Galaxy S3 Mini i8190 Cm11 & Cm12 ANDROİD 4&5 Kurulumu Ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

denizkarakus84

Üye
Stabil sürüm için güncelleme gelmiş telefonu güncelleyince geri bildirimlerimi yaparım.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen dün gelmiş görüşlerinizi bekliyoruz

Lumia1520

Lumia1520

Üye
Çok güzel olmuş tebrikler :)

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al
reloqram

reloqram

Üye
Çok güzel olmuş tebrikler :)
valla ben yükledim en son güncellemeyi video sorunu tek bende mi devam ediyor anlamadım yeşil hala ve app'dan atma sorunu hala devam ediyor. Mesajlaşma ve telefon arama hataları giderilmiş pil konusunda iyi ve pil tasarrufu modu daha da iyi yapmış diyebilirim ama ben bugun orjinal'e geri döndüm :)

Lumia1520

Lumia1520

Üye
valla ben yükledim en son güncellemeyi video sorunu tek bende mi devam ediyor anlamadım yeşil hala ve app'dan atma sorunu hala devam ediyor. Mesajlaşma ve telefon arama hataları giderilmiş pil konusunda iyi ve pil tasarrufu modu daha da iyi yapmış diyebilirim ama ben bugun orjinal'e geri döndüm :)
Bilemiyorum konu sahibi daha iyi bilir :)

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al ve reloqram
The Pancar

The Pancar

Üye
her hangi bir gelişme var mı ? arkadaşlar

omfarcan

Üye
Cm11 olan roomu dun yukledim 10saatte sarjim bitti.sebeke 2g de wifi kapali gps kapali parlaklik min de.cpu modu interactivde.

byAndroid

byAndroid

Üye
Mecburen hala fusionkat kullanıyorum cm adam olmayacak galiba

reloqram

reloqram

Üye
Cm11 de şarj süresini kalibrasyonla uzatabilirsiniz hocam şahsen ben cpu ayarlarım 200-800 sio-ondemand şeklinde kullanıyorum..Kalibrasyon yapmanızı öneririm çünkü biraz araştırdım rom atarken özellikle" batterystats.bin "rom atarken batarya süresini kaydedip devam ediyormuş örneğin rom atarken %50yse full şarjda %50-> %100 görünüyormuş ben bu sorunu kalibrasyonla çözdüm 1 saatte sadece %2 gidiyor denemenizi tavsiye ederim.En azından bir günü bitirmiş olur.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bir saatte %2 çok fazla akşam bırakıp sabah baksan 8.2 den %16 fazla baya

reloqram

reloqram

Üye
Bir saatte %2 çok fazla akşam bırakıp sabah baksan 8.2 den %16 fazla baya
Hocam yine bir günü bitirmeye yarıyor ve benim bataryam orjinal değil :) Yani siz bilirsiniz CMod'u seviyorsanız eğer bence denenmeli derim ben sadece bu konuda muzdarip olan kişilere az da olsa yöntem vermek istedim :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
dostum ben gece bırakıyorum 6-7 saat %1 bile inmiyordu cm 11 s3 minide.sorun senin cihazda.ve 3 buçuk ila 5 saat arasi ekran süresi alıyordum

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

denizkarakus84

Üye
Benim ki hiç kullanmasam yaklaşık sabahtan akşama %100 den %80-85 e felan düşüyor kalibrasyon şart ama bende batarya tasarruf programı var ve greenify ile uygulamaları uyutuyorum. Genel anlamda cm12 den memnunum.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Beyler cm12 ne durumda gunluk kullanımda bı sıkıntısı var mı?

reloqram

reloqram

Üye
dostum ben gece bırakıyorum 6-7 saat %1 bile inmiyordu cm 11 s3 minide.sorun senin cihazda.ve 3 buçuk ila 5 saat arasi ekran süresi alıyordum
Hocam bataryam orjinal değil ve telefon artık öldüm ölecem diyor benim için o bile mucize :)

Üst Alt