MOBİL GPS TAKİP (google earthtan arkadasınızın nerede oldugunu bulun) videolu anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

stay23

stay23

Üye
az önce test ettim. dışarı çıkıp arabayla dolaştım ama yerim sabit görünüyormuş. Programı kapatarak denedik sonuç: başarısız. Program açıkken denediğimizde ise telefonumda sınırsız internet olmasına rağmen bağlanma problemi yaşadı. Bu arada GPS göstergesi yanmıyordu. Kısacası "Başarısız" uğraşmaya değmez..

yyy

Üye
denemek gerek

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

talatkandil

Üye
arkadaşım öncelikle ellerine emeğine ve beynine sağlık yalnız benmi bir yerde hata yapıyorum anlamadım merak ettiğim iki kişinin adına gmail açtım herşey tamam fakat iki kişide hesabı açtığım yerdeler aslında kendileri başka yerdeler ama ayni benim hesap açığım yerde duruyorlar günlerdir ben onları bu durumda nasıl takip edebileceğim yardım edermisin lütfen şimdiden teşekkür ederim

WORLDHUNTER

Üye
başkasını izlemekten bahsediyosunuz bu dediklerini onun cep telefonuna yapıp benim pcden yada kendi cep tlfmeden izleme olnağım nedir? ayrıca hiç onun cep telefonunu ellemeden direk olarak kendi pcmden takip etme olanağım varmıdır? cevap verirseniz fena mutlu olucam!!

sukuratac

Üye
allah razı olsun.

2d8gewa2q

Üye
benim telefon calındı bende bu sistem var hatta kendi adıma actım. benım hattımı cıkarmıs olabılır. hattımı cıkarmıs olsada latituden yararlanabılırmıyım bulmak için.

drape

drape

Üye
teşekkürler

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

merttt9

Üye
millet bunu tam anlayamamış
burda 2 ayrı şey var,birincisi pc de olan birşey,diğeri cep telefonunda olan bir şey,önce cep telefonuna google maps.sis dosyasını yüklemek lazım,telefon uyumlu olcak gps özelliği olcak,programı indir kur karşına google maps çıkar yani harita,bunun ayar kısmından google üyeliğinizle giriş yaparsınız,sonra ayar kısmında latitude var tıklayın orda üye girişi olduğu için sizi pc ye aynı yere bağlanmanızı sağlıcak,tam yerini belirlemek için gps bağlantısı olucak uydu arar bağlanır,yukarıdaki eleman araba ile gezmiş yeri yanlışmış,uydu bağlantın oldumuki...telefondaki program 2 şey yapar,1 uyduya bağlanır tam yerini belirler,2 internete bağlanır,internetten pc google mapa ağ bağlanır
yani hem uyduya hem internete bağlanması lazım
şimdi pc açıyorsunuz orda google kendı latituda sitesi var oraya girince orda gereklı menuden sizin cep telefonuna aynı ağ uzerınden baglandıgı ıcın kod verır lınk yanı,siz bu lınkı google earth açarak yerinini bulursunuz
aslında basıt deneyınce olur
ama sorun şuki,cep telefonuyla sureklı ınertnet baglı olması lazım kopma olmucak,yada mekana gıdınce ordan kendınız ınternete gırıceksınız yada kontura para verceksınız..zaten telefon sahıbı acıcak baglanıcakkı dıger kısı pc den gorsun,yanı karsılıklı anlasma ıle olur bu,zaten ınternete verıp sureklı baglantı kontrol edene kadar,elemanı ceple ara burdayım de aynı sey
kısacası cok ıse yarar bır program degıl eğlence amaçlı

kuchikibyakuya

kuchikibyakuya

Üye
teşekkürler

tugegeayk

Üye
Ben ve eşim blacberry telefonumuzdan 2 yıldır google maps kullanıyoruz fakat yaklaşık 1 aydır google mapste oturum açmaya çalışırken Goggle hesabınızı kapatmışsınız diye bir yazı geliyor ve mapsi açamıyoruz..Nedendir ve ne yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirimmm.Teşekkürler.

anatolia_prense

Üye
ben bir türlü bu dosyaya ulaşamıyorum kaldırılmışmıdır sizce

Cihanmert62

Üye
Eline saglik

yesim190519

Üye
Merhaba bu konuştuğunuz uygulama hala devam ediyormu ediyorsa bana yardımcı olabilirmisiniz?

mukuş

Üye
dosyayı indiremiyorum bi yardımcı olun

can_zafer

Üye
teşekurler

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
google latitude yi kaldırdığı için artık çalışmıyor üzgünüm... :(
google'ın takip için kullandığımız servisi kapatması ile ilgili link burda