N9 16gb Takas

• 11 Eylül 2013
  • 1911 Okunma
  • 56 Cevap

1. selam arkadaşlar.
    Nokia n9 pembe 16gb modeli
    siyah kılıf ile erkeklerde kullanılabilir.
    işlemli:1ghz
    ram:1gb
    ekran:3.9 inç 480x854 piksel kapasitif dokunmatik
    kamera:8.7 mp Carl zeiss mercek

Temel özellikler bu kadar.

telefonun ön kısmında çizik yoktur , hiç düşmedi. Ancak 1-2 gün kılıfsız kullandığım için masaya falan koydum kameranın Nokia -Carl zeiss yazan yerleri hafif çizik fakat flaş ve kamera çizik değil . Zaten rahatsız edici de değil.
    telefon yeni sayılır hatta yeni :)
    en fazla 2 ay olmuştur. KVK garantili
    telefon bana bayağı pahalıya geldi neredeyse 2 katı fiyatına. lumia veya android telefon ile takas olunur .
    detaylar veya sorular için :
    krhn70@gmail.com
    pesimist_sp5@hotmail.com
    mail atabilirsiniz veya özel mesaj.
    takasa samsung markasını katmazsak iyi olur
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: sekajmer
    Son düzenleme: 21 Ekim 2013
  2. fiatı ne kadar peki hocam bide resim eklermisin..

3. internette en ucuz fiyat 785 Tl. aslında para karşılığı satmayı düşünmüyorum takaslık telefon lazım sizde varmı takaslık telefon ?
    resim bugün eklerim inşallah
    ---
    eğer yoksa siz bir fiyat söyleyin ben ona göre düşüneyim

4. hocam ben sahibinden.comada baktım telefoncularada baktım fiatlar 450 ile 580 arasında telefonun temizliğine göre değişiyo senin dediğin fiata ben sıfır kapalı kutu kvk lı buluyorum o yüzden hiç gerek yok saol..
    ---
    bende 5800 var ben onu verip üstünede 280 300 tl civarı nakit vermeyi düşünüyordum

5. buda 20 ay garantili ama siz bilirsiniz.ben takas düşünüyordum zaten ama 5800 çok düşük kalıyor benim için.
    resimleri eklediğimde de bir bakarsınız çektim resimlerini yüklerim bugün :)

6. tmm garantili çok temizdir telefonuna lafım yok ama piyasaya bi bakderim kardeş senin dediğin fiata kimse almaz yani n9 u o fiata kapalı kutu kvk garantili bulunuyo çok rahat.. resimlere bi bakayım evet 5800 düşük oldugu için zaten bende üstüne para verip başka cihaz almayı düşünüyorum :)

7. evet anladım ben parada değilim zaten çok zarar ettirdi beni o telefon, bir tane orta segment android yada Windows Phone bulursam
    takas edeceğim

8. sen resimleri bi yüklede telefona bi bakıyım bu telefonu verip alacagın android bi telefon senin hiç bi işine yaramaz ama üstüne para koyarsan o ayrı tabi
    ---
    windows istiyorsan onu alabilirsin bak lumia satanlara bi teklif et

9. Windows Phone 8li bir telefonum var zaten o yüzden bir android istiyorum Windows Phone a da hayır demem tabi .zaten çok yüksek android e gerek yok 512 veya 256mb ram adreno 205 falan gpu , 800mhz işlemci falan yeterli olabilir. Örn;htc Explorer
    telefon çok temiz gerçekten .
    Mobilden atmaya çalışacağım resimleri.

10. hmm tmm sen bilirsin o zaman android al tmm atarsan bakacam resimlere

11. Hocam o makineyi mümkün değil 780 liraya satamazsın Kvk garantili sıfır cihazlar bile 800-900 Tl. Sitelerde o telefonun 2. eli en fazla 650..

12. yani 780 liraya imkanı yok 450 580 arası gidiyo o cihazlar onun üstüne cıkmaz

13. Ben zaten fiyat belirtmedim ki :)
    ---
    aaa şimdi gordum ben internet fiyatını yazmışım buraya 780 lira fiyatı ben bir android tele takas düşünüyorum

14. neyse o zaman kolay gelsin sana android yok bende zaten..

15. Benim tel.i düşünür müsün kiiiğğ ? :)

16. :D

17. Noldu abicim yav :ehe

18. olabilir fena değil ama bir kaç sorum olacak .
    Sense 4 ara yüzü kasıyor mu ?
    Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarında kasma yapıyor mu ?
    mağazadaki oyunlardan ne kadarını açabiliyor?
    birde cihazın durumu nedir ? Garanti,çizik,sorun?
    ---
    peki sağolasın teşekkurler

19. fiyati ne düşünüyorsun ? :)

20. takas düşünüyorum

Yüklüyor...
20/11/2018 - 18:22