Lumia 920 açılmıyor ???

Sponsorlu Bağlantılar

komando04

komando04

Üye
valla Alikemal abi bende aynısını yaptım inşallah ısınmaz.bu arada lumia 900den daha kullanışlı geldi mi sana abi Bi üst model

papakudioflu

papakudioflu

Admin
valla Alikemal abi bende aynısını yaptım inşallah ısınmaz.bu arada lumia 900den daha kullanışlı geldi mi sana abi Bi üst model

şimdi sorsan lumia 900'u satıp alır mısın diye hayır derim :D

zaferozkan

zaferozkan

Üye
allah belanı versin nokia iphone 4s bırakıp lumia 920 aldım fabrika ayarlarına döndür dedim. 3 gündür açılmıyor telefon. bende gittim iphone 5 aldım. gözünü seveyim iphonun. takılma donma hak getirem. birdaha windowslu telefon mu uzak dursun. birde bunu nasıl düzeltebilirim. illa servise mi göndermem lazım. düzeltip hemen satıcam telefonu. kablosuz şarz cihazı faturalı mevcut henüz 1 aylık 23 ay daha garanti si var. isteyen olursa pm atsın.

komando04

komando04

Üye
allah belanı versin nokia iphone 4s bırakıp lumia 920 aldım fabrika ayarlarına döndür dedim. 3 gündür açılmıyor telefon. bende gittim iphone 5 aldım. gözünü seveyim iphonun. takılma donma hak getirem. birdaha windowslu telefon mu uzak dursun. birde bunu nasıl düzeltebilirim. illa servise mi göndermem lazım. düzeltip hemen satıcam telefonu. kablosuz şarz cihazı faturalı mevcut henüz 1 aylık 23 ay daha garanti si var. isteyen olursa pm atsın.

flaş yada kvkya götür kardeşim o sorun baya olmaya başladı zaten

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Geçmiş olsun.
Bu fabrika ayarında niye sorun yaşıyor millet anlamadım. :allalla:
Forumda 3-4 kişide bu sorun oldu sanırım.
Ben ilk hafta bir iki kez fabrika ayarına döndüm sorun olmamıştı.
Bu arada telefonun ne renkti, beyaz deme sakın?
Çünkü benimki de beyaz.

uMTOku

Üye
Beyazlarda hata var bende de olmuştu mesela bende şarja takınca hiç açılmıyor kapalı ise ses kısma artı powera basılı tutuyorum öyle yoksa normal güç tuşuna bas imkanı yok açılmıyor
Sent from my Lumia 920 using Board Express

komando04

komando04

Üye
Beyazlarda hata var bende de olmuştu mesela bende şarja takınca hiç açılmıyor kapalı ise ses kısma artı powera basılı tutuyorum öyle yoksa normal güç tuşuna bas imkanı yok açılmıyor
Sent from my Lumia 920 using Board Express

beyaz ile alakası yok kardeşim benim siyahtı bendede oldu bu sorun ,inşallah güncelleme ile düzelir de sorun olmaz artık

Eroly

Üye
Arkadaşlar ben nokia lumia 920 kullanıyorum sabah 11 de fabrika ayarlarına dönderdim olmadı şarj bitti şimdide telefon açılmıyor ne yapmalıyım

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Telefonu bir süre şarja tak.Tepki vermezse ses kısma + güç tuşunu telefon titreyene kadar(10 saniye kadar) basılı tutmayı dene.

Olmazsa servis yolu gözüküyor.

Fabrika ayarlarına dönerken şarj düzeyiniz %50'nin üzerindeydi sanırım?

windman1981

windman1981

Üye
Benim 820 de de aynı problemi (kendi kendine kapanma ve bataryayı çıkarmadan telefonu açamama ve şarj olmaması) bugün 2 kez yaşadım. 820 de bataryayı çıkarıp taktıktan sonra düzeliyor. Tabi sizin 920de bataryayı çıkaramadığınız için reset atıyorsunuz. Google dan bir araştırma yaptım ve bir çok kişide bu problem mevcut. Bu donanımsal bir sıkıntı gibi gözükmüyor. Yazılımsal bir sıkıntı var anlaşılan. Umarım problem çok çabuk çözülür.

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
benim bugün ekran dondu ve gitti telefon açık mesaj ve arama geliyo ama ekrandaa hiçbi görüntü yok ses kısma ve power tuşuna 10 saniye kadar bastım düzeldi bugün bütün gün ne yapcam die düşünüyordum onuda burdan gördüm konuyu kim açtıysa ve bu tekniği yazan arkdaşlara çok tşk ederim ellerine sağlık...

komando04

komando04

Üye
problem portico ile çözüldü arkadaşlar

mucotur

Üye
Bugün telefon cebimdeydi şarjı da tam doluydu. Telefonu elime aldım ve telefonun kapandığını gördüm daha da açılmadı. Bir kere daha böyle olmuştu ama şarja takınca kendiliğinden açılmıştı. Şimdi de denedim ama açılmıyor.Pc ye bağladım pc telefonu görüyor. Açılmıyor ama ne bir titreme var ne ekranda nokia yazısı. Hiçbir şey yok. Ne yapabilirim ? 1 hafta önce nokia shoptan aldım. Götürürsem sizce cihaz yeni olduğu için değiştirirler mi yoksa servise mi gider ?

EDİT :
Ses kısma + Güç düğmesine 10 saniye kadar basılı tutun bi reset atmak için
belki ekran ışığı kapalıyken donmuştur telefon. (phantomddl)
Kardeş allah senden razı olsun valla telefonu 3 gündür kullanamıyordum şimdi açtım o ses kısma ve güç düğmesi ile sağol var ol.

killerkabak

Üye
belki ekran ışığı kapalıyken donmuştur telefon.

çok sağolll kardeş telefonum açıldı :) hiç bir sorun yok :D

cagatay606

Üye
bende de bugün aynı sorunu yaptım yarım şarjı varken kendiliğinden kapandı ve açılmadı sizin dediğiniz gibi ses kısma ve güç düğmesine bastım ve telefonum yeniden açıldı teşekkür ederim. Bu sorun donanımsal olabilir mi acaba ben daha telefonu kullanmaya başlayalı 6 gün oldu ona göre davranıcam bide titreşimde sanki fazla ses çıkarıyor o konuda bilginiz var mı ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Cihazınız sanırım NL920 :) Profilinizde telefon bilginiz halen 5800XM olarak gördüm şaşırdım bir an :)

Titreşim biraz gürültülüymüş bazı kullanıcılarda.

Bu arada 1308 güncellemesini yaptınız mı?

cagatay606

Üye
Cihazınız sanırım NL920 :) Profilinizde telefon bilginiz halen 5800XM olarak gördüm şaşırdım bir an :)

Titreşim biraz gürültülüymüş bazı kullanıcılarda.

Bu arada 1308 güncellemesini yaptınız mı?

Evet NL920 değiştirmeyi unutmuşum dediğiniz güncellemeyi nasıl yapıcam daha yeni aldım telefonu işte bi güncelleme yapmadım

mesutcinik

mesutcinik

Üye
belki ekran ışığı kapalıyken donmuştur telefon.

bu sorunu ben yaşamıştım ama dediğini yapınca sorun çözüldü sağolasın :)

Üst Alt