Satılık N9 16gb Takas

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Cihazı tamamen gösteren bir resim ekleyin.Konuda sohbet olmasın arkadaşlar.

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
konu tekrar aktif satış tekrar başladı :)

subzero20

Üye
atrix ile takas olurmu

subzero20

Üye
Hocam valla tikir tikir calisiyor hicbir sikintisi yok sadece benimkisi sikildim tel degisiklik olsun senden geleni kizima vericem

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Hocam valla tikir tikir calisiyor hicbir sikintisi yok sadece benimkisi sikildim tel degisiklik olsun senden geleni kizima vericem
resimleri buraya atabilir misiniz bakmak isterim takas etmeyi düşünüyorum

subzero20

Üye
İsterdim resim koymak ama telefonla giriyorum nete icun rahat olsun telefon uzerinde notricks room kurulu

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi

subzero20

Üye
Tel de goruntulu konusma varmi

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Tel de goruntulu konusma varmi
bilemiyorum ön kamera var fakat ilk olarak kameranın konumu biraz normalden farklı sağ alt köşede konumlandırılmış, ikinci olarak görüntülü konuşma yapıyor mu bilmiyorum denemem lazım

subzero20

Üye
5075301216 cagri at bana

subzero20

Üye
Dostum takasa varmisin yokmusun

alaStar

alaStar

Üye
arkadaşımın Lg optimus black i var satmak istiyo telefondan sıkılmış fakat satamadı birtürlü bende bu ilanı görünce ona gösterdim telefonu çok beğendi eğer telefon sorunsuzsa pm at takas yapalım sende belliki sıkılmışsın bu telefondan :-)

subzero20

Üye
arkadaşımın Lg optimus black i var satmak istiyo telefondan sıkılmış fakat satamadı birtürlü bende bu ilanı görünce ona gösterdim telefonu çok beğendi eğer telefon sorunsuzsa pm at takas yapalım sende belliki sıkılmışsın bu telefondan :-)
yapalim

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Motorola Atrix takas?

Son düzenleme:

Üst Alt