N9 Genel Sohbet,Hata-Bildirim Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N9 Genel Sohbet,Hata-Bildirim Konusu
Arkadaşlar MertCaN9 arkadaşımızın önerisiyle,moderatörümüz Salih abi ile aramızda konuştuk ve böyle bir konunun foruma faydalı olabileceğini düşündük..

Konunun işleyişi şöyle olacak;

1) N9 ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri,almayı düşünüyorsanız kafanızdaki soru işaretlerini bu konudan sorabileceksiniz.
2) MeeGo ile ilgili yaşadığınız problemleri hataları buradan bildirebileceksiniz,probleminiz çözüldüğünde "Problem-Çözümü" şeklinde ana mesaja eklenecek.
3) N9 la ilgili resim,ekran görüntüsü ve benzeri şeyleri buradan paylaşabileceksiniz.

Bu konu dışında başka bir hata konusu lütfen açmayınız.

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9 ve salihk

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teşekkürler iyi oldu bu bölümün açılması :D

MertcaN9

MertcaN9

Üye
çook sevindim evet çok iyi oldu mesela benim içim içime sığmıyor sizinle bir şeyler paylaşmak konuşmak istiyorum ama diğer konular hep belli başlı şeyler olduğu için konular dağılıp düzen bozuluyordu bu bölüm çok güzel oldu düşünüp kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim :) Siz istiyiceksiniz biz yapıcaz işiniz bu :)

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler yararlı olur umarım sadece konu başlığında bir oynama yapıp sohbet yerine N9 hakkında her şey gibi bir başlık olabilir :hmmm

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Rica ederim kardeşim :) Siz istiyiceksiniz biz yapıcaz işiniz bu :)

işiniz :D :D şaka bir yana tekrardan teşekkürler :) vallahi bu bölümün açılmasına çok sevindim konuşacak çok şey var çünkü harika bir cihaz ama önce heyecanım yatışsın :D yarına başlarım sorulara :D

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler yararlı olur umarım sadece konu başlığında bir oynama yapıp sohbet yerine N9 hakkında her şey gibi bir başlık olabilir :hmmm

genel sohbet ucu açık bir kavram zaten sanki ? :hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

o zaman N9 un tanıtımı gibi olur Anıl onu da yapacağım hazırlıyorum :)

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
beyler madem sohpet konusu burası size bir sorum var.nokia n9un üretimini durdurmuş ankarada hiçbir nokia shopta n9 bulamadım sadece teşhir ürünleri var, satış görevlisi bile telefona android yüklenebildigini ve nokianın gelmiş geçmiş en iyi cihazı oldugunu söyledi ve kendi n9unu gösterdi(bimeks ve internet hariç ankarada hiçbiryerde n9bulamadım :( )

• Beğen
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bimeks'te indirimde n9 almak gibi bir düşüncen varsa al derim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2010 yılı cihaz olduğundan üretim durması çok anormal değil ama Nokia nın daha doğrusu elop un bu konudaki oyunları belli varsa da pek sattırmıyorlar istanbulda var alacaksan yardımcı olurum kardeşim.

caglar b

caglar b

Üye
bimekste var fakat daha parayı denkleştiremedim,n9 ellerimden kayıp gidiyor.sırf o tasarım için l820 almayı düşünüyorum ama nokia ve microsfta güvenmiyorum :(

- - - Eklendi - - -

en azından yılbaşına kadar bekleselerdi

MertcaN9

MertcaN9

Üye
bimekste var fakat daha parayı denkleştiremedim,n9 ellerimden kayıp gidiyor.sırf o tasarım için l820 almayı düşünüyorum ama nokia ve microsfta güvenmiyorum :(

- - - Eklendi - - -

ben bulacağına inanıyorum kardeşim ankara büyük bir şehir illa ki çıkar bir yerden

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Kardeşim bulamazsan da buradaki Nokia shoplardan yollatırız sen merak etme

- - - Eklendi - - -

Biraz da Nokia N9 dan konuşalım :) Cihazınızı böyle görmek ister misiniz arkadaşlar?

• Beğen
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
isterük :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
O zaman bu gece "Nokia N9 için tema yok" kavramını bertaraf ediyoruz :) MeeGo Türkiye ekibinin yaptığı temanın anlatımını yapalım sizlere :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nasıl yükleyecegiz?

MertcaN9

MertcaN9

Üye
voff çok güzel görünüyor temaa :aha:

- - - Eklendi - - -

burda da güzel temalar var sanki :hmmm

pRime.

pRime.

Üye
voff çok güzel görünüyor temaa :aha:

- - - Eklendi - - -

burda da güzel temalar var sanki :hmmm
bunlar paralı yalnız ayrıca resmi olmadıkları için para da vermenin pek anlamı yok.

• Beğen
FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
Vayy be süper bi grup oluşmuş burda :D

Üst Alt