Motorola Atrix mi ? Ace 2 mi ?

• 8 Ekim 2012
  • 2210 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar yeni bi telefon alıcam ama ikisi arasında kaldım , CarrefourSA ' ya gittim haftasonu orda 2 telefonuda alıp bakdım ama bataryaları boşdu galiba açılmadı ; Ace 2 yi ilk aldığımda cok küçük geldi , Atrix çok hoşuma gitti büyüklüğü tipi falan sizinde yorumlarınızı bekliyorum :hmmm

Gerçi ben kararımı vermiş gibiyimde sizinde Atrix hakkındaki yorumlarınızı almak isterim :)

Yazan: Mufche
  2. ace 2 alırım hem jb güncellenmesi söz konusu

3. Motorolayı Google almış okuduğum kadarıyla galiba , Ace 2 ye gelirse Atrixede gelir diue düşünüyorum :hmmm

4. :hmmm

5. kesinlikle atrix kardeş fiyatıda 660 a düşmüş durumda.
    ereryon hepsiburada hızlı al gibi sitelerde stokta mevcut.
    atrix alman için biton neden sayarım 1 gb ram 16 gb dahlili hafıza 2 gb rom 5mp kamera 720p video çekimi tegra 2 ekran kartı (şuan kasan bir oyun görmedim )

6. Teşekkürler , Alırsam Carrefoirdan alırım ordada indirim vardı 679TL idi :hmmm

- - - Eklendi - - -

Atrix hakkinda bilgi verebilcek var mı?

7. atrix e jelly bean guncellemesi gelecegini hic sanmiyorum

8. Daha hiç android telim yok o yüzden bu güncelleme farkı nedir biri bahsedebilir mi ?

9. mesela android programların tahminimce %20 kadarı android 4.0 üzeri gibi şartlar koyuyor yani telefonu tam verimli kullanmak için güncelleme önemli

10. Güncelleme düşünmüyorsan Atrix, düşünüyorsan az bir fedakarlık yapıp Ace 2 alabilirsin.

11. Ace 2 o zaman daha iyi olur , Ben yanlış telefonamı baktım yoksa orda çünkü elime almmla bırakmam bir oldu çok küçüktü Ace ?

12. sen normal ace'e bakmış olmayasın?

13. :bilmm

- - - Eklendi - - -

Galiba yanlış bi telefona bakmışım ace 2 3.7' bnde 5800 var o da 3.2' bnm telefonumdan daha küçük bişidi :bilmm

14. atrix jb almayacbk ama byk ihtimalle ics alacak...

15. Ben atrix derim tek kelimeyle super bi tel hem jb rom xda da gormustum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 21:48