Satılık / Takas sıfır ayarında kutusunda genpa İPHONE 3GS 16GB (full kutu+bol hediye+resim)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BirAcayipAdam

Üye
    Konu Sahibi
sıfır ayarında kutusunda genpa İPHONE 3GS 16GB (full kutu+bol hediye+resim)
Merhaba arkadaşlar cihaz iPhone 3GS 16GB modelidir. Telefon Türkiye Genpa çıkışlı olup garantisi
bitmiştir. Yurtiçi cihaz olduğundan simkilit, imei kayıt vs derdi yoktur. Telefona orijinal sıfır kasa takılmıştır o
yüzden telefon sıfır gibidir. Alan arkadaşa eski kasayı da göndereceğim o da kozmetik olarak 10 üzerinden 9
alır. Ama telefon 10 üzerinden 15 bile alacak kadar temizdir. Yazılımsal ya da donanımsal olarak hiçbir
kusuru yoktur. Zaten bu ilanı da şu an
bu telefondan veriyorum. Yanında orjinal kulaklık+USB kablo+Turkcell'den alınma 40TL'lik yedek USB şarj +araç şarj cihazı+prizden şarj etme aparatı+koruma kabı+çok temiz 2. el yedek kasasını göndereceğim.
Ayrıca cihazın kutusu bile durmakta onu da göndereceğim. Telefonu aldığımdan beri çok özenle kullandım.
Şu an ios 6.1.3 versiyonundadır isteyen iPhone 3GS son sürümü olan ios 6.1.6 sürümüne yükselebilir. Cihaz
siyah renktedir. Van içi elden satış yapılır. Diğer tüm illere PTT kapıda ödeme sistemiyle veya önce
hesabıma para yatırma sonra kargo şeklinde olabilir. Karşılıklı güven için en doğrusu kapıda ödeme. FİYAT
SADECE 295TL. İnternet takas işine girmek istemediğimden TAKAS YOK. bana whatsapp'tan ya da SMS ile ulaşabilirsiniz 0541 810 79 44 gün içinde
okulda olduğumdan kapalı olabilir ama en geç 1 saate dönüş yaparım.
(Not:Daha önce de burdan ilan koymuştum ama satma amacım üst model telefon almaktı. Üst model telefon
almak için durumum müsait olmadığından satmaktan vazgeçmiştim. Şimdi uygun olduğum için satıyorum)

Telefonda görüldüğü gibi tek bir çizik bile yok. Kamera flaşının yansımasına aldanmayın.Günceldirr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...