N9 Genel Sohbet,Hata-Bildirim Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye

Boş ram 1.3 gb'a kadar çıkıyor :ehe

bende zorlarsam 400-450 mb bos goruyorum :)

- - - Eklendi - - -

bazende 50mb bos goruyorum ama 10-15 tane uygulama acsam aciyor ayni anda hepsini calistirarak :)

pRime.

pRime.

Üye
n9'da ram sürekli hazırda bekletiliyor. yani 100mb boş görmek çok ram yediği anlamına gelmez zira öyleyken bile rahatça 30 uygulama açarsınız. ne symbian'a ne android'e ne de ios'a benziyor. bu arada cihazda 800mb boş görmüşlüğüm var yani o ram kullanımı kafasına göre takılıyor.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
n9'da ram sürekli hazırda bekletiliyor. yani 100mb boş görmek çok ram yediği anlamına gelmez zira öyleyken bile rahatça 30 uygulama açarsınız. ne symbian'a ne android'e ne de ios'a benziyor. bu arada cihazda 800mb boş görmüşlüğüm var yani o ram kullanımı kafasına göre takılıyor.

800 iyiymis :D
gerci dedigin gibi 800 ile 80'in farki yok :)

PriZm

PriZm

Üye

Kafasına göre takılıyor :d:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
maxicepi 7610dan beri takip eden biri olarak maxicepi symbian ile tanıdık. Eski hali bile yetersiz iken (s40 ve s30) bu şekilde olması da üzücü bir durum olmuş.

sanırım söylenecek başka sözüm yok.

- - - Eklendi - - -

MeeGo ile symbian ın ne alakası var onu da anlamadım.

- - - Eklendi - - -

bundan sonra meego forumda daha sık olurum muhtemelen orada içerik paylaşmak yasak fakat oytun pm ile haberleşebilirsiniz demişti. Öyle yaparız artık. Ulaşmak isteyen takıldığı yerler hakkında sorular sormak isteyenler, uygulama istekleri vs için kullanıcı adım Seglopsi'dir. En azından MeeGo'nun symbianla , symbian işletim sistemlerinin de birbirinden farklı olduğunu bilenler orada.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konu amacından çok fazla saptığından :locked:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt