Motorola Atrix mi? Ace 2 mi? Yoksa..

Sponsorlu Bağlantılar

mterzy

mterzy

Üye
Atrix 4g'yi 3 ayı geçkindir kullanıyorum.
Yazılım konusunu cok dert eden birisi değilim o yüzden güncelleme durumu benim için kayıp değil.
Cihazın bariz ısınma durumu var bundan dert yanabilirim.,
Ancak donanım olarak baktığında sırf adı motorola diye bu cihaz bu fiyatlarda
Etiketi değiştir Nokia yaz en az 1 teklik :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Atrix 4g'yi 3 ayı geçkindir kullanıyorum.
Yazılım konusunu cok dert eden birisi değilim o yüzden güncelleme durumu benim için kayıp değil.
Cihazın bariz ısınma durumu var bundan dert yanabilirim.,
Ancak donanım olarak baktığında sırf adı motorola diye bu cihaz bu fiyatlarda
Etiketi değiştir Nokia yaz en az 1 teklik :)
Atrixin üzerinde samsung yazsaydı fiyat bu olmazdı ben de komşumda var iyi bir fiyat-performans cihazı ama yazılım desteği hiç yok gibi :)

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Oyunları açıyor ace 2 :hmmm
Tatmin eder beni eğer yazın 550-600 arası bulabilirsem almayıda düşünüyorum :)

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
ace 2 al kesinlikle

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
:good:

chatluck07

Üye
Bende yazın ace 2 almayı düşünüyorum :) 550 TL-600 TL ye filan teknosada filan bulunur kardeş dert etme :) Olmassa hepsiburada.com'da şuanda 617 TL zaten..

Sarangni

Sarangni

Üye
Atrix yazılım desteği hiç yok gibi demek biraz haksızlık arkadaşlar. Eğer biraz araştırırsanız ciddi anlamda çalışmalar mevcut. Atrix işlemcisi Tegra 2 olmasaydı şu anda JB kullanıyor olurdu sebebide Tegra 2 için Motorola'nın driverleri yayınlamaması. Bunun için XDA geliştiriciler Samsung R ve Optimus 2X yanlış hatırlamıyorsam bu telefonların Kernelinden Port işlemi yapıyorlar Port işlemide karışık ve uzun bir iş zaten.

Motorola'nın elinde Atrix için hazır bir ICS var ama Kernel kaynak kodlarını vermiyor. Onun için yapılan JB ve ICS ROM donanım hızlandırma ve kamera sorunları var. Bu halde bile çok kişi var JB kullanan ve cihaz akıcı çalışıyor. Eğer Motorola kaynak kodları vermiş olsaydı şu anda durum çok değişik olabilir.

XDA çalışmaları güncel takip ediyorum Motorola'nın terk ettiği cihazı geliştiriciler terk etmeyip ellerinden geldiğince çalışıyorlar ve kernelin de beta olan versiyonu yayınlandı ve kullanıcılar ilerisi için umutlu. Olur olmaz orası ayrı bir mesele ama geliştiriciler cihazı terk etmediği sürece her şey olabilir.

mterzy

mterzy

Üye
Atrix yazılım desteği hiç yok gibi demek biraz haksızlık arkadaşlar. Eğer biraz araştırırsanız ciddi anlamda çalışmalar mevcut. Atrix işlemcisi Tegra 2 olmasaydı şu anda JB kullanıyor olurdu sebebide Tegra 2 için Motorola'nın driverleri yayınlamaması. Bunun için XDA geliştiriciler Samsung R ve Optimus 2X yanlış hatırlamıyorsam bu telefonların Kernelinden Port işlemi yapıyorlar Port işlemide karışık ve uzun bir iş zaten.

Motorola'nın elinde Atrix için hazır bir ICS var ama Kernel kaynak kodlarını vermiyor. Onun için yapılan JB ve ICS ROM donanım hızlandırma ve kamera sorunları var. Bu halde bile çok kişi var JB kullanan ve cihaz akıcı çalışıyor. Eğer Motorola kaynak kodları vermiş olsaydı şu anda durum çok değişik olabilir.

XDA çalışmaları güncel takip ediyorum Motorola'nın terk ettiği cihazı geliştiriciler terk etmeyip ellerinden geldiğince çalışıyorlar ve kernelin de beta olan versiyonu yayınlandı ve kullanıcılar ilerisi için umutlu. Olur olmaz orası ayrı bir mesele ama geliştiriciler cihazı terk etmediği sürece her şey olabilir.

Motorolanin terk ettigi cihaz cuk oturmus bir tespit :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence Ace 2 al. Atrix'ler de sıkıntı olabilir ilerleyen vakitlerde. Birde bazı arkaaşlar bozuk telefonları tamir edip yeniden satıyorlar diyor onun için sıkıntı yaratabilir.