Motorola Atrix ve Samsung Galaxy Ace 2 Arasında Tercih ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nesimi14

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix ve Samsung Galaxy Ace 2 Arasında Tercih ?
Telefon almaya karar verdim ama bi türlü isteklerimi karşılayan bir telefon bulamadım. En sonunda bu iki telefon arasında kaldım.
Ama ilk kez android işletim sistemli telefon alacağım ve bir kaç korkum var.
Benim için önemli olan ve olmazsa olmazım şebek üzerinden görüntülü konuşma sırf bu yüzden xperia modellerinden vazgeçtim.
Öncelikle motorola atrix şebeke üzerinden görüntülü konuşma olanağı sağlıyor mu ?
ve ace 2 için yılbaşında android güncellemesi geliyormuş bu güncelleme atrix içinde gelecekmi ?
Lütfen yardımcı olalım :S

amcalu1

amcalu1

Üye
Ace 2 güncelleme konusunda daha iyi

nesimi14

Üye
    Konu Sahibi
Ama ram ve işlemci bakımından atrix daha iyi ve üstelik atrix daha ucuz ace 2 den...

Kerim.

Kerim.

Üye
Ace2nin günc. Alcağını nerde okudun?

nesimi14

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Bulgaristan servisinden Galaxy Ace 2 ve S Advance modelleri için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini onayladı.Güney Kore merkezli Samsung’un Galaxy aile üyeleri için yeni Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Önceden Galaxy S 3 ve Galaxy Note için yolda olan güncelleme, bu sefer Samsung’un Bulgaristan servisinden alınan bilgilere göre bu güncellemeye Galaxy Ace 2 ve S Advance modelleri de eklendi.
Bildiri Samsung Bulgaristan’ın resmi Facebook sayfası üzerinden yapıldı. Önceden Galaxy Ace 2 ve Galaxy S Advance modellerinde bulunan Android 2.3 GingerBread bu bildiri ile Android 4.1 Jelly Bean mobil işletim sistemine güncelleme yapılabilecek.
Orta segmentteki kullanıcılara hitap edilen bu iki model ST-Ericsson’un çift ARM Cortex-A6 işlemci ve ARM Mali-400 grafik birimi ile donattığı NovaThor U8500 çipseti bulunuyor.
Güncelleme ile ilgili Samsung merkezinden onaylanmadı. Bunun içinde güncelleme tarihi paylaşılmadı. Ancak güncelleme bu yılın sonuna doğru uluslararası güncellemenin dağıtılması bekleniyor.

Burda güncelleme alacağı yazıyor. Atrix güncelleme almayacakmı ?

Kerim.

Kerim.

Üye
Burda güncelleme alacağı yazıyor. Atrix güncelleme almayacakmı ?

Ace2nin jb alcağına hala inanmıyorum ben:hmmm samsungun sitesinde bir şeyy yazmıyor.sadece heryerde o bulgaristandaki samsung face sayfasında açıklanmış.başka hiç bir yerde bulamadım.

amcalu1

amcalu1

Üye
Ace2nin jb alcağına hala inanmıyorum ben:hmmm samsungun sitesinde bir şeyy yazmıyor.sadece heryerde o bulgaristandaki samsung face sayfasında açıklanmış.başka hiç bir yerde bulamadım.

Jb de alcak Ace 2 atrix ics bile almayacak ama

- - - Eklendi - - -

Jb de alcak Ace 2 atrix ics bile almayacak ama

overclocking

Üye
Yani Motorola'yı Google satın aldı ve Google'ın kendi telefonu haline geldi.
Siz de diyorsunuz ki: Google, kendi telefonuna 4.0 vermeyecek ama Ace 2 ye verecek. Öyle mi?
Bakın bakalım Nexus ta öyle mi oluyormuş. İlk güncellemeyi her zaman Google kendi telefonuna verir.
Ve Atrix, ICS güncellemesini 2012 3. çeyrekte alacak. Çünkü Google a ait...

CasuS_87

CasuS_87

Üye
ace 2 :good:

lazye

lazye

Üye
atrix :D ics alamayacak öyle mi? :D hehe buna sadece gülerim... :D :ehe

mystiery_

mystiery_

Üye
atrixin guncelleme alacagini sanmiyorum 2012 3. ceyrek coktan gecti. resmi bir aciklama yoksa umutlanmayin. varsa paylasin. Ace2 jelly bean alicak Samsung acikladi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt