükle illaki olacaktır genelde olmazsa ver garantiye yazılım atsınlar sıkıntı çıkarmıyorlar ben çok gönderdim hatta en son anakartın yaktım yapamadılar parasını alacak

miyelin

Üye
Aman hocam hemen imei flan ucurmayın. orjinal yazilimi yükleyebildim lg mobile support tool ile uzun uğraşlar sonucu, şuan allaha şükür eskisi gibi sapasağlam.

waycell

waycell

Üye
    Konu Sahibi
Aman hocam hemen imei flan ucurmayın. orjinal yazilimi yükleyebildim lg mobile support tool ile uzun uğraşlar sonucu, şuan allaha şükür eskisi gibi sapasağlam.

e hadi hayirlisi

bilaldemir150

bilaldemir150

Üye

arkadaslar bosuna emailim uctu felan demeyın sebeke yok diye dert etmeyın 3 gun 3 gece form form gezdım yapamadım rom attım hat yoktu ama kolayı nı buldum. oncelikle LGMobile Support Tool programını yükleyin telefonunuzu pc gormese bile omoga44.. bilmem ne hatası versede yapmanız gereken basıt telefonunuzu pcnız tanımasa bile kablosunu bağlayın ses açma ve tel acma tuslarına basın pcnız telinizi tanıyacaktır sonra programdan emergency updateyı secın ve bekleyın kendısı kuracak sız gerıye yaslanın bekleyın benım gıbı perisan almayın hadı rast gele.

xazarxxx

Üye
abi birisi team wiewerden yardım edebilirmi gereken herşeyi indirdim olmuor :S cyganenmod yükledim officala dönmelk istiyorum

xazarxxx

Üye
bana yardım edende çıkmadı hatta konu bile açtım telefonun romu sildim lg yazısında kaldı win 7 bilgisayarım var ne kadar şey denedisem sonuç vermedi offical romu zip dosyası olarak verecek babayiğit yokmu recoveryden yüklemek için cyganenmod mod hariç ne kadar rom yüklediysem açılmadı ondada telefon donuyo kapanıyo ve 3d özelliği gitti . lütfen birisi yardım etsin teamwiewer var netimde gayet hızlı...

Dr.ift

Dr.ift

Üye
bana yardım edende çıkmadı hatta konu bile açtım telefonun romu sildim lg yazısında kaldı win 7 bilgisayarım var ne kadar şey denedisem sonuç vermedi offical romu zip dosyası olarak verecek babayiğit yokmu recoveryden yüklemek için cyganenmod mod hariç ne kadar rom yüklediysem açılmadı ondada telefon donuyo kapanıyo ve 3d özelliği gitti . lütfen birisi yardım etsin teamwiewer var netimde gayet hızlı...

Geçmiş Olsun Telefonun Brick Olmuş :(

asiyildirim

Üye
chengenmod yukledim imei ve sebeke gitti sonra servise goturdum siz cihazı rootlaamıssınız buna sistem atsak calısmaz anakartı değiştirmemiz lazım dedi 450 500 tl teli geri aldım lg hata kurtarmaya bağladım yukledi tel hiç acılmaz hale geldi sonra ıcs kdz rom indirip lg up ile yukledim suaan ıce crem gayette guzel calısıyor

kaqan18

kaqan18

Üye
yedek parca lazm arkadaslar elinde olan var mi

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Jelly Beanci adın olan bu kişyee inanmayınn BUNUN YÜZÜNDEN telefonum zaararr görüyordu sakın söylediklerine inanıp yapmayın !!!
telfonum arza görüyordu !!
LÜTFEN
sakın MÜMKÜNSE ŞİKAYET EDİİNN !!??!!

• Beğen
Tepkiler: bby-34

Üst Alt