iPhone 3GS 16GB - FATURA VAR-TAKAS OLUR |FOTOĞRAFLAR EKLENDİ|

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3GS 16GB - FATURA VAR-TAKAS OLUR |FOTOĞRAFLAR EKLENDİ|

Kısaca cevaplanacak sorular;

Fatura: VAR (1.752.00)
Garanti: YOK
Kutu: YOK
Orjinal Aparat: VAR (şarj aleti-usb kablo)
Renk: BEYAZ
Kapasite: 16GB
iOS Sürüm: 6.1.3 (En son iPhone Sürümü)
Kozmetik 10/8.5 (arka kapak pırıl pırıl sadece elma logosunda 1-2 kılcal çizik var)
Aksesuar: 1 adet silikon kılıf ve parmak izi bırakmayan mat ekran koruyucu mevcut.
Çalışmayan kısım: Kesinlikle yoktur. Sessize alma, power, ses açma/kısma, home tuşu ilk günki gibidir. düzenli tozunu çıkartıyorum home tuşunun..

Fiyat 420TL pazarlık var abartmamak kaydı ile.

Takaslara açığım tercihim windows 8 ve android cihazlar..

Android en az 4inch ekran, 5mp kamera 512mb ram 1ghz işlemci şart.

ANKARADA OTURUYORUM KARGO İLE BAŞKA ŞEHİRE GÖNDERMİYORUM BİLGİNİZE.

FOTOĞRAFLAR

(Onlar çizik değil, toz. :ehe )

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
hocam ürünün özelliklerini yazabilir misin? işlemci hızı kaç çekirdek ram vs.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
600mhz işlemci 256mb ram ama ioslarda farklıdır bu android gibi değil. Atıyorum android bir cihazda 512mb ram var 1ghz işlemci subwey surfers'da bile kasarken ios'da 256mb ram 600mhz işlemcide hiç kasmadan asphalt 6, gta vice city felan oynayabiliyorsunuz.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
İos'un Farkı çok stabil çalışması zaten Yeni Nesillerde bile 1 gb ram var ve Pazarın Kralı Cihaz Temiz Hayırlı Satışlar Adaş :sirit:

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın adaş. Senin kısmetindi zamanında bu cihazda yalan ettin :D

subzero20

Üye
motorola atrix ile takas dusunurmusun

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
pm atabilirsiniz.

Anil-D

Anil-D

Üye
arkadaşım 3s mazide kalmadımıya

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Herkesin bütcesi 4s ve 5 almaya elverişli değil. :)

avcitalip

avcitalip

Üye
benim bir sorum olacak :evet: bu resimleri neden bir hesap makinesiyle çektiniz ? odaklama olmamış,kimse cihazı görmeden almak istemez benden tavsiye :oke:

benimde böyle bir cihaz alasım var evde 3 tane güvenlik kamerası dvr kayıt cihazı v.s var onları satabilirsem almayı düşünüyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

arkadaşım 3s mazide kalmadımıya

evet ama o fiyata satılan birçok cihazdan çok çok daha iyi,bunların başında galaxy ace gelir gerisini yazmak istemiyorum :)

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
benim bir sorum olacak :evet: bu resimleri neden bir hesap makinesiyle çektiniz ? odaklama olmamış,kimse cihazı görmeden almak istemez benden tavsiye :oke:

benimde böyle bir cihaz alasım var evde 3 tane güvenlik kamerası dvr kayıt cihazı v.s var onları satabilirsem almayı düşünüyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

evet ama o fiyata satılan birçok cihazdan çok çok daha iyi,bunların başında galaxy ace gelir gerisini yazmak istemiyorum :)

Talip hiç yoktan iyidir bu fotolar ya :D inan imkanım yoktu anca bunu yapabldim. Cihaz gerçekten çok temiz her türlü kefil olurum chazıma.

subzero20

Üye
adresim denizli istersen karsılıklı kargoyla takas yapabiliriz tel no 5075301216

avcitalip

avcitalip

Üye

Talip hiç yoktan iyidir bu fotolar ya :D inan imkanım yoktu anca bunu yapabldim. Cihaz gerçekten çok temiz her türlü kefil olurum chazıma.

Evet hıc yoktan ıyıdır :) su guvenlık kameralarını bı satabılsem :ah bıldıgınız yerler varmı arkadaslar kamera alım satımı yapan ? Su anda staj yapıyoeum eve gıdınce ıftara zor yetısıyorum zaten ıftardan sonra yorgunluktan uyumak zorunda kalıyorum bır turlu resımlerını v.s cekemedım ceksem gıttıgıdıyora ılan verecegım :ah :ah

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi

Evet hıc yoktan ıyıdır :) su guvenlık kameralarını bı satabılsem :ah bıldıgınız yerler varmı arkadaslar kamera alım satımı yapan ? Su anda staj yapıyoeum eve gıdınce ıftara zor yetısıyorum zaten ıftardan sonra yorgunluktan uyumak zorunda kalıyorum bır turlu resımlerını v.s cekemedım ceksem gıttıgıdıyora ılan verecegım :ah :ah

hiç bir fikrim yok. :)

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Nokia Lumia 820 ve üstüne para isterim.
Cihaz 4 aylık , 20 ay Genpa garantisi duruyor.
Sürekli kılıfla kullanıdığım için çizik , toz vs yok.

Üst Alt