Satılık N9 16gb Takas

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
N9 16gb Takas
selam arkadaşlar.
Nokia n9 pembe 16gb modeli
siyah kılıf ile erkeklerde kullanılabilir.
işlemli:1ghz
ram:1gb
ekran:3.9 inç 480x854 piksel kapasitif dokunmatik
kamera:8.7 mp Carl zeiss mercek

Temel özellikler bu kadar.

telefonun ön kısmında çizik yoktur , hiç düşmedi. Ancak 1-2 gün kılıfsız kullandığım için masaya falan koydum kameranın Nokia -Carl zeiss yazan yerleri hafif çizik fakat flaş ve kamera çizik değil . Zaten rahatsız edici de değil.
telefon yeni sayılır hatta yeni :)
en fazla 2 ay olmuştur. KVK garantili
telefon bana bayağı pahalıya geldi neredeyse 2 katı fiyatına. lumia veya android telefon ile takas olunur .
detaylar veya sorular için :
[email protected]
[email protected]
mail atabilirsiniz veya özel mesaj.
takasa samsung markasını katmazsak iyi olur

Son düzenleme:

the06resul

the06resul

Üye
fiatı ne kadar peki hocam bide resim eklermisin..

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
fiatı ne kadar peki hocam bide resim eklermisin..
internette en ucuz fiyat 785 Tl. aslında para karşılığı satmayı düşünmüyorum takaslık telefon lazım sizde varmı takaslık telefon ?
resim bugün eklerim inşallaheğer yoksa siz bir fiyat söyleyin ben ona göre düşüneyim

the06resul

the06resul

Üye
hocam ben sahibinden.comada baktım telefoncularada baktım fiatlar 450 ile 580 arasında telefonun temizliğine göre değişiyo senin dediğin fiata ben sıfır kapalı kutu kvk lı buluyorum o yüzden hiç gerek yok saol..bende 5800 var ben onu verip üstünede 280 300 tl civarı nakit vermeyi düşünüyordum

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben sahibinden.comada baktım telefoncularada baktım fiatlar 450 ile 580 arasında telefonun temizliğine göre değişiyo senin dediğin fiata ben sıfır kapalı kutu kvk lı buluyorum o yüzden hiç gerek yok saol..bende 5800 var ben onu verip üstünede 280 300 tl civarı nakit vermeyi düşünüyordum
buda 20 ay garantili ama siz bilirsiniz.ben takas düşünüyordum zaten ama 5800 çok düşük kalıyor benim için.
resimleri eklediğimde de bir bakarsınız çektim resimlerini yüklerim bugün :)

the06resul

the06resul

Üye
tmm garantili çok temizdir telefonuna lafım yok ama piyasaya bi bakderim kardeş senin dediğin fiata kimse almaz yani n9 u o fiata kapalı kutu kvk garantili bulunuyo çok rahat.. resimlere bi bakayım evet 5800 düşük oldugu için zaten bende üstüne para verip başka cihaz almayı düşünüyorum :)

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
tmm garantili çok temizdir telefonuna lafım yok ama piyasaya bi bakderim kardeş senin dediğin fiata kimse almaz yani n9 u o fiata kapalı kutu kvk garantili bulunuyo çok rahat.. resimlere bi bakayım evet 5800 düşük oldugu için zaten bende üstüne para verip başka cihaz almayı düşünüyorum :)
evet anladım ben parada değilim zaten çok zarar ettirdi beni o telefon, bir tane orta segment android yada Windows Phone bulursam
takas edeceğim

the06resul

the06resul

Üye
sen resimleri bi yüklede telefona bi bakıyım bu telefonu verip alacagın android bi telefon senin hiç bi işine yaramaz ama üstüne para koyarsan o ayrı tabiwindows istiyorsan onu alabilirsin bak lumia satanlara bi teklif et

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
sen resimleri bi yüklede telefona bi bakıyım bu telefonu verip alacagın android bi telefon senin hiç bi işine yaramaz ama üstüne para koyarsan o ayrı tabiwindows istiyorsan onu alabilirsin bak lumia satanlara bi teklif et
Windows Phone 8li bir telefonum var zaten o yüzden bir android istiyorum Windows Phone a da hayır demem tabi .zaten çok yüksek android e gerek yok 512 veya 256mb ram adreno 205 falan gpu , 800mhz işlemci falan yeterli olabilir. Örn;htc Explorer
telefon çok temiz gerçekten .
Mobilden atmaya çalışacağım resimleri.

the06resul

the06resul

Üye
hmm tmm sen bilirsin o zaman android al tmm atarsan bakacam resimlere

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Hocam o makineyi mümkün değil 780 liraya satamazsın Kvk garantili sıfır cihazlar bile 800-900 Tl. Sitelerde o telefonun 2. eli en fazla 650..

the06resul

the06resul

Üye
yani 780 liraya imkanı yok 450 580 arası gidiyo o cihazlar onun üstüne cıkmaz

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten fiyat belirtmedim ki :)aaa şimdi gordum ben internet fiyatını yazmışım buraya 780 lira fiyatı ben bir android tele takas düşünüyorum

the06resul

the06resul

Üye
neyse o zaman kolay gelsin sana android yok bende zaten..

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Benim tel.i düşünür müsün kiiiğğ ? :)

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
fiyati ne düşünüyorsun ? :)