N8' im açılmıyor! Help!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 1876985

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
N8' im açılmıyor! Help!!!
Merhaba arkadaşlar,

Dün N8' imin şarjı bitmişti ve eve geldiğimde şarja koydum. Yanındaki ışık yanmıyor, şarj da olmuyordu. On/off düğmesine basılı tuttum titreme de yok.

İlk aldığım zamanlarda yine aynı tarzda sorunlar oluyordu. Ama uzun süre on/off düğmesine basılı tutunca 3 kere titreyip açılıyordu.

Yarın telefonu aldığım yere götüreceğim ve garanti dahilinde olduğu için yenisini isteyeceğim. Sizce verirler mi yoksa servise mi gönderirler? Telefonu yere düşürmedim, bişey yapmadım... Durduk yere oldu bu sinir oldum.

Sizce ne yapayım?

Teşekkürler.

onur027

onur027

Üye
Yenisini vermezler..aynı hatadan 3 kere servise giderse yenisini verir.ki buda aylar sürer...iyice denedinmi.prizde veya şarz cihazında sorun olmasın.başka ince uçlu şarz ile tak ve 1 saat beklet şarzda.iyicene boşalan batarya biraz geç başlar şarz a

Silinen Üye 1876985

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Denedim abi, başka şarjla da denedim, başka prizde de denedim tık yok. Sabaha kadar şarjda bıraktım yine nafile. Telefon çok işime yarıyordu. 1 ay servis beklemek beni zor durumda bırakır. Ne yapayım bilemedim...

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
sakın bataryayı çıkarmayı deneme ve çakma şarj cihazlarıylada deneme nokia bu konuda garatiyi iptal ediyor muş servise ver bence hızlı gönderirler sana ayrıca telefonu değiştirmezler hatasıda bataryadandır en fazla değiştiriler bence telefona zarar vermeden servise ver hemen alırsın merak etme hızlı yaparlar ...:naughty::naughty::naughty:

BL@DE02

BL@DE02

Üye
dostum aynısı dün bana oldu yusuf yusuf oldum telefonun şarjı bitti şarja taktım bi baktım açılmıyor sadece beyaz ışık var açma kapama yaptım yine sadece beyaz ışık var yarın garantiye yollarım diye kara kara düşünüyordum neyse aklıma bi dead phone flashing yapmak geldi yaptım yazılım açıldı sonra orjinal olsun diye nokia software update programından 14.002 yazılımını tekrar kurdum süper oldu bende anlamadım neden oldu dediğimi yap bana dua ediceksin :evet: boş boşuna servise gitmiyceksin acaba neden oldu cidden merak ettim şimdi benimkide durduk yere oldu detaylı anlatım istiyorsan mesaja cevap yaz uyanıkmısın anlayayım ders çalışıyorum

Silinen Üye 1876985

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@blade02iki : dead phone flashing dediğin hard format mı? O zaman direkt olarak garanti kapsamından çıkmıyor mu? Ayrıca bende beyaz ışık neyin de yanmıyor, nefes almıyor yani :(

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
büyük ihtimal ile yazılım güncellemesi yapılacak ancak siz yine de servise götürün

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
telefonun menu tusuna acma kapama tusuna basarak 1o saniye bekle sora elini cek telefonun canlandigini gorceksin :oke: :ehe

Silinen Üye 1876985

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
helal olsun vallaha telefon anka kuşu gibi küllerinden doğdu :P:

Yok abi hard format atmıcam, bugün servise götürdüm, 15 gün içinde mesajla haber vereceklermiş, maksimum 30 iş günü süresi varmış, yapamazlarsa yenisini vereceklermiş, 1,5 - 2 ayı bulur herhalde :(

WebStyle

WebStyle

Üye
Telefon hiç açılmıyorsa benim tahminime göre yazılımsal bir sorun değil bu. Muhtemelen batarya ya da devreler de küçük bir temassızlık olabilir. En iyisi fazla karıştırmadan garantiye vermeniz iyi olmuş..

SilentOne

SilentOne

Üye
bi garantiye göndersen

BL@DE02

BL@DE02

Üye
@blade02iki : dead phone flashing dediğin hard format mı? O zaman direkt olarak garanti kapsamından çıkmıyor mu? Ayrıca bende beyaz ışık neyin de yanmıyor, nefes almıyor yani :(
hard format olurmu öyle olsa hard format derdim ölü yazılım atma phoneix ile kardeş yazık oldu boşu boşuna verdin bekleki gelsin insanın içi gider be telefonum serviste çizilirmi acaba gelirse şurasıda bozulurmu gibi benim dediğimi yapsaydın rahatlardın ben şuan kullanıyorum tertemiz düzeldi sıfır gibi geçmiş olsun iş işten geçmiş

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dedgimi yapinca mi canlandi D:

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ilk sayfaaya bak iste ne dedgimi :D

khanprk

Üye
aynı sorun bendede oldu telefonun şarjı tam bittikten sonra, ( sarj etmeme rağmen) açılıp ana ekranda donup kaldı :vur en az 20 -30 kere restart yapmama rağmen aynıydı durum :vur bende hard format attım phoenix ile yazılım yükledim üstünede oviden orjinal yazılımı attım ilk günkü gibi oldu. aynı sorunu yaşayan arkadaşlara benden tavsiye...

Silinen Üye 1876985

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aradan 1 hafta geçti ve nokia n8 im elimde şu an. Helal olsun vallaha :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt