N8 Güncelleme Çıkmış Ama İndiremiyorum Diyorsanız...

Sponsorlu Bağlantılar

Shadow*

Shadow*

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım sen hala cahıl cahıl konusup duruyosun....kendı verdıgın lınktekı propduct cod larla benım verdıklerıme bı bak once..bak bakalım hangı ulkenın mıs...sonrada nokıa software update ten kendıom guncelleyebılırmıyım kısmına bak...kontrol et hangı ulkenınmıs...su anda yuklenebılıyomuymus...ondan sonra cık konus...o kodlar turkıye codu ve su an yuklenıyor...software updater da mevcut...bı daha da bılmeden sallama..yorum yapma

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca daha bı produc code *#0000# gırıp bakmayı bılmıyorsanız bence n8 kullanmayın....cunku cıhazdan netıce alamazsınız...elınızdekı cıhaz ılerı kullanıcı cıhazıdır...temel yada ılk kullanıcı cıhazı degıl

Benim am acım tartışmak değil ama bıraksak döveceksin bizi arkadaşım sakin ol biraz. Bu arada *#0000# dan girip bakmayı biliyorum ayrıca o kadar da değil. Ben sadece bir arkadaşın açtığı konudaki işaretlemiş olduğu product kodları diyorum ki bu kodlar da Türkiye'deki N8 ler içinmiş sonuçta ben ona bakıp söylüyorum internetten veya başka biryerden bakmadım neyse lafı uzatmaya gerek yok sert olduysam özür dilerim.

byesho

byesho

Üye
059D576 RM-596 Country Variant Turkey TR V1 DARK GREY
Buda benim.Herhalde daha bekliycez.

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
yha ne PR.2.0 sıfırınddan bahsediyosunuz ben inanmıyorum artıkkkk pr.1.1 güncelleyemedik halen....

okin

okin

Üye
bende uskudarlıyım....karacaahmet ten

--------------- Ekleme ---------------

kardesım bende uskudarlıyım karacaahmet ten

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Ne sorunlu bi telefonmuş bu ya güncellemesinin gelmesi bile ayrı meseleymiş bekle bekle ağaç olduk :) Gidip napmaya Samsung Galaxy S almadım ki Nokia'dan şaşmıyayım dedim bi güncellemeyi çıkaramıyolar daha :)

suat1111

suat1111

Üye
okin

okin

Üye
ben duvardibindenim...bu arada hala 059D576 YA guncelleme yok ...gunlerden cuma ..bır hafta oldu...nokıa zaten cumartesı pazar calısmıyor.....

Üst Alt